Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Ignis~ (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2038)

9106796 25-07-11 23:13

Ignis~
 
Wydaje mi sie,ze po tym co dzis zrobiliscie i ubiliscie wielu graczy za nic na pewno moglo im sie odechciec grac tutaj wiec jezeli bedziecie juz sami i z wojen nic nie bedzie zostaje wam tylko expic czyli to co lubicie :D

powodzenia chlopaki ^^

Ryzy 25-07-11 23:23

Cytat:

Napisał 9106796 (Post 18438)
Wydaje mi sie,ze po tym co dzis zrobiliscie i ubiliscie wielu graczy za nic na pewno moglo im sie odechciec grac tutaj wiec jezeli bedziecie juz sami i z wojen nic nie bedzie zostaje wam tylko expic czyli to co lubicie :D

powodzenia chlopaki ^^


oO Ingis pozabijało dziś graczy?

Kurde dać im chwilę wolnego czasu a już hasają.

My też już mamy dość takiej polityki więc wypowiedzieliśmy im wojnę, która cały czas trwa, tak więc bez obaw, niedługo nauczą się pokory.

Jeżeli też Ci się nie podobają ich wyczyny, dołącz do ruchu oporu

9106796 25-07-11 23:29

Spoko spoko chodzi o to,ze niech sie chlopaki tak dalej bawia ;) Mi to tam nie przeszkadza i przeszkadzac nie bedzie. Jesli oni nie uzywaja rozumu to nie jest moj problem. Najwyzej zostana tu sami i beda sie bic sami z potworami hahah :D

Luop 26-07-11 06:17

Cytat:

Napisał Ryzy (Post 18439)
oO Ingis pozabijało dziś graczy?

Kurde dać im chwilę wolnego czasu a już hasają.

My też już mamy dość takiej polityki więc wypowiedzieliśmy im wojnę, która cały czas trwa, tak więc bez obaw, niedługo nauczą się pokory.

Jeżeli też Ci się nie podobają ich wyczyny, dołącz do ruchu oporu



O ja cie... ej dzięki że dałeś nam hasać. Skoroś taki bojowy czemu dzis o 2:00 uciekałeś do depo z kolegami? skoro nas było mniej?

Wanel Rost 26-07-11 07:45

Puki co to nie jest wojna tylko partyzantka z waszej strony krzyczycie krzyczycie i 2x wam się mnie ubić nie udało:( Może czas na otwartą walkę ?

Maffy 26-07-11 09:55

Wanel, to ty nie słyszałeś? hahaha Ja wczoraj słyszałem, że collegium chce na OB SG keala, bo będziemy używać buga z yellow'ką hahaah. Czaicie jak to ma wyglądać? Mamy stać wszyscy w miejscu i się nie ruszać, bo wiesz jak znikniesz z ekranu to ban... ahhaha beczka śmiechu....

Lord Darkei 26-07-11 10:29

Co to ma być kur... siedze se pięknie o 1 w nocy na cycach i przylatuje jakieś stado debili z pk i mnie zabijają i ja się kur pytam po co ? jak ja jestem neutralny, w żadnej gildii nie jestem, nikomu nic nie zrobiłem i nie zrobie

Maffy 26-07-11 10:40

A ja się pytam?! Czy to temat o "stadzie debili", czy o ignis? A ch** tam zabili Cię to płakać na forum na ignis, a jak!

siwyus 26-07-11 11:12

Cytat:

Napisał Lord Darkei (Post 18479)
Co to ma być kur... siedze se pięknie o 1 w nocy na cycach i przylatuje jakieś stado debili z pk i mnie zabijają i ja się kur pytam po co ? jak ja jestem neutralny, w żadnej gildii nie jestem, nikomu nic nie zrobiłem i nie zrobie


A ja się pytam co to za server?? PVP !! Wiec przestancie plakać ze jakis pk Was zabil... Na rl co chwila ktos pada i placzu nie ma.

Sosnus 26-07-11 11:46

Siwyus
Dokładnie - każdy może was zabijać kiedy chce -w nie przekracza to w żadnym stopniu regulaminu. Nie ma PA, wojen - nie ma zabay. (PA wywołują wojny). Mówicie, że nikt tu nie będzie grał - a czy wy gracie tylko dla tego żeby expić? Najlepsza zabawa jest podczas wojny, a exp to tylko stan przejściowy, przygotowanie postaci (wyższy lvl itd).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin