Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Aktualizacja została wprowadzona! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10673)

Veliothe 20-05-14 16:39

Cytat:

Napisał Walles (Post 97302)
UP.
Byłeś na expie że takie bzdury pierdolisz? co do opłacalności w swoim temacie już wstawiłem screeny jak to wielce jesteśmy poszkodowani :)


Powiedział poszkodowany zwiad nekromanta i alchemik. Co z magami? Nekro/ele jest w chuj gorszym dmg dealerem od zwiada nekro/alchemika !
Siada na 2 strzały a i DMG jest żałosny. Bicie z obszarówek podczas expa mija się z celem! Z sd biję tyle co palek z kpiro ! i to ma być balans?

Walles 20-05-14 16:41

Na 2 strzały ? to musisz nie mieć rąk skoro ja na użycie kolejnego puginału mam cd. 4 sekundy jak nie 5 a ty leczysz się co chwilę.

heroes133 20-05-14 16:56

Prawda jest taka, że administracja zgnoiła magów w 100%. Nie dość, że mają malutko hp to jeszcze są wolni i mają słabsze obrażenia.

Walles 20-05-14 17:01

Vip a sprawdziłeś co daje "utamo ring" ? nie wiem czy wiesz jak go założysz dostajesz tylko 80% obrażeń od np. łuczników, stwórz sobie teraz maga alchemika i nie dość że na utamce mało obrywasz to jeszcze manasować się będziesz bardzo dużo.. a no tak już wygrałeś Altaron i nie masz czasu zrobić nowej postaci.

bilsom 20-05-14 17:10

Cytat:

Napisał Walles (Post 97354)
Vip a sprawdziłeś co daje "utamo ring" ? nie wiem czy wiesz jak go założysz dostajesz tylko 80% obrażeń od np. łuczników, stwórz sobie teraz maga alchemika i nie dość że na utamce mało obrywasz to jeszcze manasować się będziesz bardzo dużo.. a no tak już wygrałeś Altaron i nie masz czasu zrobić nowej postaci.

po kiego wala ma robić nowa postać, to z każdym upem będzie nową postać robił ?? śmiech na sali... co mu z utamo ringa jak z many sie leci na magu badzo szybko a teraz nawet nie ma jak uciekać tym magiem bo biega jak by miał kupe gnoju w majtach jak jest obkupiony

Veliothe 20-05-14 17:15

@Walles stwórz se maga alchemika? A co jeśli CHCĘ mieć dmg dealera a nie maga blokera utamkowego? Nie mówię, że źle, że dostaję w pysk po obrażeniach ale wkurwia mnie to, że moje obrażenia są teraz conajmniej śmieszne ! Rozumiem, że bronisz swojego palka nekro/alchemika. Mnie nie przeszkadza jego dmg. Jednak ja jako mag stworzony do bicia chce mieć zauważalnie większą różnicę w ataku !

Walles 20-05-14 17:19

Rozdałeś PN ? który masz magiczny i który masz poziom postaci :) że tak malutko bijesz, bo Mag z którym testowałem Nekromanta Elementalista z Pocisku Śmierci z chyba 138 magicznym levelem (mogę się mylić pewnie większy) pociągnął mi za 900. no tak ale to malutko dajcie więcej!

Altrel 20-05-14 17:46

Pierścień magicznej tarczy redukuje do 20% obrażeń, zwykła tarcza również redukuje obrażenia.

bilsom 20-05-14 17:47

Cytat:

Napisał Walles (Post 97368)
Rozdałeś PN ? który masz magiczny i który masz poziom postaci :) że tak malutko bijesz, bo Mag z którym testowałem Nekromanta Elementalista z Pocisku Śmierci z chyba 138 magicznym levelem (mogę się mylić pewnie większy) pociągnął mi za 900. no tak ale to malutko dajcie więcej!

138 mlvl i za 900 to ja nie wiem, widziałem hity magów z sd z wiekszym mlvl i byly zdecydowanie mniejsze

Veliothe 20-05-14 17:50

Cytat:

Napisał Walles (Post 97368)
Rozdałeś PN ? który masz magiczny i który masz poziom postaci :) że tak malutko bijesz, bo Mag z którym testowałem Nekromanta Elementalista z Pocisku Śmierci z chyba 138 magicznym levelem (mogę się mylić pewnie większy) pociągnął mi za 900. no tak ale to malutko dajcie więcej!

Dobre sobie. Ja na 115 lvl i 100 mlvl biję po 500-600 w MOBY. 900 pvp ? Chyba, że mówisz o hitach z początku testa ;]
NAJNOWSZE WIESCI !!!
18:54 Wiwerna otrzymuje 481 obrażeń.

SD RLZ
żałosne


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin