Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Ankiety (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Ankieta III - Czy jakbyś miał możliwość, to zmienił/a byś swoją profesję na inną? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6858)

Walles 01-09-13 22:06

Zmieniłbym zwiadowce nekromante alchemika na zwiadowce duchownego alchemika z powodu okrutnego upośledzenia siły ataku nekromanty która jest taka sama co duchownego jednak ten drugi dużo lepiej się leczy co w expie jest bardziej przydatne jak i w wojnie dłużej postoi dodatkowo poleczy innych.

Serwer PvP.

cewix 01-09-13 22:20

Byko przeczytaj jeszcze raz temat ankiety i dopiero pyskuj do innych

Ja nie zamieniłbym mojego rycerza 2h duch ele za żadne skarby i to nie jest tak, że jest op, sub profy wybrałem zanim jeszcze były na topie.
Nie wyobrażam sobie gry inną profesją jak rycek, po prostu to mój styl.

Uiop 01-09-13 22:37

No raczej, że bym zmienił. Nie podam konkretnego przykładu, bo zbyt często wszystko się zmienia. W praktyce wygląda to tak:
-Mam najlepszą profesję! (spierd****a się)
-gram teraz inną(po update spierd**a się)
-gram w takim razie jeszcze inną, bo jest najlepsza!(i znów zmiana)

No dążmy do równowagi ku**a.

Wicked 01-09-13 22:41

Non-PVP

1. Mag ele-nekro na maga ele-duch. Niestety, nekro jest dużo, dużo słabszy od jego kompletnego przeciwieństwa. Nie leczy, nie zapewnia wsparcia, nie ma sam zbyt dużej przeżywalności, a i więcej jest konkretniejszych potworów z podatnością na świętość.
Tę odpowiedź zaznaczyłem, bo chyba ta zmiana jest mi bardziej potrzebna. Do czasu naprawienia maga, a w szczególności maga nekromanty - to jest najsłabsza kombinacja jaka jest. Chyba tylko alchemik przebija nekro.

2. Rycerz duchowny-alchem zamieniłbym na rycerza nekro-ele. Gra rycerzem duchownym jest tak koszmarnie prosta, że to aż nudne. Zwykły tawisem jestem w stanie leczyć się z większości potworów, chyba, że luruję po 10 starych czerwonych smoków. I wierzę, że 2h nekro w końcu stanie się tym, czym powinien być.
A czemu odrzuciłbym całkiem alchemika? To profesja na jakiegoś noobchara z lvlem 60~. Do robienia potów, do kostki i tylko tyle. Zero korzyści z bycia alchemikiem, totalnie zmarnowany wybór profki. Do zarabiania przydaje się w małym stopniu, bo na niskich poziomach nic nie wycinamy, potem też nie bardzo jest z czego, a potem już rycerzem zarabiania nie potrzebujemy, bo na każdym expie wyciągamy miliony talarów kosztem parunastu mana potów.

Pytanie za 1.000.000.000 punktów. Po co robić drugą, niemal identyczną ankietę, skoro już w pierwszej ludzie mówili co im nie pasuje w profkach? Piąta ankieta będzie pewnie: "Która profesja jest waszym zdaniem najlepsza i czemu?"

Pierwsza nie dotyczyła subprofesji, ta je obejmuje razem z profesjami głównymi #Tron

apophenion 02-09-13 00:10

Gram Wojownikiem Duchownym-Alchemikiem
i szczerze mówiąc... zmieniłbym Alchemika na Elementaliste...
Żywiołowe Rago bardzo by mi się przydało, z alchemika praktycznie wogole nie korzystam a zbieranie paprotek i grzybów już mi się znudziło...

skyromk71 02-09-13 07:45

Zamieniłbym moje maga na zwiadka duch bije tyle co akutalnie ja na swoim magu nie liczą ue zato palladyn duch ma wiecej hp wiecej capp wiecej się leczy bo ja swoim hape tawis po 500 to jest jakiś nie smaczny zart opracowany przez arterona

Aryen 02-09-13 08:07

Ja swojego zwiadowcy nekromanty-alchemika akurat bym nie zmienił, choć na pewno ucieszyłbym się gdyby był bardziej użyteczny, zanim kiedykolwiek wbije 150 poziom.

Mimo wszystko uważam, że możliwość zmiany profesji to bardzo dobry pomysł i przy tak drastycznych zmianach w update'ach, taka możliwość powinna zostać udostępniona graczom.

neccoz 02-09-13 14:14

Zmieniłbym nekromantę na duchownego by mieć lepsze leczenie, lecz na 150 poziomie nekromanta jest o wiele lepszy w dmg niż duchowny. Elementalista się kiedyś przyda, a teraz alchemik ma dobry zarobek, lecz dłużej przy tym expi. :D

Draugh 02-09-13 16:04

Swojego maga nekro ele poki co nie zmienialbym, bardzo przydaje sie niewidka na poczatku plus w miare dobre obrazenia. Sadzac po leczeniu cos czuje ze w przyszlosci beda z tym problemy

jankolo21 02-09-13 17:51

ja zmienił bym swojego rycerza 1h na zwiada duchownego i alche czego? szybszy zarobek szybciej się lvl bije i zwiad przydatny przy expieniu share


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin