Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Serwer Sezonowy II (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Informacja dotycząca postaci z Spvp 2 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25011)

Waka 08-01-22 15:24

Informacja dotycząca postaci z Spvp 2
 
Witam, chciałbym prosić o wypowiedź administracji o przyszłości postaci z serwera sezonowego.

Widzieliśmy na forum ankietę, ale to wasza gra i możecie zrobić jak chcecie. Sam mam 150 lvl na sezonowym i mi rybka możecie usuwać robić co chcecie, ale wydaję mi się, że wszystkim lepiej by się grało jak były znane dokładnie zasady co do przyszłości postaci.

Argumentuję to tym, że wydaję mi się że nie licząc osób walczących to sporo jest ludzi co po prostu gra sobie rpg i chcą mieć świadomość co będzie z ich postacią działo, bo na razie to jeden rabin tak drugi inaczej mówi.

Podsumowując nie zależnie co zrobi administracja level przez 2 albo exp przez 2 albo full usuwanie albo 1:1 albo zasady jak z przenoszeniem postaci z npvp to prosił bym o oficjalne stanowisko dotyczące serwera.

Dziękuje za uwagę.

Figovsky 10-01-22 09:27

Wypowiedział się Altrel już, że postacie z sezonowego 2 będą łaczone z cpvp. Natomiast nie wiadomo jakie będą przeliczniki.

Wystarczy, że wejdziesz w jego profil na forum i zobaczysz jego ostatnie posty.

mexiunio 10-01-22 09:37

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 177760)
Wypowiedział się Altrel już, że postacie z sezonowego 2 będą łaczone z cpvp. Natomiast nie wiadomo jakie będą przeliczniki.

Wystarczy, że wejdziesz w jego profil na forum i zobaczysz jego ostatnie posty.

Przecież on dobrze o tym wie, post jest na temat tego na jakich zasadach odbędzie się to przenoszenie xD

Altrel 10-01-22 10:00

Cytat:

Napisał Waka (Post 177682)
Witam, chciałbym prosić o wypowiedź administracji o przyszłości postaci z serwera sezonowego.

Widzieliśmy na forum ankietę, ale to wasza gra i możecie zrobić jak chcecie. Sam mam 150 lvl na sezonowym i mi rybka możecie usuwać robić co chcecie, ale wydaję mi się, że wszystkim lepiej by się grało jak były znane dokładnie zasady co do przyszłości postaci.

Argumentuję to tym, że wydaję mi się że nie licząc osób walczących to sporo jest ludzi co po prostu gra sobie rpg i chcą mieć świadomość co będzie z ich postacią działo, bo na razie to jeden rabin tak drugi inaczej mówi.

Podsumowując nie zależnie co zrobi administracja level przez 2 albo exp przez 2 albo full usuwanie albo 1:1 albo zasady jak z przenoszeniem postaci z npvp to prosił bym o oficjalne stanowisko dotyczące serwera.

Dziękuje za uwagę.

Mamy jeszcze ponad dwa miesiące na decyzję w tym temacie. Serwer sezonowy jaki pierwszy testuje nową zawartość - może się więc okazać, że przykładowo niektóre miejsca lub misje są tak niezbalansowane, że wpłynie to na ewentualny przelicznik przenoszenia postaci.

W przyszłym tygodniu uruchomimy jednak ankietę, by lepiej poznać opinię graczy z SPVP i CPVP.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin