Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 04.05.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15464)

Obles 04-05-15 19:33

Osobiście mam Win 8.1. na laptopie dość mocno przeciętnym, z zainstalowanym Avastem. Gra działa jak wcześniej, bez zmian. Także wina nie leży raczej po stronie systemu.

Tłumaczenie gry na język angielski to milenijny krok dla Projektu, gdyby tylko rąk do pracy więcej...

Tron 04-05-15 19:56

Aż sprawdziłem, u mnie śmiga bez problemów. Może niech ci, których problem dotyczy spiszą swoje konfiguracje (może problem dotyczy jednej rodziny procesorów, systemów z takim SP, sterownikiem, itd.), może uda się znaleźć wspólny mianownik, który pozwoli pregusi wyeliminować problem.

A pewnie liczba graczy skarżących się na uciążliwą grę na Win 8 jest mniejsza niż teraz po tym dodaniu biblioteki.

Futurysta 04-05-15 20:25

Krzyki programu antywirusowego dotyczą nieznanej reputacji plików altaronu. To nic strasznego, dodajcie do wyjątków i po kłopocie. Ewentualne "ścinki" gry z pewnością nie są spowodowane "zwalczaniem" altaronu przez programy antywirusowe.

Idąc za powyższą sugestią podaję swoją konfigurację sprzętową (u siebie również zauważyłem problem przycinania się gry):

3570K@4.4
2x770
z77

win8.1

Scree 04-05-15 20:55

Moja konfiguracja:
Win 7 Pro
Intel Core 2 E7500 2.93GHz
4 GB RAM
Nvida Gforce 250 GTS (1GB)

kaos 04-05-15 22:51

U mnie również dodanie tego .dll nie pomogło w kontekście zacinania gry i "fantomowych" lagów. Jedyna pozytywna zmiana to taka, że lapek przestał się tak grzać pod obciążeniem altaronu i mam o 10-15fpsów więcej. O.o
Przy full fpsach altaron zjada 13-16% procesora, a nie 80-90% jak wcześniej.
Jednakże "fantomowe" freezy które pojawiały się przy bezczynności postaci a znikały po wykonaniu jakiejś akcji(jedzenie, ruch, hotkey, wiadomość na czacie) zamieniły się w zwykłe lagi skutkujące kickiem i problemem z wbiciem się na postać. Teraz po takim kicku muszę odpalać altaron na nowo by szybko zalogować się z powrotem.

Win 8.1 x64
16gb ramu
AMD A8-5545M
Radeon HD5810G
Altaron odpalany jako admin w trybie zgodności z win7.

mario 05-05-15 07:23

Cytat:

Napisał Altrel (Post 127584)
Niech Pan usunie całkowicie Altaron, ściągnie najnowszego clienta i wypakuje. Może nie podmieniło któregoś z plików lub próbuje się Pan zalogować nieaktualnym skrótem.



Myślę, że te 'lagi' są wynikiem próby zwalczania Altaronu przez antyvirusa, którego Pan używa, po dodaniu go do wyjątków problem nadal występuje?

Antywirus został wyłączony przezemnie na moment grania i nadal jest to samo czyli minimalne ścinki co 5-10 sec. Podczas expienia były nieco większe, które utrudnia takową czynność. Więc nie wiem co nie tak..

MaciejB 05-05-15 08:03

Ja w ogóle nie mogę rozpakować tego dll'a wykrywa mi trojana :zły:

Catthon 05-05-15 08:34

Nie miałem wczoraj ani jednego laga na moim przedpotopowym laptopie z Windowsem 7.
W Hertagonie też nikt nie zgłaszał problemów.

inbass 05-05-15 08:37

U mnie 2 osoby maja freezy jak grają. Jednej, co jakiś, czas zawiesza się Altaron. Wszystko zaczęło się po pobraniu nowego klienta.

Marancza 05-05-15 08:54

Nie wiem co tam u was, ale u mnie wszystko śmiga, ale mam czasami małe freezy, które nie utrudniają gry lecz trochę irytują :oczko:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin