Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Kilka poprawek oraz wydarzenie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11395)

mikeleplacido 05-06-14 18:50

Cytat:

Napisał Veliothe (Post 101460)
MAGOWIE - wracamy do gry :)

Ta, tylko dlatego, że event jest dość ciekawy :)

cewix 05-06-14 18:54

@up co się tym razem nie podoba? ^^
A co prawda to prawda granie dual wieldem teraz to porażaka

mikeleplacido 05-06-14 19:05

Cytat:

Napisał cewix (Post 101495)
@up co się tym razem nie podoba? ^^

Nie mówię, że cokolwiek mi się nie podoba. Mówię, że event to główny powód do tego, żeby wrócić do gry (jeżeli ktoś przestał grać).

Adrondil 05-06-14 22:07

No to wbiliście gwóźdź do trumny dual wielda, nie dość, że jego kara była niesamowicie duża na 200 zręki 70% dmg broni, to jeszcze zręke zrobiliście tak, że nie idzie jej wbić teraz inaczej niż pny, proszę o poprawienie duala bo nie idzie nim grać... hity są tak małe, że ma problemy ze wszystkim.
wzór mogliście zmienić...

Jeśli atk broni >= 20, to dmg = dmg * (0.45 + (zrecznosc-120)/80 * 0.25)

zamiast 0,45 na 0,60 albo 0,65 wtedy, po gladiusach opłacalne było by użycie katan czy zaibatsu, bo na chwilę obecną to tylko pogromca wchodzi w grę, bo wole mieć 60% dmg z 52 niż 60% dmg z 28 albo 36...

Bardzo proszę to rozważyć ta zmiana jest niezbędna, albo lepszą opcją było by uzależnić bardziej kary od zręczności, bo 200 i tak nikt nie osiągnie zamiast 0,25 zmienić na 0,35 lub 0,45 jak uważacie...

Catthon 06-06-14 04:51

Cytat:

Napisał Adrondil (Post 101565)
No to wbiliście gwóźdź do trumny dual wielda, nie dość, że jego kara była niesamowicie duża na 200 zręki 70% dmg broni, to jeszcze zręke zrobiliście tak, że nie idzie jej wbić teraz inaczej niż pny, proszę o poprawienie duala bo nie idzie nim grać... hity są tak małe, że ma problemy ze wszystkim.
wzór mogliście zmienić...

Jeśli atk broni >= 20, to dmg = dmg * (0.45 + (zrecznosc-120)/80 * 0.25)

zamiast 0,45 na 0,60 albo 0,65 wtedy, po gladiusach opłacalne było by użycie katan czy zaibatsu, bo na chwilę obecną to tylko pogromca wchodzi w grę, bo wole mieć 60% dmg z 52 niż 60% dmg z 28 albo 36...

Bardzo proszę to rozważyć ta zmiana jest niezbędna, albo lepszą opcją było by uzależnić bardziej kary od zręczności, bo 200 i tak nikt nie osiągnie zamiast 0,25 zmienić na 0,35 lub 0,45 jak uważacie...

Nie powiem, że mi się to podoba (wbijanie zręczności to duża niesprawiedliwość, a leczenie duchownego... boję się logować), ale:

70% broni przy szybszym dmg? Jesteś rycerzem 1h. Chcesz bić więcej niż 2h, i jeszcze móc czasem wrzucać tarczę? Za dobrze, drogi kolego. Uświadom sobie, że Twój wybór, to coś pomiędzy 1h i 2h, a korzyścią jest to, że mając odpowiednio dużo zręczności możesz sobie polować prawie jak dwuręczny.

Z przepisu i ze wzorów wynika całkiem jasno, że jednak jest to opłacalny wybór, dla tych, którzy mają czas trenować. Zwiększenie trudności wbijania zręczności tak drastycznie mi się nie podoba, jak wspomniałem, ale dual wield nadal jest opłacalny.

Adrondil 06-06-14 05:26

I to mówi zwiadowca, który o dualu wie tyle co świnia o gwiazdach, myślisz że te 60 czy 70 % coś działa? To sie zdziwisz jak ci powiem, że gówno działa, ty nawet nie widziałeś jak dual bije, miał bić pomiędzy 1h a 2h, a bije tyle co profesje które dopiero licor opuściły.Gdyby ten wzór działał chociaż w połowie to było by super, prawda jest taka, że dual do expa sie nie nadaje. I niech mi kur.. nikt nie mówi, że jest inaczej, a tym bardziej zwiad, który w dupie był i gówno widział.

RubSon 06-06-14 06:43

@Adrinadil, spokojnie... w ogóle jaką Ty spine puściłeś... ochłoń troszeczkę. Tak jak Catthon napisał wszystko jest w porzadku a do tego masz mozliwosc zalozenia tarczy bo w koncu 1h wyskillowane... a przy Twojej zrecznosci masz jakies 0.55 normalnego dmg, uderzasz 2x czesciej niz 1h a co za tym idzie masz 1.1 a nie 1... wiec i tak wychodzisz na plus. Sam gram dualem i nie ma co plakac. :-)

Pozdrawiam,
RubSon

PS. 1=100%

cewix 06-06-14 08:19

@up, tylko, że ryckiem expi się z odes rago, z którego dual bije mniej niż 1h

RubSon 06-06-14 08:23

@cewix,
Panuje tutaj jakieś dziwne przekonanie o tym Odes Rago... ja jakoś nawet na moim innym rycku dawałem rade bez tego, nawet tego nie kupiłem... A spojrzałem teraz na hity i jest znacznie lepiej niż przed łatką z Dualem. :) Teraz trzeba sprawdzić jak Odes Rago daje rade.

Pozdrawiam,
RubSon

Adrondil 13-06-14 14:20

Up /\ weź się zastanów człowieku, u mnie w temacie piszesz co innego tu co innego, u mnie się mądrzysz że odes rago jest zbędne itp. a tu mówisz, że chcesz zobaczyć jak działa? Paranoik i tyle. :wariat3:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin