Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

xenros 15-06-15 22:30

Nowe lokacje to fajny pomysł, w szczególności ta z renegatami. Oprócz tego nic na moją korzyść, a wręcz przeciwnie, podobnie jak w ostatniej łatce. Więc zachwycony nie jestem.

inbass 15-06-15 22:35

Czyżby haper odes hatas zaczęło mieć jakikolwiek sens? Szkoda, że zabiera to stanowczo za dużo many.
Coś czuje, że przez tą zmianę z paralem dużo osób zginie... W tym pewnie ja :D

Sosna 15-06-15 22:42

No całkiem ciekawie. Szczególnie nowe tereny mnie zaskoczyły. ^^

Altrel 15-06-15 22:46

Cytat:

Napisał Catthon (Post 130701)
O której mniej więcej będzie możliwość zalogowania?

Już można.

Cytat:

Napisał Kr92 (Post 130700)
Jak expić na potworach które paralują - piaskowe, czarnoksiężniki? brać kolejny multi manasów na hape odesy? czy nosić multi pogromcy żywiołów? Przerabiane kilka updatów wcześniej i się nie sprawdziło, po co do tego wracać.

Tak jak do tej pory używając odesa.

Cytat:

Napisał mario (Post 130706)
30 miedzi za kamień runiczny świetnie ; ) zwiększy się koszt produkcji run i to że już nikt nie będzie chciał ich robić : )

Raczej to, że wytwórcy run doliczą cenę oraz dostosują ją do nowych realiów, by więcej zarobić, a wojownik i mag przestaną zarabiać znacznie więcej od zwiadowcy.

szymongal 15-06-15 22:48

Czy PNy stracone na misji na 300 abitanczykow zostały zwrócone?


@edit.
W takim razie zgłaszam się. Zabiłem wymagana ilość przed wzięciem misji :<>

Altrel 15-06-15 22:53

Były zwracane osobom, które się zgłosiły, po uprzednim sprawdzeniu czy ich nie otrzymały (w sytuacji, gdy zabijaliśmy Abitańczyków po wzięciu misji przyznawane były prawidłowo).

Noratl 15-06-15 23:07

a 30 pnów których nie otrzymałem za zrobienie przeszłości?

neilran 15-06-15 23:10

Powrót do altaronu sprzed dwóch lat!
Zwiększcie jeszcze obrone zwiadowcom, żeby byli lepszymi blokerami!
A rycerze będą robić uhy w depo.

Kr92 15-06-15 23:16

Cytat:

Napisał Altrel (Post 130711)



Tak jak do tej pory używając odesa.



Raczej to, że wytwórcy run doliczą cenę oraz dostosują ją do nowych realiów, by więcej zarobić, a wojownik i mag przestaną zarabiać znacznie więcej od zwiadowcy.

Do tej pory na expie używało się tawisa ponieważ wychodziło dużo taniej, dodatkowo zbyt często niektóre moby paralują i cd czarów przyśpieszających nie pozwoli dobrze tam expić.

Co do kosztu run i tańszego expienia maga i rycerza, pragnę przypomnieć, że zwiadowca potrzebuje także ładunki których koszt w tym momencie też wzrośnie czyli dalej nic się nie zmienia :)

Astronomer 15-06-15 23:20

Morgian - mało zabawne i dziecinne jak zawsze. Głosuję w kolejnej łatce za testem inteligencji lub zada iami maturalnymi z matematyki obowiązkowymi przy rejestracji. Brakuje mi w Altaronie inteligentnych ludzi na poziomie, z którymi można normalnie pograć i pogadać. Reszta zmian na drugi plan-wiadomo, balans ważny, jednak klimat i poziom graczy również.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin