Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   III. Zapowiedź lato 2012 - Zmiany profesji i nie tylko (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=3923)

Kierka 14-08-12 10:57

Cytat:

Napisał gonzoraz (Post 38750)
No to ładnie pvp upadnie

Nie koniecznie ;) Jak komus bedzie sie chcialo Pkowac to se pojdzie na PvP a na PvP jak ktos bedzie chcial grac dalej to bd gral dalej ... Z igly widly robicie ;// Proste. Ktos chce zostac tam to zostaje... Tez mozna pomyslec ze "O ! kazdy idzie tam to ja zostaje tu i bd wbijal lvl bo bd spokoj i moze byc inaczej bedzie sporo osob tez na PvP.

Camol 14-08-12 13:08

Ja nie zamierzam przechodzić z PvP na nPvP tylko dlatego, że kogoś tam zabijają. Nie pamiętam kiedy ostatni raz ktoś mnie zabił - na 15 poziomie? Teraz mam 50 i nikt do mnie nie skacze pod depo. Wystarczy troszkę ugrać a gra zaczyna być spokojna.
Co do update to ciesze się, że nikt nie ruszył wojownika 1h. ; D

konradowalkero 14-08-12 14:38

Z powodu bardzo dużej różnicy w umiejętnościach graczy (pvp, logiczne myślenie) a także jakikolwiek brak logicznego myślenia członków gildi rządzących któży wybijają graczy neutralnych, powstanie serwera non pvp jak najbardziej dla mnie oczywiste. Może serwer non pvp zapewni wam stałą liczbe graczy któży ściągną tu swoich znajomych co z kolei może też dobże zareklamować serwer pvp.

Mało troche o tej balansacji profesji co według mnie jest dużym problemem alt aronu. Może po upie będzie troche lepiej z tym pvp/równowagą w levelowaniu profesji.

Jednakże uważam że główną przyczyną waszych problemów liczba graczy. Wszystko się do tego sprowadza. Może serwer non pvp okaże się trafnym pomysłem dzięki czemu trochę zwiększy się liczba stałych graczy (bo tacy tu właśnie grają)

Pozdrawiam.

Ps: heh jak coś to proszę poprawcię za mnie błędy ort bo piszę z tel w robocie (mam papier na dysortografie :d)

Sarevok 15-08-12 14:18

Kiedy można się spodziewać serwera non-pvp ? :)

Tron 15-08-12 18:39

Już niedługo :)

adamo199412 15-08-12 19:24

A będzie do serwera non PvP oddzielne podforum czy coś w tym rodzaju? Bo już widzę te setki tematów:
" Ajajaj trapójom "
" Złodzieje okradli mojom postać "
" Oszóści nie ufajcie im bo kradną itemzy "
" Daje itemzy za zaófanie "
itd, itd, itd...

PS. Przepraszam że tak piszę ale tak niestety może być, zobaczycie ;)

Tron 15-08-12 19:26

Bardzo możliwe. Jakoś trzeba będzie oddzielić te dwa światy od siebie. To samo jeśli chodzi o regulamin.

PowerGamer 16-08-12 16:18

Nie prościej zrobić non-pvp z jakimkolwiek systemem wojen/dueli? Wtedy by nie było płaczu bo Ci co się boja o lvl będą sobie grac spokojnie, a reszta dojdzie do wojny i tyle. I nie piszcie, ze rozwiązanie z tibii bo może być zrobione inaczej, a akurat war mode jest w ch*j dobrym rozwiązaniem.

Co do update. Nie gram tu od dawna, ale sledze zmiany jakie tu zachodzą. W sumie niby idzie ten Altaron w dobra stronę, ale dalej wieje pustkami. Wiem, chcecie zrobić ta grę jak najbardziej własna, ale w końcu będzie tu grac po 20 osób i nawet jak zrobicie reklamę to ona nic nie pomoże już wtedy. Co z tego, ze komuś spodoba się server jak wejdzie i spotka przez cały dzień 10 osób? Stwierdzi, ze niema sensu marnować czasu.

Jak dla mnie nadal, jest tu za mało wyzwań, questow, potworów, miast dla pacca. Lvle graczom rosną. Lvla tu wyższego niż 60 nie miałem, ale przypuszczam, ze takie 150lvle już nie maja żadnego urozmaicenia w expieniu.

tomakeo 16-08-12 17:35

Moim zdaniem twórcy gry pomyśleli też nad takim "war modem".

Masz rację. Ilość graczy to największy mankament Altaronu. Grają tu tylko stali gracze, bo nowi po prostu nie dają sobie rady. Początki są ekstramalnie trudne (samo przejście alchipelagu stanowi ogromne problemy), a później jak już nabijesz jakiś "sensowny" lvl to padasz wracając z expa z powodu "bo tak".

Slythia 16-08-12 17:36

Archipelag problemem? Dlaczego?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin