Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Puste fiolki, kolby oraz butle (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13054)

Adrondil 29-08-14 12:49

Puste fiolki, kolby oraz butle
 
13:44 Widzisz kolbę.
Wygląda na storzoną przez profesjonalistę.
Waży 1.80 uncji.
Można by to jeszcze wykorzystać do alchemii.


13:44 Widzisz miksturę uzdrowiciela.
Wygląda na storzoną przez profesjonalistę.
Waży 2.00 uncji.


Hmm... zastanawia mnie dlaczego waga pustych pojemników praktycznie niczym się nie różni od pełnych. Zaledwie 0.20 capa różnica w wadze. Nie powinno być tak, że waga pustej to właśnie 0.20 capa? Wtedy nie trzeba będzie wywalać pojemników na expie, bo trochę dziwne, że naczynie waży kilka razy więcej niż płyn w nim zawarty.

Whisperka 29-08-14 15:58

Zgadzam się, różnica między pustym pojemnikiem a pełnym jest delikatnie mówiąc nieproporcjonalna. Po opróżnieniu takiego pojemnika (np. wymienionej wyżej kolby) jego waga powinna spaść przynajmniej o połowę - czyli w wypadku kolby - z 2.00 do 1.00 uncji.
Bo narazie wychodzi na to, że nosimy pojemniki z niezwykle grubego szkła xD

RubSon 29-08-14 16:10

Zgadzqm się z Tobą jak najbardziej powinno to być na odwrót, w końcu płyn tam zawarty jest ciezszy niz samo naczynie. Więc jestem na tak.

I taka prośba z mojej strony, nie wstawiaj do każdego swojego tematu ankiety...

Pozdrawiam,
RubSon

Akki 29-08-14 17:02

Pomysł wałkowany od startu serwera pvp. Pierwsze dwa lata czy trochę dłużej waga pełnych czy pustych vial'i była taka sama. Dziesiątki wniosków o zmiany w tej kwestii nic nie dawały, dopiero po bardzo długim okresie czasu bezczynności administracji (pseudo poprawki typu "zmiana nazwy ryba na szprotka" news w quick msg by Slythia) została wprowadzona ta zmiana o 0.2 oz. Śmieszna, ale można się pochwalić słuchaniem graczy : >.

Jak najbardziej za zmianą w większym stopniu wagi pełnej butli do pustej.

wichura 31-08-14 16:41

Jestem Za >> zmienić ciężar pustych butelek :)

mody189 31-08-14 16:58

Cytat:

Napisał Whisperka (Post 112642)
Zgadzam się, różnica między pustym pojemnikiem a pełnym jest delikatnie mówiąc nieproporcjonalna. Po opróżnieniu takiego pojemnika (np. wymienionej wyżej kolby) jego waga powinna spaść przynajmniej o połowę - czyli w wypadku kolby - z 2.00 do 1.00 uncji.
Bo narazie wychodzi na to, że nosimy pojemniki z niezwykle grubego szkła xD

A dany płyn jest niezwykle lekki - 0.2 uncji xd

sokon12 31-08-14 17:45

bialy pylek ?

Uiop 31-08-14 21:09

Przecież tego płynu jest mało, bo jakby go było dużo, to postacie po wypiciu 20 manasów by rzygały. A butelki muszą być ciężkie, bo jakby były lekkie, z chudego szkła, to pękały by na expie od biegania albo otrzymania hita przez plecak. Jestem na nie.

Altrel 11-07-15 18:54

Wprowadzone jakiś czas temu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin