Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Serwer Testowy - część trzecia: niewielkie zmiany (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=146)

Trav 08-07-10 15:57

Serwer Testowy - część trzecia: niewielkie zmiany
 
Na początek zapraszamy do ściągnięcia nowej wersji klienta:
[LINK DO KLIENTA]

Co ze sobą przynosi? Przede wszystkim jest już w pełni spolszczony i dostosowany do naszego systemu umiejętności (niektórzy mogli zauważyć, że ich statystyki zostały pomieszane i umiejętność walki mieczem nagle stała się walką obuchami, co nie jest błędem). Dodatkowo pewne nowe grafiki oraz np. możliwość składania sera w kupki!

Poza tym niewiele nowego w grze. Wciąż zachęcamy do zgłaszania wszelkiego rodzaju sugestii co do poprawienia gry. Może nie odpowiadamy na nie, ale na pewno przeglądamy każdą i pracujemy nad poprawianiem znalezionych błędów.

Serwer testowy będzie trwał na razie bez zmian (przynajmniej bez takich widocznych dla gracza) i na chwilę obecną nie mamy żadnych terminów co do oddania gotowego głównego kontynentu Altaronu.

Miłych wakacji!

Obles 08-07-10 17:45

Trzeba rozkminić co podbija tą Alchemie 8)
Czyżby picie wywarów?
Co do dalszego szukania błędów, potrzebował bym ekipę do zejścia w podziemie Starej wieży obserwacyjnej, bo jest tam dosyć hardo.
Ktoś był by chętny?

optym#
Dobra, że czym więcej pijemy tym większy poziom, powiedz lepiej czy daje to większą skuteczność mikstur?
I zaglądnijcie do Błędów w tłumaczeniach - apdejt.

Shantirell 08-07-10 18:57

Ja się zgłaszam z 10 poziomem.

optym 09-07-10 21:36

A ja wam powiem jak wbić poziom umiejętności w alchemii. Jest to banalnie proste. Zastanówmy się jak zwiększasz umiejętność używania broni jedno ręcznej albo jak zwiększyć umiejętność korzystania z łuku. No to tak samo można wyćwiczyć Alchemie. Tylko jak tu zacząć ...

inferniak 12-07-10 20:43

To na tym TS jeszcze ktoś gra? 8)

Kosiek 17-07-10 17:22

Ja gram, tyle, że coś pusto... Pojawia się ktoś czasem z Teamu? Poza tym, przydałaby się jakaś reklama. Może tibia.pl albo hunted?

Ellegon 18-07-10 11:08

Hmm... ja próbowałem się zarejestrować, ale nie idzie, a tak bym sobie zagrał.

Obles 18-07-10 12:21

Ellegon, jesteś zarejestrowany, bo napisałeś tego posta.
Konto na forum i na stronie głównej jest tym samym.
Wejdź po prostu na www.altaron.pl i zaloguj się takimi samymi danymi jak na forum, następnie na lewo masz zakładkę "Postacie" - kliknij w nią i stwórz postać :)

Ellegon 18-07-10 12:42

No klikam w zakładkę "Postacie" i pisze, że mam się zalogować za pomocą hasła do gry, wpisuje tam i nic... chyba rejestracja zablokowana, albo ja czegoś nie zrozumiałem.

WsT 18-07-10 22:34

Rejestracja nie jest zablokowana tylko jak trzeba było podać hasło do postaci a potem się zalogować a jeżeli podałeś złe podczas robienia postaci to się nie zalogujesz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin