Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Reset Pn (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13065)

peker 30-08-14 11:28

Reset Pn
 
Słyszałem, że jakiś czas temu można było zresetować skille, niestety już tej opcji nie ma. Niestety miałem przerwę od altaronu w tym czasie, a chciałbym te skile zresetować, czemu nie wprowadzicie takiej opcji na stałe? No niestety mnie nie było kiedy wprowadzamy był update... moja postać jest niestety do wyrzutu jezeli nie cofnę skili ;(

Masterglocker 30-08-14 12:00

co racja to racja, raczej nie widzę sensu żeby ktoś to nagminnie wykorzystywał, a coś takiego by się przydało, łatwo można sobie zniszczyć bezpowrotnie postać, a taki reset może "uratować" komuś dalszą grę. po za tym po resecie trzeba poświęcić setki godzin na skilowanie więc nie wiem czy ktoś by wykorzystywał to w "złym" celu

CySiO 30-08-14 12:02

Jestem 100% za, nawet kilkukrotne resetowanie skilli dla graczy jest nieopłacalne. Gdy resetujemy skilli, musimy zmarnować kilka dni na wyskillowanie postaci, co wgl się nie opłaca.

gohan131 30-08-14 12:02

Jestem za tym pomyslem. Taki NPC powinien byc na stale i kazdy gracz powinien miec mozliwosc zresetowania swoich skilli tylko i wylacznie RAZ. Wielu starych graczy przestalo grac przed update i nie trafili na ten bonus w postaci NPC-ka do kasowania pnow i teraz gdy chcieliby wrocic na swoje main chary to niestety nie moga bo do niczego sie nie nadaja.

Aragorn512 30-08-14 12:27

Jestem za. Od siebie dodałbym możliwość zmiany subprofesji. Za co? Powiedzmy, że za 5-10 dni statusu szlacheckiego. Komu by naprawdę zależało gotów byłby zapłacić taką cenę a skutecznie eliminowałoby to zmiany "na życzenie"...

Mastach 30-08-14 12:34

Tez jestem za, i tak nie da sie tego wykorzystac w jakikolwiek sposob na swoja korzysc, wrecz na niekorzysc, bo trzeba poswiecic sporo czasu, aby nabic te skille..

ReeZo 30-08-14 14:48

Proponowalem mozliwosc zmiane subprofesji z tej uwagi, ze pozmieniali je strasznie. Z tego co pamietam dostalem odpowiedz, ze problem bylby z misjami.
Co do resetu skilli jestem calkowicie za. Temat pewnie i taj zostanie zamkniety bo administracja juz sie wypowiafala ze NPC nie bedzie.

CySiO 30-08-14 15:17

Co do zmiany subprofesji stanowcze nie. Ponieważ niektóre są gorsze na początku, a drugie lepsze. W ten sposób można wyexpić postać łatwiej, następnie zmienić subprofesje i być lepszym później.

Adrondil 30-08-14 15:51

A ja uważam, że zmiana subki powinna być możliwa raz na pół roku coś jak transfer w tibi na inny world, kosztowało by to 30 dni paccka. Na początku gry gracze nieświadomie wybierają subki a potem tego żałują, kiedyś pisałem, żeby nie można było zmieniać subek z ducha i nekro bo to są tak jakby podstawowe subki, reszta jak najbardziej do zmiany.

CySiO 30-08-14 16:46

Od razu wprowadzić zmianę klasy. A czemu by nie?? Może czasami chcesz sobie pograć magiem a nie rycerzem. Co do subprofesji 100% nie, tyle w temacie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin