Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Mała aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22042)

WsT 20-02-18 18:03

Z komentarzami dotrwałem do 3 strony. Nie rozumiem po co to całe narzekanie w tym temacie, jest to zbędny offtopic. Są działy sugestie i propozycje, dyskusje ogólne, i to w nim powinniście toczyć konstruktywne dyskusje. Tworzycie jakieś dziwne teorie spiskowe. Nie potrzebnie. Krytykujecie zmiany, które jeszcze nie weszły lub nigdy nie wejdą. Po jaką cholere? Tworzycie własne wizje tego serwera i wmawiacie innym że każda inna będzie z*****a.

Brak mi słów by opisać co stało się z społecznością Altaronu.

@topic
Zmiany jak najbardziej na plus więc teraz pozostaje tylko czekać na dalsze zapowiedzi i większą aktualizację.

Zetix 20-02-18 18:31

Cytat:

Napisał Makon (Post 164811)
...Pomijam fakt ze na tym serverze nie działa w żaden sposób tarcza wiec nie wiem kto miałby blokować cokolwiek na tym serwerze;)

Musiałem szybko odejść od komputera do dziecka wracam i:

28 sty 21:50 Poziom 88 Pokonany przez Bandyta, Wilk

Okrążyli mnie pająk wilk i 2 bandytów.

Taki z Ryca z Tarczą jest Bloker :)

kantex 20-02-18 20:05

Zetix od powstania altaronu każdego możesz zabić z gołej ręki nawet bo nie ma defa żadnej profesji tym bardziej z mobami i brakuje tego bo 1h to nigdy nie był bloker.

mexiunio 20-02-18 20:12

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 164833)
solo zwiadek nekro-alch bijacy dle ankardia z mroku z jastrzebia ofc potki celnosci i szczupaki byly jedzone (co za problem dogadac sie z jakims wysokim alchemikiem ja mialem multi celnosci koszt rzedu 40k? zuzyjesz to expiac od 30 do 100) na tej edycji to samo balios i o dziwo balios nie taki zly bo zwykle smoki maja fajne hp/exp ratio tez

Sam mowisz ze nawet na baliosie nie expiles a dle sa stworzone bardziej pod nekromantow no chyba ze jestes zwiadkiem DUCH-ELE i narzekasz ze jest chujowo a jak wiadomo nie pobijesz nic takim polaczeniem na niskich lvlach (chyba ze nekro/powoli katakumby) dopiero potem z pnaczami mozesz sie bawic czy smigac po koscianych duchem (ktore sa tak oplacalne ze nekro biora belty od swiatla i je bija mimo kar do dmg)

pls stop crying gwander biegal od 30lvla do 130 na obozie abi a nie 110... ja latalem od 35 do 100 na rene dark biegal od 30 do 100 zwiadkiem na baliosie/dlach ankardia na zmiane w sumie magiem robil TO SAMO a ja zwiadkiem sobie biegalem na nadzorcach gora dol 15-40lv potem nekro do 70 i zaczynalem powoli bic dle ankardia i zajebiscie bylo co prawda ja juz mialem wtedy sojke +4 na farcie wbita ale na poczatku dle bilem z jastrzebia

A wojem 30-100 bijesz szlamki xD

neilran 20-02-18 20:12

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 164833)
solo zwiadek nekro-alch bijacy dle ankardia z mroku z jastrzebia ofc

O panie, tylko mi nie mów że te czerwie są bardziej wrażliwe na mrok niż na lód?
Bo jeszcze sie okaże że odkryje Ameryke.

Bryndzaarron 20-02-18 23:38

Cytat:

Napisał neilran (Post 164844)
O panie, tylko mi nie mów że te czerwie są bardziej wrażliwe na mrok niż na lód?
Bo jeszcze sie okaże że odkryje Ameryke.

Oczywiscie ze sie dle i smoki bardziej oplaca bic nekro alchemikiem ten potwor jest stworzony dla takiej profesji (bijesz po 1 punktowo + wrazliwe na mrok sa bardzo a malo takich jest teraz potworow) o ile dobrze pamietam wlasnie dle mialy wiecej wrazliwosci na mrok niz na wode chyba ze cos zostalo zmienione ale fakt faktem masz 5% wiecej z samej tabelki


To jakim zwiadkiem jestes skoro Ci tak ciezko sie gra? nekro alchemik czy duch ele?

neilran 20-02-18 23:48

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 164855)
To jakim zwiadkiem jestes skoro Ci tak ciezko sie gra? nekro alchemik czy duch ele?

Nie gra mi sie tak ciężko, ale na 60-70 lvlu tam miałem waste i biłem je wolno ze sójki i hape odes kpiro. Miałem szczupaki, ale nie robiłem potek celności.
Biłem z lodu, gram zwiadkiem ele alch.

Makon 21-02-18 00:07

Cytat:

Napisał Zetix (Post 164828)
Makon co poradzić masz poziom jaki masz i im się wydaje że masz nie wiadomo jaki EXP/h. Może i masz nienajgorszy ale to jest żałosne jak Zwiadek bije na tym samym poziomie tak samo mocno jak rycerz z miecza z tą różnicą że Zwiadek z dystansu a Rycek w Zwarciu. Jedyna możliwość expienia na niższych poziomach (choć absurdalna jak dla rycka bo magia) haper rago została niesamowicie obniżona. A już zupełny absurd biłem wczoraj z ręki Żywiołaki Energii. Próbowałem z Lodu (niby wrażliwe) i na full Ataku biłem po 30-50 a obrywałem po 150. Próba z Ziemi to samo. I znowu misje wyczyściłem z haper rago po 200.

Wybrałem Woja żeby sobie spokojnie pograć że nie pada szybko a tu :zaskoczony:
Dwa mocniejsze moby do tego Żuczek i hp leciii Normalnie KOMEDIA.:zły3:
Ogólnie mam wrażenie że mój niby BLOKER strasznie „miętki” jest
A tu piszą !
Grałeś teraz blokerem ? Spróbuj ! Zrób 90 lvl wytrenuj obrone i atak na 115 i spróbuj pójść solo np na Żywiołkai Ziemi zobaczysz jak obrywasz, a jak bijesz. Bez czarów możesz mieć czasem problem z jednym sam na sam Taka to ta twoja obrona. (pomijam tu zupełnie umiejętność gry). Mówię o zwykłym teście sam na sam po skosie.


Nie grają profesjami mają jakieś wyobrażenia i tylko by nerfili i nerfili a może sobie myślenie ZBUFUJCIE bo to jest już nudne.


Ale ja Zetix tego lvla nie dostalem od Selba;] Sam tez musiałem przebijać się przez wszystkie lvle.

Bryndzaarron 21-02-18 01:46

Cytat:

Napisał neilran (Post 164856)
Miałem szczupaki, ale nie robiłem potek celności.
Biłem z lodu, gram zwiadkiem ele alch.

5% w tabelce i brak potow celnosc + fakt ze biles je 60-70 zamiast 70+ na luzaku


Serio sprawdz te dle na ankardi wez szczupaki miksy celnosci zapakuj sie 70+ zwiadem i zrob tam z 3-4 refille zobaczysz ze sie oplaca chyba ze znow selbo zwiekszy im predkosc albo hp lub wgle zmniejszy respa co jest bardzo prawdopodobne

neilran 21-02-18 09:42

Cytat:

Napisał Bryndzaarron (Post 164859)
5% w tabelce i brak potow celnosc + fakt ze biles je 60-70 zamiast 70+ na luzaku


Serio sprawdz te dle na ankardi wez szczupaki miksy celnosci zapakuj sie 70+ zwiadem i zrob tam z 3-4 refille zobaczysz ze sie oplaca chyba ze znow selbo zwiekszy im predkosc albo hp lub wgle zmniejszy respa co jest bardzo prawdopodobne

Nieno, właśnie o tym mówie że do 70 tam jest mega waste, na '0' zaczyna sie wychodzić 85+ lvl, a dobry profit rzędu 3t/refil na 110+

Respią się szybko, także nie w tym problem. Po prostu do 100 lvla brakowało mi dmg, żeby się ładnie składały, wolałem bić zielone, troche mniejszy exp, a zarobek 2x większy i ryzyko mniejsze - to jak sam mówisz, przez dobry współczynnik hp/exp/loot zielonych.

A potki celności masz racje, warto w nie inwestować. Nie ma co na nich żałować.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin