Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Aktualizacja została wprowadzona! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10673)

sebcio12 19-05-14 18:35

200 zwiadowca duchowny alhemik, jestem zajebistym prosuportem który nie wyleczy sie od 3 zwiadowców nekromantów. Brak małych mikstur. Rozjebany balans.

Bye altaron.

Mcree 19-05-14 18:41

A ja się nie wypowiem bo jest na to zbyt wcześnie. Po tygodniu grania można pisać na temat balansu obrażeń, przydatności czarów czy innych przedmiotów.
Na pierwszy minus pomniejszony exp z dniówek który miał być 3 razy większy, może nie minus a zaskoczenie, hmm póki co więcej nie zauważyłem, PN'y rozdam jak jeszcze trochę podskilluje (tak jestem maniakiem :P)
Co do plusów nowa funkcjonalność strony zasługuje na pochwałę.
Póki co tyle, zobaczymy jakie będą komentarze po tygodniu, Altaron idzie w dobrym kierunku, a tym co wszystko nie pasuje zawsze się znajdzie kilku(nastu) :/

bilsom 19-05-14 18:47

z tego co wiem balans nie pasuje tym co walczą, a skoro im coś nie pasuje to jednak jest coś na rzeczy chodzi o balans pvp nie o expienie nikt z tych co im sie nie podoba upek nie pisze o expieniu i jak się expi tylko o pvp. Skoro walczą praktycznie od 3 lat i widza, że coś jest nie tak to znaczy, że rzeczywiście coś jest nie tak, jak napisałem kilka pozycji wyżej do expienia wystarczy przysłowiowa motyka a i tak lvl się wbije, w pvp ta motyka nie wystarczy :)

Aydek 19-05-14 19:21

Powiem tak, jestem tu nowy. Zaczęliśmy grać z dwoma kumplami ze 2-3 tygodnie temu. Grało się zajebiście bo ta gra reprezentowała starą, dobrą tibię i to nas tu przywiodło, NIC INNEGO. gdybyście poszerzali mapy, zwiększali liczbę respów, ciekawych fabuł i zadań to by w zupełności wystarczyło. Zamiast tego zaczęliście kombinować z czymś czego całkowicie nie przemyśleliście i wyszło krótko, ordynarnie mówiąc gówno.

PvP bez czaszek to już nie PvP, gra straciła przez to zajebisty klimacik.
Ćwiczenie siły to nie wiem skąd wam się wzięło, niedługo może będzie można kraść innym fury jak w GTA.
To samo tyczy się uderzeń "krytycznych". Tibia jak i Altaron sama w sobie miała wśród uderzeń fizycznych zapisane uderzenia krytyczne, bo raz można było strzelić za 10, raz w ogóle nie trafić, a raz za 200. Uderzenia krytyczne były całkowicie bez sensu.
Zręczność zręcznością, była bezużyteczna od początku jak zacząłem tu grać i taka mogła szczerze mówiąc pozostać.

Kwitując całą sytuację uważam że skończycie dokładnie tak, jak kończy CipSoft. Ludzie odeszli od Tibii bo twórcy zbytnio ingerowali w to, co było naprawdę dobre. Wy robicie identycznie to samo - robicie z czegoś nic.
Miałem nadzieję na fajną rozgrywkę, skończyło się jak zwykle. Bez pozdrowień.

tomakeo 19-05-14 19:28

@up
Weź pod uwagę to, że Administracja Altaronu dąży do tego, aby odciąć się od Tibiozy.
To nie ma być Tibia v.2. To ma być Altaron.

Veliothe 19-05-14 19:29

Aktualizacja przyciąga tłumy ludzi jak widzę.

sebcio12 19-05-14 19:31

http://vpx.pl/i/2014/05/19/Jakapodprofesja.png

Aydek 19-05-14 19:32

Tylko nie przemyśleli tego, że zdecydowana większość ludzi która gra na altaronie przyszła tu z Tibii. Nie dlatego, że wyszła nowa fajna gra pod nazwą Altaron, tylko z czystego sentymentu do Tibii i starych rozgrywek, ludzi na poziomie, dobrego PvP zależnego od umiejętności gry w drużynie, konkretnej strategii, a nie tego "kto mocniejszy".

Jeśli nie cofniecie tej aktualizacji to możecie pożegnać się z graczami. Takie jest moje zdanie.

Sosnus 19-05-14 20:09

A mi aktualizacja się podoba. Natomiast dręczy mnie jedno pytanie - w jakim celu zmniejszyliście ilość expa zbieranego podczas misji dziennych i w zamian daliście pny? Przecież to powoduje, że misje dzienne nie są już dla osób które nie mają czasu grać, a są wręcz małym obowiązkiem każdego gracza który chce poprawnie rozwijać swoją postać. Pomysł z potrojeniem expa był dobry i każdy sobie go przyswoił ale jak traktować wasze deklaracje skoro w mig zmieniacie zdanie?

leon 19-05-14 20:38

i gitarka up, można pograć :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin