Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Zwiad nekro yase unar (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19417)

Xeneox 15-12-16 16:25

Zwiad nekro yase unar
 
Skoro wiemy już że Yase unar bije mniej niż SD a nie opłaca się go używać a SD tak to mam propozycję
Yase unar jest bardzo drogi kosztuje 350 many + puginały + mana za saim bale a sd kosztuje 260 many
Proponuje zmienić koszt yase unara do 150-200 many
dodam że zwiad zarabia o wiele mniej niż mag
Zao

Mervakis 15-12-16 16:28

Na szybkości się wypowiedzcie bo chciałbym już zamknąć etap zmian. :>

CySiO 15-12-16 16:39

Yase Unary biją tyle co sd, więc nie mogą kosztować mniej niż sd, puginały nie zawsze się łamią, a saim bale używa się raz na kilka hitów. 250-300 many okej, ale nie mniej. Zwiady muszą wydać więcej kasy żeby uderzyć tyle co mag.

Figovsky 15-12-16 16:41

Mag w późniejszym etapie może expić z sd, a zwiadowca z yase unar nie.
Obecnie to są jedyne plusy z bycia nekromantą. Dmg z pocisków czy kpiro nekromanty jest zaledwie o 5% większy niż duchownego.
Więc jestem za tym, żeby zmniejszyć koszt many yase unara tak, żeby w poźniejszym etapie mógł expic szybciej, ale za to kosztowniej. Czyli zarabiamy na kpiro, a wastujemy na yase unar. I tak samo w przypadku maga, zarabiamy na pociskach, wastujemy na sd.
Każde profitable respy na sd/yase unar będą nerfione.

Po spełnieniu powyższych warunków jestem za tym, żeby zmniejszyć koszt many yase unar u zwiadowcy.

CySiO 15-12-16 16:42

A ja powiem Ci tak, na robienie sd stracisz w chuj czasu. Na puginały nie. Koszt yase unarów musi być więc większy. Tak jak mówiłem 250-300 many

paladin123 15-12-16 16:43

Osobiście byłbym za tym aby yase unar kosztowało 250-300 many.

Zurvy19 15-12-16 16:44

260 many za yase unar i bedzie git. Zabralismy hape odesy palowi i wojowi zeby bylo jak na tibii wiec z dmg ma byc tak samo lub podobnie. Dlatego palek nie moze biegac jak glupi i spamowac czarow. To mag ma byc tym poteznym i papierowym a nie odwrotnie. 260 many i tylko tyle zmian

CySiO 15-12-16 16:47

280 many myślę jest najlepszym rozwiazaniem

Xeneox 15-12-16 16:54

Czyli 260 jest ok. tak żeby zdążyć się manasować

mutek99 15-12-16 16:57

Cytat:

Napisał CySiO (Post 152787)
A ja powiem Ci tak, na robienie sd stracisz w chuj czasu. Na puginały nie. Koszt yase unarów musi być więc większy. Tak jak mówiłem 250-300 many

Ale ty jesteś chłopie perfidnym jednostronnym użytkownikiem tej gry ,że tak się grzecznie wyrażę. Gdy grałeś zwiadem to płakałeś nawet o głupią celność. Teraz masz zamiar grać magiem to za nic w świecie nie chcesz obiektywnie spojrzeć na sprawę tylko płaczesz, że zwiad nekro bije tak jak mag z sd blebleble. Właśnie przez takich ludzi balans nie istniał, a twój post powinien być usunięty natychmiastowo ponieważ nie podałeś żadnego sensownego argumentu. Nie gadaj głupot, że robienie run jest tak bardzo złe, że zwiadek nekro przez to ma odstawać od duchownego.
PEACE !!!

Moim zdaniem yase unar powinno dostać buffa(koszt many) ponieważ używanie go na expie jest/będzie dalej gorsze od kpiro. Czar ten jest tylko i wyłącznie wykorzystywany w pvp do [B]NIEZNACZNIE WIĘKSZEJ BUŁY[B] co czyni go dalej znacznie słabszą profesją od duchownego(tapen tawis, como olta, bazowe lepsze leczenie, uh na friendsow.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin