Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Aktualizacja została wprowadzona! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10673)

krrystian 19-05-14 12:25

Jak ktos nie grał dłuższy czas i sie do upa nie przygotował to jest Masakra :D


Mam postać 130 poziom ale... nie mogę nic z nią zrobić ;D Jest bezużyteczna aktualnie.

Nie mam zręczności w ogole by strzelać z czegokolwiek, nie mogę żadnej lepszej zbroi nosić bo nie mam siły, Pnów jest niewiele wiec tez nie dodam wszystkiego. Bez sens totalny, powinien być jakiś większy reset skili by kazdy kto juz ma postać mogł sie przestawić na nowy system.

pregusia 19-05-14 12:29

Cytat:

Napisał krrystian (Post 96935)
Jak ktos nie grał dłuższy czas i sie do upa nie przygotował to jest Masakra :D


Mam postać 130 poziom ale... nie mogę nic z nią zrobić ;D Jest bezużyteczna aktualnie.

Nie mam zręczności w ogole by strzelać z czegokolwiek, nie mogę żadnej lepszej zbroi nosić bo nie mam siły, Pnów jest niewiele wiec tez nie dodam wszystkiego. Bez sens totalny, powinien być jakiś większy reset skili by kazdy kto juz ma postać mogł sie przestawić na nowy system.

Pnów, jak masz 130 poziom, masz przynajmniej 120*2 + 7*9 i wiecej.
W kliencie zaokragla do 255 poprostu.

Arkon 19-05-14 12:38

czemu wszystkich PN nie widać? to utrudnia sprawę

Irdorath 19-05-14 14:16

Obsługę popieścił chyba prąd jeśli chodzi o bonusy w zestawach

Atnamorken 19-05-14 14:35

Czemu mam mniejszy dmg niż przed upem? Mam maga nekromantę, myślałem że zwiększycie mi dmg ;[ z efo tote biję po 100-150, gdzie wcześniej biłem po 200 (smoki)

Tron 19-05-14 14:36

Liczyłem na jakieś podsumowanie zmian wprowadzonych na test serwerze jak i po (bo zgaduję, że zapowiedzi pokryły wszystko poza tym). Wszystko co zostało wprowadzone wypunktowane i tym podobne. Ktoś (albo ktoś kto nie uczestniczył w testach) kto nie jest na bieżąco na forum może mieć problemy z ogarnięciem tych tabelek i spisów zmian w kilkunastu tematach. Bo trochę zamieszania było.

Nowym doradcom gratuluję! :oczko:

Veliothe 19-05-14 15:13

Wcale magów możecie wyrzucić do kosza i robić zwiadów nekro/alchemików :) Jestem rozczarowany 'ostatecznym' balansem. Poczekam i popatrzę, może jednak nie był taki 'ostateczny'. Jak narazie dziękuję za grę.

Irdorath 19-05-14 16:14

Gdybym grał magiem to też już podziękuję. Ale zapewne gdyby poprawili obecne błędy to palek nekro będzie poszkodowany, moim zdaniem sytuacja patowa dla obsługi. Jesteśmy ciekawi z moją ekipą co dalej

Bubsko 19-05-14 16:23

Cytat:

Napisał Veliothe (Post 96985)
Wcale magów możecie wyrzucić do kosza i robić zwiadów nekro/alchemików :) Jestem rozczarowany 'ostatecznym' balansem. Poczekam i popatrzę, może jednak nie był taki 'ostateczny'. Jak narazie dziękuję za grę.

Ja osobiscie narazie nie widze,zadnego balansu,skoro jedna osoba(wcale nie jakis super wysoki lv nekro-alchemik zwiadowca)zadaje dmg ponad 1k

Przed updatem obrazenia byly calkiem dobrze zbalansowane i wojna wygladala ok...dodalibyscie war moda,kosmetyczne zmiany i bylo by ok.

Walles 19-05-14 16:26

Mustafa poleć na jakiś resp i sprawdź drop :zły:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin