Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Zapytanie. Czysty wgląd w sytuacje . (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7172)

ogryz1988 27-09-13 12:57

Zapytanie. Czysty wgląd w sytuacje .
 
Czy zniechęcił was ostatni update do gry w Altaron ??
:zły2:

Walles 27-09-13 13:02

Tak

spierdolił ktoś expa i to nieźle, a wystarczyło podnieść hp potworkom i efekt byłby podobny a jednak tyle samo expa by się za nie dostawało.

przykład:
przed tym świetnym patchem na starszych smokach sam bez bonusu miałem 550k/h zwiadowcą 130poziom, teraz na tym samym respie tym samym zwiadowcą 133 poziom mam 340k/h no wybaczcie ale to chyba żart :)

Catthon 27-09-13 13:04

Naprawdę potrzeba kolejnego tematu o tym samym?

Wyrosuaw 27-09-13 13:06

EJ EJ EJ EJ! Powiem ironicznie, no cierpliwości przecież, oni nad tym pilnie pracują... mam nadzieję, że moja cierpliwość zostanie w jakimś stopniu nagrodzona.

Śliski 27-09-13 13:08

#Wyrosuaw

Zostanie nagrodzona starością i zawałem przed 40!

#Topic

Znowu dali du**, ale nie mogą się przyznać i jak zwykle lepiej brnąć w kłamstwo, i porażkę niż cofnąć. Klasyczna polityka administracji.

ogryz1988 27-09-13 13:10

ej ej ej wchodzę do gry i nie mam z kim mordować stworów. Ludzie nie graja !! Radził bym się bardziej pospieszyć z tym naprawianiem bo ludzie skończą na innych grach.

Wyrosuaw 27-09-13 13:16

Proszę bardzo, kolejne proszenie o cierpliwość. Nic nie zmienimy no..

Catthon 27-09-13 13:31

:pasterz, ja nie jestem z administracji, więc odpowiem ci szczerze i bez ogródek.

Zadajesz ciągle to samo pytanie, na które ciągle nie ma odpowiedzi. Czego oczekujesz? Zapytasz trzeci raz kiedy będzie up date, to w końcu ci powiedzą? Nie powiedzą. Wprowadzane i testowane są ciągle nowe zmiany, ciągle nowe pomysły. Nawet od ostatniej łatwi powstało ich kilka i właśnie są sprawdzane.

Administracja czasem popełnia błędy. Ostatni dość szybko poprawiła, następnego dnia była łatka do łatki.
Tu nie potrzeba sarkazmu - niektóre łatki się podobają, inne nie. Wszystkie zmierzają do jednego - stworzenia dobrej, solidnej gry. Nikt ci nie powie, kiedy dokładnie to będzie. Nie masz cierpliwości - może to nie jest gra dla ciebie?

Inhilist 27-09-13 13:54

Cytat:

Napisał Catthon (Post 76242)
Administracja czasem popełnia błędy. Ostatni dość szybko poprawiła, następnego dnia była łatka do łatki.
Tu nie potrzeba sarkazmu - niektóre łatki się podobają, inne nie. Wszystkie zmierzają do jednego - stworzenia dobrej, solidnej gry. Nikt ci nie powie, kiedy dokładnie to będzie. Nie masz cierpliwości - może to nie jest gra dla ciebie?

Według Ciebie przywrócenie normalnego expa krasnalom, czerwiom i cyklopom to jest poprawienie łatki? Zawalili po całości wprowadzając niedopracowaną łatkę, trzeba było zaczekać z tym do update i wtedy wprowadzić, oczywiście jej finalną wersję.

Druga sprawa to loot, mam wrażenie, że administracja zmusza a nie zachęca nas do gry zespołowej, bo teraz solo nie da się wyjść na 0 lub + na tym 100 lvlu, tylko trzeba mieć ekipę, żeby ten loot jakoś leciał. Ok, tylko z kim mam expić jak po zalogowaniu otwieram VIP, a tam czerwono, praktycznie przez cały dzień zobacze max 2 osoby w vip,m gdzie kiedyś było ich nawet 20 -.-'

Niech wcześniej wprowadzają te rozwiązanie z expem(podobno jest już gotowe), nie ma co czekać na upka, bo może dostaniemy go dopiero pod choinkę :owca:

Rian 27-09-13 13:56

Cytat:

Napisał Catthon (Post 76242)
Administracja czasem popełnia błędy.

Mniej więcej po kilka na każdy update + niektóre pomniejsze zmiany.

@Topic
Tak, jeszcze bardziej odechciało mi się expić niż wcześniej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin