Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Aktualizacja została wprowadzona! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10673)

cewix 20-05-14 18:16

nie zapominajcie, że taki nekro alchem bije więcej z sd i nie zapomnijcie tez o tym, że dmg z sd może byc różne w kogoś innego, ze względu na tarcze i shielding

Veliothe 20-05-14 18:24

NO taaaak. Chcesz mieć dmg dealera? Zrób se alchemika. Co tam jakis elementalista... Ciul władający magią żywiołów. Alchemik z butlą między jajami i siarką za uchem TO jest prawdziwa moc i zniszczenie.

heroes133 20-05-14 18:26

Może po kilku tygodniach gdy administracja ogarnie, że na serwerze gra znikoma ilość magów coś będzie z tym zrobione.

Ringi na utamke są ciężko dostępne na trade nikt nimi nie handluje, wypadają z ciężkich potworów. (Fanatyków hunciłem ponad godzinę ani 1 ring nie drop)

3x mniejsze obrażenia, mniejsza ilość hp (brak setów) przy dawnym obkupieniu na hunta drużynowego (600 pocisów, 250 manasów trochę obszarówek, łopata, lina i jedzonko ruszam się jak bym miał 20 kilo gruzu na plecach.
w tym bije ze wszystkiego 3 x słabiej więc teoretycznie powinienem więcej suppiles nosić.

No panowie to nie jest normalne, moje 2 miesiące statusu szlacheckiego sie marnuje a szkoda bo miałem naprawdę świetną zabawę przez ten ostatni miesiąc gry.

Tron 20-05-14 19:25

Nie wiem co faktycznie z tą aktualizacją wyszło nieciekawego, Wy to wiecie, nie chce też siać fermentu, ale zmian szybkich naprawiających balans to bym się nie spodziewał. Panuje jakaś głupia zasada wprowadzania zmian podczas aktualizacji/łatek i żeby coś zostało zmienione poza tymi wydarzeniami to musi to być jakiś faktycznie poważny błąd - np. ten dzisiejszy do którego była potrzebna aż cofka.

Kiedyś (*nudge-nudge, wink-wink*) zmieniało się wszystko na bieżąco, a teraz już tak się nie robi z tego co wiem. Są wyjątki, ale oby zmienili podejście w tej kwestii (jeśli faktycznie te zmiany są takie jak opowiadacie i trzeba coś zmieniać w ogóle).

cewix 20-05-14 22:41

Cytat:

Napisał Veliothe (Post 97411)
NO taaaak. Chcesz mieć dmg dealera? Zrób se alchemika. Co tam jakis elementalista... Ciul władający magią żywiołów. Alchemik z butlą między jajami i siarką za uchem TO jest prawdziwa moc i zniszczenie.

Ah ten płacz na swoją klase. Patrzysz tylko na to co inni mają, ale to, że ty jako elementalista masz swoje obszarówki to już w dupie.

Jestem ciekaw jakby wyszły testy jakiegoś NORMALNEGO maga a nie takiego który ma śmiesznie mały mlvl i porównać do zwiada oczywiście zwiada ele, nie alchemika, bo cięzko będzie znaleść maga nekro alche, prawdopodobnie dlatego, że taki nie istnieje.

Veliothe 20-05-14 23:12

Swoje obszarówki? Mówisz o tych jakże przydatnych w expieniu UEkach? Czy może o wave'ach bijących po 300 w PVM 115 magiem i 100 mlv? Czy może też chodzi Ci o deszczyk spadających kropelek tak przydatnych w expieniu i pvp? (chociaż i tak na plus zostało to ulepszone) Niestety nijak nie widzę zastosowania. Oby pojawił się jakiś NORMALNY mag z NORMALNYM poziomem XXX i pokazał na co go stać. Czekam z niecierpliwością.

Mcree 20-05-14 23:15

Cytat:

Napisał cewix (Post 97537)
cięzko będzie znaleść maga nekro alche, prawdopodobnie dlatego, że taki nie istnieje.

Znam chociażby Keavirę

I jeśli chcecie przyciągnąć uwagę kogokolwiek z sił wyższych to proponuję nie zakładać 100 tematów o tej samej bądź podobnej nazwie.
Zrobić temat Rycerz temat Zwiad temat Mag temat np.Leczenie temat DMG
Wszystko to ładnie w dyskusjach ogólnych w podpunktach
1)xxxx dlatego że yyy, mam propozycję zmiany zzz
2)...

Czy nie sądzicie, że macie wtedy większą szanse coś osiągnąć a nie tylko płakać i płakać w 100 tematach o tym samym?

@Edit
Tu macie temat Akena, ładnie wszystko w miarę opisane i czytelne. Założę się, że dostanie prędzej jakikolwiek odzew niż wy.

@Edit2
Veliothe
Przeczytałem twój temat od a do z. Ciekawie przedstawiasz propozycję jednak zbyt skupiasz się na alchemiku. Nie wiem czy grasz po prostu alchemikiem bo nie masz wyświetlanej postaci na forum czego nie znoszę podczas dyskusji bo nie wiem z kim rozmawiam, czy po prostu chcesz żeby alchem był pro. Sądzę, że Twoje argumenty zostaną przetestowane (może nie teraz gdy jest zamęt i moda na hejting), ale przy kolejnym upie. Pomysły z aurami dla elementalistów super pomysł.
A już Cię uważałem za hiper hejtera, grzechy odpuszczone :)

@Edit3
Nie jest wysłannikiem administracji do robienia porządku na forum, więc te PW z groźbami zignoruje. Po prostu widzę ile Ci ludzie włożyli w to wysiłku, idą w dobrym kierunku a błędy każdemu się zdarzają. Mi też nie pasował do wczoraj DMG, ale gdy użyłem aury zwiększającej siłę to przekonałem się, że da się grać nawet w trapie można zabić potworka który dobrze się leczy. Co prawda nie wychodzi się na plus ale się da! No jeszcze nieszczęsny exp z dniówek porażka, ale to nie ten temat!
Mam nadzieję, że rozjaśniłem wam trochę w główkach, pograjcie tydzień i wtedy oceńcie.

@Edit 4
Tu macie dowód na to, że warto stosować formułkę o której pisałem wyżej.

Catthon 21-05-14 00:25

Cytat:

Napisał Kr92 (Post 97171)
Fajnie byłoby jakbyście dodali ikonki do poszczególnych bufów, wrzucę kilka aur i nawet nie wiem kiedy która sie skończy.
Peace

Z ikonkami jest ten problem, że w kliencie jest konkretna ich ilość i nie można dodać nowych. Można tylko zastąpić stare.

Wiem, bo proponowałem ikonkę boczku gdy jesteśmy najedzeni i nie przeszła z braku miejsca :uśmiech6:

Kr92 21-05-14 07:50

Ja trochę tego nie rozumiem, chłopaki pokazują nieraz co potrafią zrobic(b często przesadzają), a Ty chcesz mi powiedzieć, że jakiś tam ikonek nie potrafią ogarnąć? Ja nie znam słowa "nie da sie" skoro oni tak twierdza to niech zleca to osobie która nie wie, ze jest to "nie do zrobienia". Takie to życiowe xd

Catthon 21-05-14 10:01

Hah. Jak tak patrzę, to ikonka z byciem najedzonym jest :uśmiech6:.
Więc kto wie?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin