Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Zapowiedź III (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10313)

Yooshi 26-04-14 19:30

A ja zapytam o to samo co Kael + dodam coś swojego.

Moje subki na wojach wyglądają tak:

Alchem-ele (1h)
oraz
duch-ele (2h)

Z tego co czytam w tabelce mój woj jednoręczny powinien zadawać większe obrażenia- ale to przecież 1h czyli jego broń jest słabsza od wojownika posługującego się bronią trzymaną w 2 rękach----ERROR----

Natomiast mój dwuręczny wojownik posiada subke wspierającą leczenie (duchowny) oraz bonus do obrażeń (ele) ale świętość osłabia żywioły i tak ze 140% obszarowego dmg dostaje 107%. Co z tego, że moje leczenie jest większe jak to wojownik 2h jego ideą było zadawanie obrażeń, a teraz dostaje tanka 2 ręcznego z 7% większym dmg'em -----ERROR----


Wiem, ze czary mogą się zmienić, ale magiczne cięcie (mam na myśli odes rago) będzie zadawać obrażenia od żywiołów. Co za tym idzie czuje się na straconej pozycji bo mam wojownika 2 ręcznego tanka oraz wojownika 1h z dmg.

Przy czym chciałbym zaznaczyć, ze kiedyś duch-ele 2h sprawdzał się w swojej roli.

Teraz czekam na hejty.

Pozdro
~Dune

Xerion 26-04-14 19:54

A ja nie rozumiem dlaczego brałeś dla 2h woja jako subprofke duchownego.. To Ci powiem, zeby dobrze sie leczyć i dobrze bic. Niestety, albo dmg, albo leczenie.. Nie wiedziałeś, ze DUCHOWNY dla rycka 2h to zły pomysł, to teraz masz. Ta gra wymaga myślenia.. Przecież DUCHOWNY to wiadomo, ze administracji bedzie chodziło o to by dobrze leczył, gorzej bił. Ale nie chciało sie walczyć z nekromata, tylko na skróty..

Wicked 26-04-14 20:10

Cytat:

Napisał Xerion (Post 94168)
A ja nie rozumiem dlaczego brałeś dla 2h woja jako subprofke duchownego.. To Ci powiem, zeby dobrze sie leczyć i dobrze bic. Niestety, albo dmg, albo leczenie.. Nie wiedziałeś, ze DUCHOWNY dla rycka 2h to zły pomysł, to teraz masz. Ta gra wymaga myślenia.. Przecież DUCHOWNY to wiadomo, ze administracji bedzie chodziło o to by dobrze leczył, gorzej bił. Ale nie chciało sie walczyć z nekromata, tylko na skróty..

Chciałoby się rzec, że cóż to za niezrozumiałeż pierdolenież, aczkolwiek powstrzymam się od takiego komentarza. Postaram się odpowiedzieć na poziomie.
Widzisz, mocium panie, w czasach, kiedy my grywać zaczynaliśmy, był tylko jeden słuszny wybór. Duchowny-alchem. I tyle. Nic innego grywalnego nie było, a jakakolwiek "przyszłość" profesji, była tak odległa, że nawet nikt o tym nie wspominał. Opisy subprofek były skąpe, jednozdaniowe niemal i na podstawie tego gracze mieli wyciągać wnioski 3 lata naprzód, przewidując jak się to rozwinie? Cóż. Nie wiem jak szanowny mój rozmówca, ale ja zdolności przewidywania przyszłości nie posiadam.

Dziękuję, pozdrawiam.

Yooshi 26-04-14 20:11

@UP
Duchowny to alternatywa dla alchemika który nic nie wprowadza, gdybym wiedział, ze za 2 lata wprowadzą zmniejszenie obrażeń dla ele tylko dla tego, że jego 2 subką jest duch to co bym wybrał.. hm.. dobre pytanie.

Xerion 26-04-14 21:05

Kael - zamiast streszczac histori rycka, mogłeś zobaczyc datę rejestracji mojego konta.. Mogłeś zrobic na tym n-pvp rycka 1h, jak nie chciałeś necro ale nie - wolałeś leczyć sie dobrze i bić.. Wiem i rozumiem, ze necro był do dupy, jednak jak ktoś chciał to nim grał. Taki Agri.. Jakby wprowadzili zmianę subprofek, to On by był najbardziej poszkodowany. Graj tym co lubisz, a nie jak najwygodniej. No chyba, ze dla Was najważniejsze są cyferki..

Altrel 26-04-14 21:16

Nie będzie możliwości zmiany pod-profesji, nie jest Naszą winą, że wybierali Państwo to co w danej chwili było najlepsze, nie biorąc pod uwagę głównych założeń każdej z pod-profesji.

Yooshi 26-04-14 21:24

(tylko pytam, nie czepiam się)
Czyli zmieniamy wszystko o 180 stopni i nie dajemy opcji wymiany? Teraz moje profesje będą useless nawet do expienia z drużyna ( po co komu 2h bloker.. no naprawdę...)

Gratuluje.
Za rok też będzie up, wtedy woj zostanie odwrócony na lewą stronę....
Dziękujemy administracji, za ich czas poświęcony tej aktualizacji!

Wicked 26-04-14 21:40

Cytat:

Napisał Altrel (Post 94180)
Nie będzie możliwości zmiany pod-profesji, nie jest Naszą winą, że wybierali Państwo to co w danej chwili było najlepsze, nie biorąc pod uwagę głównych założeń każdej z pod-profesji.

Może gdyby takowe były i ktokolwiek się tego trzymał, to by ludzie brali pod uwagę. Hahs. No, ale nic to, dzięks Altrel. Teraz wiem, że mogę już całkiem machnąć ręką na Altarony.

Jak ktoś chce jakieś rzeczy na non-PvP to pisać, mam do rozdania wszystko z maga i rycerza. Szałó nie ma, ale eq całkiem niezłe.

Xerion 26-04-14 21:54

Kael, ale poważnie sie pytam.. Naprawdę nie wiedziałeś, ze duchowny 2h to nie jest dobry pomysł? I tak wrócisz.. Wyślij mi też coś na sheroev'a ^^ :p

Veliothe 26-04-14 22:11

Nie ma co narzekać. Czekamy na testy. Kael co się zmieni teraz w Twojej postaci? Miała być blokerem co potrafi przy*ebać 2 re]ęcznym mieczem czyż nie? Tak też przecież zostanie...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin