Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Testy (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18751)

corkarypto 17-01-16 19:41

Też mogę co potestować, w miarę możliwości.

inbass 17-01-16 19:51

Ja bym proponował usunąć możliwość kupowania klejnotów u jakuba.
Gdyby był reset to system run (obecny) sprawdziłby się idealnie, jeżeli będzie taka potrzeba to napiszę dlaczego tak uważam.
Wina szybkiego zarobku (nie będę pisał już tego więcej) spoczywa na alchemiku, który ma za duży bonus od potów - usunąć podstawowy bonus od potów, dać coś innego w zamian.

makozul 17-01-16 19:55

jak bedziemy sie kopac po kaskach na tych testach to chetnie wbije :D :D :D

c770832 17-01-16 20:34

Piti ty sie nadajesz, ale do tarcia chrzanu pod ankardyjskim depozytem.

sokoskiiii 17-01-16 20:57

Cytat:

Napisał maikel94 (Post 147405)
Ja też jestem za, i mogę pomóc.

Poza tym mam mała listę co jest w grze do poprawy (wg mnie)
1. Zarobki
W tej grze za szybko się zarabia, Nie dziwne, że ludzi było stać na robienie run na manasach w depo skoro 20lvl może zarobić 4 talary na krasnalach z diamentów. Jak dla mnie w tej grze za łatwo się zarabia, biorąc pod uwagę ilość ludzi i różnorodność przedmiotów (MAŁĄ) wszystko oddaje się do NPC. nikt tego nie kupuje bo 20 mag to sobie na mnichach sam ogarnie seta, bo ma tyle kasy zeby wbić 40-50mlvl na poziomie 20-tym.
2. Runy
Chcieliście utrzymać klimat dobrego MMORPG to oddajcie stary system run, gdzie bierzesz Maga Duch by robić dla jakiegoś Rycerza Uhy. Na npvp większość sra już tymi ładunkami i obszarowymi runami. Każdy już z nimi lata, jeszcze z 2 miesiące i będą się po depo walać, totalny bezsens. Ale aby to dało efekt, musicie przeczytać punkt 1.

3. BALANS
Największa bolączka altaronu.. Mag nekro > reszta świata. Jaki sens marnować czas na grę na pvp skoro za X poziomów i tak Mag Nekro podbiega, rzuca nutki a Ty wracasz na expa odrabiać poziom. Po nowej aktualizacji (run) mag duch moze sobie za przeproszeniem ssać i czasem kogoś uleczyć. Przesadziliście z ryckiem 2h. który też ma duży dmg, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo miota potężnymi toporami/mieczami. Rycek 1h mógłby jakiś % więcej mieć dmg. Obecnie gram Zwiadowcą i jak dla mnie na poziomie 30-50 jest naprawdę postacią "szybko expiącą". Szybko strzela i to dość mocno, a kosztuje mnie to tylko... wzmocnione strzały. Mag to samo, wbić trochę mlvl i dać PNy i latasz bijesz 4 razy mocnejsze potowry niż taki rycek 1h który jest ułomny trochę w tej grze.

Reasumując, w Altaronie za szybko zarabiamy. Gra (dla mnie) straciła klimat kiedy nie mogę robić run i sprzedawać ich innym graczom. Dobijające jest to, że magowie nekro mają taki dmg. Zróbcie coś z tym, bo serwer pada. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta moje wypociny i weźmie sobie do serca.

Zarobki- za łatwo się zarabia poprzez za duże dmg. A to zmienimy.

Pomogę.

Rayo 17-01-16 21:16

Również chętnie pomogę.

Kennis 17-01-16 22:53

Cytat:

Napisał inbass (Post 147413)
Ja bym proponował usunąć możliwość kupowania klejnotów u jakuba.
Gdyby był reset to system run (obecny) sprawdziłby się idealnie, jeżeli będzie taka potrzeba to napiszę dlaczego tak uważam.
Wina szybkiego zarobku (nie będę pisał już tego więcej) spoczywa na alchemiku, który ma za duży bonus od potów - usunąć podstawowy bonus od potów, dać coś innego w zamian.

Usunąć bonus i dodać ze plastry miodu i skrzydła można kupować w sklepie

leavemealone! 17-01-16 23:18

w miarę możliwości pomogę :)

Shakyo 18-01-16 01:39

Do zwiadowcy nekro-alcha mogę pomóc na npvp.

Taco 18-01-16 07:43

z przyjemnością pomogę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin