Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Aktualizacja została wprowadzona! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10673)

carlcoxxx 19-05-14 09:04

''Misje z definicji są - dzienne, czas ich "resetu" ustawiony został na 18h, będą dawały 3x więcej doświadczenia niż obecnie - nikt nie będzie stratny. Miały to być misje dla osób, które mają mało czasu na grę. Osoba, która od rana do nocy robi misje co 4h ma raczej sporo wolnego czasu''

Co się stało z tym założeniem?:zaskoczony:

Arkon 19-05-14 09:21

niby każdy dostał ss a nie działają, może chociaż by nie mydlić oczu? : >

http://i.imgur.com/T96LELi.png

dlaczego nie ma postaci na forum juz?

Bubsko 19-05-14 09:36

Balans jest niesamowity jak 160 zwiad nekro alchemik w sekunde zadaje 1,3k dmgu w maga(w rycerza jedyne 1,1k.

GG,HF.

Uiop 19-05-14 09:56

Cytat:

Napisał carlcoxxx (Post 96895)
''Misje z definicji są - dzienne, czas ich "resetu" ustawiony został na 18h, będą dawały 3x więcej doświadczenia niż obecnie - nikt nie będzie stratny. Miały to być misje dla osób, które mają mało czasu na grę. Osoba, która od rana do nocy robi misje co 4h ma raczej sporo wolnego czasu''

Co się stało z tym założeniem?:zaskoczony:

I dobrze. Ja bym usunął dzienne.

carlcoxxx 19-05-14 10:25

Niektórzy są za usunięciem dziennych, inni są zwolennikami pozostałych rozwiązań. Nie rozumiem jedynie faktu, że administracja informuje graczy, że po upie będzie piekło a nie szczypało :uśmiech6:

Stary Uzdrowiciel 19-05-14 11:05

No to dzisiaj wieczorkiem lecimy z levelkiem :uśmiech:

bilsom 19-05-14 11:49

Cytat:

Napisał Bubsko (Post 96898)
Balans jest niesamowity jak 160 zwiad nekro alchemik w sekunde zadaje 1,3k dmgu w maga(w rycerza jedyne 1,1k.

GG,HF.



huehuehue przednio 4 zwiadzików nekro jest w stanie poskładać wszystko w takim razie hehe

Keine 19-05-14 11:49

Skupie się na stronie, bo widzę że reszta skupiła się na grze :P
Cytat:

Napisał Altrel (Post 96860)
Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Nie zrozumcie mnie źle, nie chce powiedzieć ze jest źle, bo jest super! Ale imho są pewne niedociągnięcia(brak możliwości zwinięcia wspomnianego już zarządzania kontem) które wypadało by dopracować i może co nieco zmienić jeszcze. Ale jak by na to wszystko nie patrzeć- Gratulacje dla Administracji się należą!
Świat gry:
-Lista Nieruchomości- świetna sprawa!
-Czary-Niby ok, ale wg. mnie bardziej praktyczniejszym rozwiązaniem był by podział na klasy i następnie subprofesje.
-Potwory- Jeżeli chodzi o spis i opis tego całego plugastwa z którym przyjdzie nam się zmierzyć to miodzio! Ale! Ale! Do znalazłem w tej beczce miodu łyżkę dziegciu... Największy minus w tym wszystkim to to że nie można otworzyć danego potworka bezpośrednio w nowej karcie, trzeba normalnie kliknąć i się przechodzi do tej strony... Administracjo proszę zmieńcie to, jest to spore utrudnienie dla wszystkich!
Przedmioty:
-Wszystkie bronie- super że jest ten spis na stronie, ale podobnie jak w przypadku potworów, nie da się wybranego przedmiotu otworzyć w osobnej karcie. I do tego jeszcze wszystkie rodzaje żywiołów, za dużo tego jest na raz. Mi przez to długo się ładuje strona, może lepszym wyjściem było by to że jak wejdziemy w dana broń to wtedy nam się wyświetlają dane warianty tego oręża. Administracjo pomyśl nad tym.
Reszta jest ok, oprócz braku tej nieszczęsnej opcji otwierania przedmiotów w nowej karcie.
Galeria:
-Mapy-OK
-Wydarzenia z gry- OK
-Konkursy- jedna kategoria z wewnętrznym podziałem na podkonkursy(pierwszy, drugi, trzeci, zdjęcie tygodnia)
-Aktualizacje- to samo co wyżej.
-Pozostałe- też OK
Forum-OK
Wiki- Trzeba ją dostosować do nowego świata(po updatecie), bądź wogóle zlikwidować( wypadało by jeszcze przenieść na stronę informacje o NPC)
Faq- to samo co Wiki
Twórcy- A nie lepiej "Sala chwały" (takie małe coś dla swojego samo uwielbienia :oczko:)
Poradniki- trzeba je dostosować w tempie ustawy "o poprawie stanu służby zdrowia" byle tylko były o niebo lepiej napisane niż wspomniana ustawa:uśmiech6:
Regulamin Gry- Ok

Czy ktoś jeszcze podziela moje zdanie? Czy tylko ja mam takie spojrzenie na świat?:D

Atnamorken 19-05-14 11:50

Moja propozycja: usuńcie wszystkie profesje... zostawcie tylko palka nekro, i tak wszyscy będą teraz tylko nim grali.

Arkon 19-05-14 12:23

chciałeś napisać że zwiadka nekro/alchemika.
i tak w ogóle gdzie sprawdzę na stronie czy serwery są włączone czy też nie?
w poprzedniej wersji była taka opcja ;d

przed update moja kusza miała +10% teraz ma +5% ... to jest lipa ;x


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin