Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Fałszywe złoto (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1262)

hooligan 26-05-11 13:48

Jak wyzej, koncze z tym serverem, jest G wart, ludzie dostaja bezpodstawne bany za blad na serverze, ktory byl robiony 4 lata, a wyszedl z niego niedorobiony gmiot, ekipa administratorow tez pozostawia wiele watpliwosci, SG kael sam klamal mi w twarz mowiac iz ja klonowalem itemy mimo iz tego nie zrobilem,
Zamiast sprawdzic czy ktos klonowal itemy to sobie gosciu na chybil trafil banuje

Ogolnie krotko mowiac moge powiedziec ze server przetrwa okolo 2 miesiace,
po tym czasie wszyscy beda miec gdzies taki altaron
Na co banujecie ludzi co placa wam za server?

Sam zostalem potraktowany ponizej pasa.
Sprawiedliwosc?, placic takim ludziom za server.

Papa.
Chcecie zobaczyc kto robi server?
Popatrzcie chociaz fotke Bartg, Albo Bim.

Juz sie nie dziwie czemu wszystko jest do niczego.

Nieustraszony 26-05-11 13:49

Hahaha też dostałem bana bo mialem 7 talarów .. hahahahahahahha nie no server zrobiliście genialny!! <bravoo>

Slythia 26-05-11 13:50

Cytat:

Napisał Nieustraszony (Post 10574)
Hahaha też dostałem bana bo mialem 7 talarów .. hahahahahahahha nie no server zrobiliście genialny!! <bravoo>

Za 7 talarów byś bana nie dostał.

kicuszik 26-05-11 13:59

ja dostałem za 5 : >

Slythia 26-05-11 14:04

Cytat:

Napisał kicuszik (Post 10583)
ja dostałem za 5 : >

Przecież nie banowaliśmy za to, że ktoś ma kasę, bez przesady. Jeśli ktoś uczciwie zarabiał to niech sobie gra. Gorzej, jak zarabiał po 20 miedziaków dziennie i nagle ma 10 talarów na 10 poziomie.

Wicked 26-05-11 14:34

+124500 - Pan Nieustraszony. Nie wiem jak panu wyszło 7 talarów, ale cóż. Mi wyszło 12,5. Jednego dnia.
Pan Kicuszik - też spora wpłata jak na tak niski poziom gracza. Zwłaszcza, że nie odwołał się pan, nie wyjaśniał nic. Lepiej po prostu narzekać, prawda? ;)

Van Taron 26-05-11 14:36

A jeśli kloner wysłał nieświadomkom kasę na konto, którzy nie mieli o tym pojęcia. Metoda dobra by nie dostać bana a przesłać brudne pieniądze na konta ofiar. Chyba że to zapisywane jakąś w logu jest czy coś.

I jeszcze jedna kmina, przypuśćmy że znajomy Kosiarza wychodzi na główną wyspę i dostaje od niego 10k. No bo co to dla Kosiarza jest. I dlaczego ten świeżak ma dostać bana?

Wicked 26-05-11 14:39

Van, wytłumacz mi swoją myśl, bo chyba nie łapię. Znaczy... wysyłasz obcym ludziom kasę, żeby udupić? To nie lepiej byłoby wysyłać do Eksterminatora czy kogoś takiego? ;?

Kwot w okolicach 10k nie braliśmy pod uwagę nawet.

kicuszik 26-05-11 14:44

Rekhyd Nie pisałem nic do administracji , ponieważ gościu powiedział mi że jest gm , i widzialem jak zrobił spokojnie 500talarów . Po co miałem to zgłaszać , jak myślałem że jest to gm .

Wicked 26-05-11 14:50

Cytat:

Napisał kicuszik (Post 10615)
Rekhyd Nie pisałem nic do administracji , ponieważ gościu powiedział mi że jest gm , i widzialem jak zrobił spokojnie 500talarów . Po co miałem to zgłaszać , jak myślałem że jest to gm .

Czy Ty sam siebie czytasz?
MG mają przedrostek "MG" przed nickiem.
To raz.
Dwa. MG nie da Ci kasy. Nigdy.
Trzy. No po prostu brak mi słów. Jeśli wierzysz w takie coś i jesteś przekonany, że to NASZA wina, to cóż. Nie będę komentować.
Zechcesz się odwołać - zapraszam na PW, tam przedyskutujemy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin