Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Rycerz 1h (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7001)

85985 17-09-13 10:24

Rycerz 1h
 
Witam chciałbym poruszyć temat dotyczący rycerza 1H czyli z bronią i tarczą w rękach. Ta profesja na dzień dzisiejszy jest najsłabszą w grze... Rycerz jest do bloczenia,czy to wykorzystuje się w Altaronie? Nie... Tarcza daję mu przewagę na początku gry nad rycerzem 2h ale w pózniejszej fazie...jest tak powiem tragedia... Na większym lv rycerz 2H ma o wiele większy dmg niż 1H a czy 1H może mu dorównać tym że ma wiekszy pancerz,tarcze i za razem dostaje mniej obrażen? NIE ! Obrazenia jak juz powiedziałem dają przewagę na starcie potem na wyższej sile potworów 2H jest potęgą,zadaje prawie 2x większe obrazenia a traci zaledwie 10-100 hp więcej niz rycerz z tarczą. Rycerza 1H nikt nawet nie wezmie na teamhunty... Dzisiejszą rolę blokera odgrywają Łowcy...

Wyrosuaw 17-09-13 11:34

No to powiem Ci, że Ameryki nie odkryłeś.

Amara12 18-09-13 01:10

"Dzisiejszą rolę blokera odgrywają Łowcy.."

hehehahahhahah beka :D :D 8)

my life 18-09-13 06:30

@up To powiedz mi czemu 78 (chyba) magiem byłem na hydrach z... 100. Zwiadkiem.
minus tylko taki, że nie ma oreh wrek

85985 18-09-13 10:38

A dlaczego idąc na bagienne hydry nikt do teamu nie bierze Wojownika? Team wygląda 3 łowców i Mag albo tym podobne.

6543134 18-09-13 11:45

Cytat:

Napisał my life (Post 74685)
@up To powiedz mi czemu 78 (chyba) magiem byłem na hydrach z... 100. Zwiadkiem.
minus tylko taki, że nie ma oreh wrek

No i pewnie biliście po 1 hydrze, co? Jak idziesz z ryckiem to bierze po 3-4 i z ofli bijecie i exp leci jak po*ebany, ze zwiadkiem jest gorzej.

Cytat:

Napisał 85985 (Post 74696)
A dlaczego idąc na bagienne hydry nikt do teamu nie bierze Wojownika? Team wygląda 3 łowców i Mag albo tym podobne.

Ziomek Ty mówisz o łukach 200+, którzy się sami wyleczą, pójdź tam z 150 zwiadem blokerem, powodzenia.

@topic

Nie ma aż tak wielkiej dysproporcji między wojem 1h a 2h, owszem ten drugi bije trochę więcej, ale dostaje jak mag. Większość wojów których znam na pvp czy to na npvp gra 1h, a niektórzy grają od niedawna, więc chyba nie jest tak źle.

leon 18-09-13 15:49

obrona woja 1h jest żałosna gram wojem 1h i bardziej mi sie obłaca biegać na full atak niż na balance więcej bije a ciosy przyjmuje takie same

Wyrosuaw 18-09-13 16:02

Rycerz 2h duch ele na 50 lvlu bije tak samo jak rycek 1h duch ele na 80 lvlu. Obroną nie różnią się jakoś bardzo. Dlatego rycerz 2h już nawet na samym początku gry przebija 1h. Od razu mocniej bije z topora obosiecznego. Co z tego że rycerz 1h ma większą obronę skoro i tak 2h zabije potwora szybciej o jakieś 35 procent niż 1h. W rezultacie daje nam to to, że rycerz 1h z większą obroną i mniejszym atakiem dostanie tyle samo obrażeń co rycerz 2h z większym atakiem. Przykładowo rycerz 2h dostanie dwa hity łącznie za 100 pkt hp jednak zabije szybciej, a rycerz 1h dostanie 3 hity łącznie za 100 pkt hp ale zabije wolniej. Gdyby skille nie były ograniczone wtedy wyglądałoby to zupełnie inaczej..

Wiswer 12-01-14 04:04

No to co w końcu z tym fantem Administracja zrobi? :)

Harakiri 12-01-14 09:34

Nic nie zrobi ;o tak samo jest teraz ze jedyny rycerz jaki ma sens to rycerz 2H duch-ele czemu? exori od zywiolu (OP) + leczenie z czaru (OP) praktycznie tyle co z uha = biegasz na samych manasach i leczysz sie z glupiego czaru tylko bo uh dopiero przy 150lv ci sie przyda bo rzucasz wrek co chwile za smieszna ilosc many :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin