Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   2 problemy i dziwna sytuacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11724)

wejnos 16-06-14 04:22

2 problemy i dziwna sytuacja
 
Witam. Miałem ostatnio dwa problemy i naprawdę dziwną sytuacje mianowicie:
1. Misja w mechanicznej rezydencji a dokładnie otwarty umysł- kiedy klikam pierwszy przełącznik pojawiają się pole energii wiec przebiegam do lewego górnego przełącznika unikając tych że pól i pola znikają i tu już nie wiem co zrobić jeżeli kliknę drugi przełącznik( jakikolwiek) to mnie wyrzuca za drzwi. Ok myślę sobie może trzeba w trakcie uciekania przed polami ale wtedy nie chce się włączyć żaden. Powiedzcie co robię źle.

2. Kostka transmutacji- próbowałem zrobić koledze strzały więc wrzucam kolejno składniki i nic pisze mi że nie potrafię transmutować tych składników( czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie) czy muszę czegoś się nauczyć? a może mam za mały poziom alchemii?No naprawdę nie wiem.

3. No i dziwna sytuacja- wracałem z generałów i przyległo do mnie trzech oficerów po czym jeden chyba sobie przypomniał że zostawił garnek na ogniu bo nagle odwrócił się i uciekł ( nie było innego gracza w pobliżu) a sam oficer miał zielony pasek życia.


Z góry przepraszam za możliwe błędy i jednocześnie proszę o odp zgodnie z numerami tzn. 1-1,2-2 itd.

Mastach 16-06-14 07:46

1- zaczynamy od przełącznika w lewym dolnym rogu (tutaj nic się nie dzieje) i poruszamy się w PRAWO

Arkadiasz 16-06-14 08:22

Cytat:

Napisał Mastach (Post 103719)
1- zaczynamy od przełącznika w lewym dolnym rogu (tutaj nic się nie dzieje) i poruszamy się w PRAWO

Przy czym każdy kolejny przełącznik trzeba NATYCHMIAST uruchomić/użyć po zniknięciu pól energii.

Arkon 16-06-14 09:37

1. ta misja jest najlepsza! <3 kocham ją :D
2. nie znam się na alchemii może źle coś zrobiłeś za mało czy za dużo a może kolejność ma znaczenie?
3. może rzeczywiście był gdzieś gracz lecz szybko przebiegł (wysokopoziomowy gracz szukający czegoś np. grobu / ołtarzu) albo zostawił coś na ogniu :krewetka:

tomakeo 16-06-14 12:30

1. Zaczynamy od lewego dolnego przełącznika i poruszamy się w prawo. Po przebiegnięciu całego kółka należy szybko włączyć kolejny przełącznik, bo zwłoka skutkuje niepowodzeniem.
2. Do wytwarzania określonego typu amunicji potrzebny jest określony poziom alchemii
3. Nie wiem. Może oficer zauważył kogoś, kogo Ty nie widziałeś. Moby mają większe pole widzenia niż gracz.

Catthon 16-06-14 13:06

Czasem się tak z mobami zdarza, to chyba błąd.
Co do zaś misji - jest świetna, ale nie spojlujmy jej za bardzo.

Walles 16-06-14 13:13

#Osko

co do misji to polecam pierścień szybkości i mikstury energetyczne :) niektórzy tą misje robią kilka dni, ja sam robiłem 4h więc zabawy trochę z tym jest na tym lvl który masz.

cewix 16-06-14 13:49

Czym mniejszy tym lepszy, bo mamy więcej czasu na reakcje(czym wyższy lvl tym szybciej pojawiają się anomalie)

wejnos 16-06-14 13:55

Dzięki wszystkim za szybką odpowiedź.

Garok 17-06-14 16:58

3.Mi też się to zdarza czasem, wtedy mob ucieka ode mnie na max 2 kratki i znów wraca.

Zamykam...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin