Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Dobre i złe niespodzianki (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1560)

Slythia 22-06-11 09:00

Dobre i złe niespodzianki
 
2 załącznik(i)
Dziwne rzeczy dzieją się w grze. Po długiej przerwie postanowiłam odkurzyć swą starą kuszę i pójść z nią na małe polowanie. Parę bełtów w plecak, lina, jakiś prowiant - i wybrałam się na wycieczkę. Jednak od samego początku polowanie wydawało się być nieco inne niż zwykle... Miałam tę samą kuszę, co zwykle - podpisałam ją nawet!, identyczne bełty, nie ćwiczyłam nic wcześniej... a okazało się, że prawie zawsze trafiam! Na początku myślałam, że to po prostu szczęście. Jednak wszyscy znajomi łucznicy spotkali się z tym samym! Czyżby ktoś potajemnie poprawił celność naszych kuszy i łuków?


Po powrocie do miasta postanowiłam porozmawiać o tym z moim przyjacielem, Wilhelmem w gildii łuczników. Niestety, nic o tej sprawie nie wiedział, jednak poinformował mnie, że gildia wysłała go wreszcie na szkolenia na których nauczył się liczyć do 1000. Dzięki temu od dzisiaj można od niego kupić jednorazowo nawet 1000 bełtów!


Niestety, dla zachowania równowagi okazało się, że nie mogę poradzić sobie ze zmęczeniem, które dopadło mnie po polowaniu. Próby odpoczynku a nawet parogodzinnego snu nic nie dały. Nie tylko ja mam ten problem. Czyżby pogoda tak źle na nas wszystkich wpływała? Jestem pewna, że jutro wszystko wróci do normy.

Pawlo182 22-06-11 09:34

Polejcie tej Pani! :D

Dzisiaj wstałem z łóżka i tak sobie pomyślałem, czy byście jakieś zapowiedzi poprawek nie rzucili na forum. A tu bach - jest :D

Eresol 22-06-11 09:35

Cytat:

Napisał Pawlo182 (Post 14565)
Polejcie tej Pani! :D

Dzisiaj wstałem z łóżka i tak sobie pomyślałem, czy byście jakieś zapowiedzi poprawek nie rzucili na forum. A tu bach - jest :D

Jutro jak wstaniesz pomyśl czy by update nie było:D

Kosiek 22-06-11 09:44

Cytat:

Napisał Slythia (Post 14556)
Niestety, nic o tej sprawie nie wiedział, jednak poinformował mnie, że gildia wysłała go wreszcie na szkolenia na których nauczył się liczyć do 1000.

:D Rozwalił mnie ten tekst. ;D Ale dobrze widzieć, że na serwerze wreszcie się coś ruszyło ze zmianami. ;)
P.S: teraz niech ktoś się nauczy korzystać z Ctrl + N. :_)

Kosky 22-06-11 10:29

jestem w szoku ! jesli Ty odkurzyłaś kuszę, to ja muszę wykąpać Koskyego :D :D

PtaaQ 22-06-11 11:51

No nieźle brawo za ruchy. Ale prośba o naprawienie tej wytrzymałości .... niektórzy już grać nie mogą przez to. Dziękuje

Dark Fury 22-06-11 12:03

Bardzo fajnie to opisałaś, masz talent :). A zmiany nie dla mnie, ale dobrze, że idziemy w dobrą stronę.

Pozdrawiam

Engardo 22-06-11 14:06

Świetny news, łucznicy pewnie się ucieszą :P Czekamy na dalsze rozruchy głównej strony.

Anzark 22-06-11 15:51

Celność i możliwość kupna większej ilości bełtów na raz nie uciszy Łuczników :P


Ale i tak się cieszę, że mini-update jest, czekamy na resztę ^^ Tylko już tak bez czekania nadmiernego ;p

CySiO 22-06-11 16:07

Dzięki Slythia!!!

Już mnie męczyło kupowanie po 100 bełtów i do tego to wyciszenie ;/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin