Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   War Mode - Ankieta (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20099)

Maru123 22-03-17 07:24

No właśnie bo 20-stym levelem zabić grysik a to nie sztuka XD!

Godfryd Czarny 22-03-17 07:50

O tak patrz:
-ktos z teamu od was robi nowego chara nie chce mu sie expic, nabija 13 lvl, zabija takiego grysika (ktory daje sie zabic )otrzymuje kilka milionow expa. (To tylko przyklad)
I co otrzymujemy postac wysoko lvla w kilka minut:)

Catthon 22-03-17 07:56

Wg mnie miał być układ taki, by działało tylko na zabijanie ludzi z przeciwnej drużyny w warmode.

Godfryd Czarny 22-03-17 07:57

Chyba ze tak:)

Walles 22-03-17 09:25

Godfryd przecież taka postać co z nobchara wskakuje na setny poziom jest najgorszą możliwą opcją..

1- nie ma pnów za dzienne
2- nie ma wbitych skili na expie = na 100 poziomie ma 10 dista? no to kozak łucznik będzie z tego.

Wniosek- w ten sposób wyexpiona postać będzie gorsza niż 60 poziom wyexpiony samodzielnie, więc korzystać z tego będzie warto by wbić szybko z 10-20 poziomów ale już tak od 100 w góre a nie z 20 na 100.

sokoskiiii 22-03-17 10:00

Cytat:

Napisał Godfryd Czarny (Post 156514)
Jestem na tak,ale trzeba by bylo zablokowac opcje dla low lvl aby nie bylo tak ze 20lvl(noob char np grysika) idzie zabic swojego chara I ma 100lvl

W war modzie ....czytaj ze zrozumieniem

400889 22-03-17 11:01

Cytat:

Napisał Walles (Post 156519)
Godfryd przecież taka postać co z nobchara wskakuje na setny poziom jest najgorszą możliwą opcją..

1- nie ma pnów za dzienne
2- nie ma wbitych skili na expie = na 100 poziomie ma 10 dista? no to kozak łucznik będzie z tego.

Wniosek- w ten sposób wyexpiona postać będzie gorsza niż 60 poziom wyexpiony samodzielnie, więc korzystać z tego będzie warto by wbić szybko z 10-20 poziomów ale już tak od 100 w góre a nie z 20 na 100.

Weź ty gosciu trochę żołedzi zjedz to może trochę na drugi raz się zostaniesz zanim napisze taki post. W jaki sposób 100lvl bez skilli jest gorszy od 60? Wbicie 100lvla tylko i wyłącznie kopiąc zajmuje ze 100h podczas gdybyś miał te 100h przeznaczyć na skillowanie to byś dużo lepiej wyszedł niż siedząc(<- w wypadku palka i rycka ) u maga sprawa wyglada jeszcze lepiej ponieważ wystarczy wbić 50lvl i jesteś gotowy do rozdania pnow a wbicie 50m lvla to kilka godzin.
Sory że dosyć chaotycznie to napisałem ale nie chcialo mi się tego pisać dosyć szczegółowo oraz pisałem to z kalkulatora.
Pozdrawiam Alol

Ser 22-03-17 11:05

Cytat:

Napisał Catthon (Post 156517)
Wg mnie miał być układ taki, by działało tylko na zabijanie ludzi z przeciwnej drużyny w warmode.

Pomyślcie o tym, że nie ma problemu z założeniem klanu specjalnie pod warmode, a co za tym idzie? Wiadomo co.

Catthon 22-03-17 11:59

Cytat:

Napisał Ser (Post 156522)
Pomyślcie o tym, że nie ma problemu z założeniem klanu specjalnie pod warmode, a co za tym idzie? Wiadomo co.

No to Warmode oficjalnie akceptowany przez MG na wniosek. Nie ma tego tyle, by się nie dało zrobić.

Walles 22-03-17 12:02

Cytat:

Napisał 400889 (Post 156521)
Weź ty gosciu trochę żołedzi zjedz to może trochę na drugi raz się zostaniesz zanim napisze taki post. W jaki sposób 100lvl bez skilli jest gorszy od 60? Wbicie 100lvla tylko i wyłącznie kopiąc zajmuje ze 100h podczas gdybyś miał te 100h przeznaczyć na skillowanie to byś dużo lepiej wyszedł niż siedząc(<- w wypadku palka i rycka ) u maga sprawa wyglada jeszcze lepiej ponieważ wystarczy wbić 50lvl i jesteś gotowy do rozdania pnow a wbicie 50m lvla to kilka godzin.
Sory że dosyć chaotycznie to napisałem ale nie chcialo mi się tego pisać dosyć szczegółowo oraz pisałem to z kalkulatora.
Pozdrawiam Alol

Widać że jesteś mistrzu jak dla ciebie 60 level który codziennie robi dzienne za które co jakiś czas ma PNy jest gorszy od 100 poziomu który wyexpi się w godzine na zabijaniu kolegi który nie gra i chce się zrokować.

Jak nie grasz to nie graj i pal wroty pajacyku


#Topic
Pomysł ekstra a postacie wyexpione na zabijaniu ziomków będą bardzo słabe o ile mówimy tu o 20 poziomie który nagle wskoczył na 100 poziom.

PS. warmode byłby odpalany tylko przez admina więc wyexpianie się korzystając z kogoś postaci odpada.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin