Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Dzisiejsza łatka (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7104)

sebastianix 25-09-13 09:37

Ej tam, wspominacie stary altaron. Fajna wtedy była tylko wojna. Mag nie miał gdzie expić bo wszędzie miał waste i tłukł 24/7 oświecone. Zwiad tłukł kościane do usr... śmierci. Wojownik męczył abitance. I tyle. To dobiero zabawa........ Na 100 lvl siedziało sie na oficerach żeby raz na wrl pójść i podbić lvl. Ta gra w ogóle nie była fajna, tylko nudna. Siedzenie przed monitorem i 0 fun.

Tamten altaron był nudny, a nie k**** trudny! :zły3: Ja nie mam czasu expić xxxxxx godzin, żeby wbić lvl. Dlatego te zmiany nie są mi na rękę.

Dziwicie się, że na serwerach macie 250 lvl?? Wasz błąd. Było nie usuwać STAMINY!!!!!!!!!!!!!!!:zaskoczony::zaskoczony::zas koczony::zaskoczony::zaskoczony:

9106796 25-09-13 11:07

Sis a co powiesz o respie piaskowych hyder ktory jest 2x wiekszy niz cala ankardia? :koń:

pezet 25-09-13 12:03

Cytat:

Napisał 9106796 (Post 75918)
Sis a co powiesz o respie piaskowych hyder ktory jest 2x wiekszy niz cala ankardia? :koń:

A co z nim nie tak ? xd

9106796 25-09-13 12:39

To,ze resp potworow jest 2x wiekszy niz jedno miasto :D

Wicher 25-09-13 13:57

bo maja rozmach skurwiesyny to i jebli duzy resp :zły:

sebastianix 25-09-13 16:13

Jak dla mnie dobrze, ze zaczeli te respy robić konkretne od jakichś 2 mniejszych upów, wpierw górskie, pozniej profany poprawili, hydry zwykle, a teraz piaskowe. Ale jak powiedziałem w teamcie co irviz screna wrzucił, ten resp jest niewypoziomowany, aczkolwiek nie wiem co z nim zrobić, żeby ogarnąć :P

leavemealone! 25-09-13 16:50

Cytat:

Napisał 9106796 (Post 75848)
co do wawra to na samym poczatku nie byl dobrze drop ustawiony z fanatykow i z kazdego zawsze lecial ciern :) wawro mial wtedy kasy multum dlatego bardzo szybko tego chara wyexpil. Potem przyszly zmiany,gre utrudnily lecz gdy zaczelo przychodzic wiecej graczy zostaly utworzony nowe respy,ktore uzwazam,ze sa zbyt duze i to wlasnie przez nie tak szybko dalo sie wbic teraz poziom. Gdyby piaskowe nie bylo tak duze jak sa na pewno by tyle tam sie expa nie robilo,bagienne tak samo,nowe gorskie trolle rowniez :)

Co ty, za przeproszeniem, pieprzysz?
Fanatyki z Wawrem cisnęliśmy na zmianę i wcale nie sypało w ten sposób.
O hajs było trudno i zwykle go brakowało. To co piszecie w tych postach to przejaw najczystszej hipokryzji. Nie chciałem wypowiadać się w tym temacie, bo w sumie i tak zbyt wiele czasu już "zmarnowałem" na ten projekt, ale te bzdury, które piszesz i poziom, a raczej jego brak, który reprezentujesz woła o pomstę do nieba. Znasz historię o kamieniu? Zapytaj Pawła, to ci opowie.

Stros 25-09-13 17:01

@ Ormo

Z fanatyków ciernie leciały dużo częściej niż obecnie.
Na początku było bardzo dużo graczy i co chwila ktoś ci na respa wbijał. Na krasnalach było tylu graczy, że moby się nie respiły.
Waski był o krok przed wszystkimi dlatego expił szybciej (mógł bić bagienne jak MASA na cyklopach biegała).

85985 25-09-13 17:04

Skoro nie macie czasu grać pare/parenaście h żeby wbić jeden czy dwa poziomy to droga otwarta. Wpisać w google "Ots list" I macie :)

Harpagaan 25-09-13 18:18

Cytat:

Napisał 85985 (Post 75972)
Skoro nie macie czasu grać pare/parenaście h żeby wbić jeden czy dwa poziomy to droga otwarta. Wpisać w google "Ots list" I macie :)

Czyli sugerujesz że ta gra kierowana jest do ludzi bezrobotnych, tudzież debili? Okey.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin