Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Fragi na sezonowym (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=24767)

Exoreniuss 28-12-21 05:28

Fragi na sezonowym
 
Witam, moim zdaniem przy obecnym poddymieniu na 3 miesięcznym serwerze ilość fragów jest zbyt ograniczona.
Teraz mamy
3 dziennie
7 tygodniowo
15 miesięcznie

Proponuję 3/15/30 lub zostawienie tylko limitu dziennego.

Windykator 28-12-21 05:54

Też o tym dyskutowaliśmy. Należy wypierdzielić miesięczny limit, podciągnąć tygodniowy w górę. Przynajmniej na sezonowy.

neilran 28-12-21 11:16

I w jakim niby celu?
Dajcie jeszcze ten no, exp za war mode żeby po jednej konkretnej wojnie zrobić full dominando i koniec serwera xD

Altrel 28-12-21 11:17

Zapraszamy graczy do dyskusji.

Exoreniuss 28-12-21 12:13

Cytat:

Napisał neilran (Post 176748)
I w jakim niby celu?
Dajcie jeszcze ten no, exp za war mode żeby po jednej konkretnej wojnie zrobić full dominando i koniec serwera xD

XDDD podaj nick. Jeżeli temat ciebie nie dotyczy to po co się w ogóle tutaj pocisz nie mając zielonego pojęcia jak obecnie wyglada sytuacja na serwerze sezonowym

Kierka1234567890 28-12-21 12:25

Moim zdaniem 5/15/30 wyglądałoby spoko. : )

Figovsky 28-12-21 12:34

Nie widzę tego inaczej. Na tych 3/7/15 czuję się jak na non pvp

neilran 28-12-21 12:39

Cytat:

Napisał Exoreniuss (Post 176752)
XDDD podaj nick. Jeżeli temat ciebie nie dotyczy to po co się w ogóle tutaj pocisz nie mając zielonego pojęcia jak obecnie wyglada sytuacja na serwerze sezonowym

Sory, źle sie wyraziłem.
Ale jak przeczytałem "przynajmniej na sezonowym" to poczułem że moje uczucia rpg na przyszłym longtermie są obrażane i opluwane i mnie troche poniosło.
Do sezonowego nie mam zdania, ale na longtermie gra powinna nagradzać pokojowo usposobionego gracza, bo wojna dla wojny ma sens tylko na takich sezonowych edycjach.

Ps. nie wiem czy wciąż jest ten exp za warmode na którym ludzie sobie kupowali na poprzednim serwerze lvle i przenosili z jednych charów na nowe. Ale czegoś takiego nie powinno być, bo raz to abominacja rpg, a dwa jak mówiłem wyżej jedyne do czego to służy to do podkręcania dominanda po wygraniu wojny.

Walant 28-12-21 13:40

Cytat:

Napisał neilran (Post 176767)
Sory, źle sie wyraziłem.
Ale jak przeczytałem "przynajmniej na sezonowym" to poczułem że moje uczucia rpg na przyszłym longtermie są obrażane i opluwane i mnie troche poniosło.
Do sezonowego nie mam zdania, ale na longtermie gra powinna nagradzać pokojowo usposobionego gracza, bo wojna dla wojny ma sens tylko na takich sezonowych edycjach.

Ps. nie wiem czy wciąż jest ten exp za warmode na którym ludzie sobie kupowali na poprzednim serwerze lvle i przenosili z jednych charów na nowe. Ale czegoś takiego nie powinno być, bo raz to abominacja rpg, a dwa jak mówiłem wyżej jedyne do czego to służy to do podkręcania dominanda po wygraniu wojny.

Tu chodzi tylko o sezonowy.

Kac Wieden 28-12-21 15:28

3/20/0 (brak miesiecznych) i przyklepane.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin