Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Połączenie serwerów i zmian kilka (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21754)

c770832 10-02-18 09:32

Cytat:

Napisał oczywaszki (Post 164127)
Ahahahahahahaha pooozdroooooo xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Artezon opluł monitor ze śmiechu.

Kto to Artezon? i czemu uwazasz ze nas to interesuje? xD

Zjadek 10-02-18 09:45

@Wesoły Kupiec Uważasz że z PNami tracą niskie lvle? policz sobie: po przeniesieniu mam 125lvl i wszystkie questy zrobione (chyba 2 zadan nie mam) z samego lvla 125*7=875 PN. Dostałem 1250 PN. Czyli wszystkie misje w Altaronie to 375PN? Już pomijam PNy z misji dziennych, ktorych coniektorzy zdobyli pewnie tyle samo cos z lvli. Tak wiec juz za samo uciecie lvla o pol trace 875 PN. Więc nie pisz tutaj że te kalkulacje z dupy są sprawiedliwe albo że ktos malo na tym traci...

neilran 10-02-18 10:03

@up może masz racje, nie wiem ile sie dostaje Pnów za wszystkie misje. Chyba więcej niż 375?

A ucicięcie lvla to inny temat, przeniesienie całego lvla by nie przeszło, na pvp sie o wiele trudniej epxi.

Ja rozumiem że to strata, mieć o połowe lvli mniej, wszystkie skille ręcznie wbite i ogólnie skillowane dista na takim poziomie od 0, to udręka. Ale przenoszenie tego wszystkiego z non byłoby zabiciem o pvp.
Sam straciłem szczerbca na licor i 50% lvl, a tam sie expi wolno.

19Fafarafa06 10-02-18 10:03

Cytat:

Napisał Zjadek (Post 164208)
@Wesoły Kupiec Uważasz że z PNami tracą niskie lvle? policz sobie: po przeniesieniu mam 125lvl i wszystkie questy zrobione (chyba 2 zadan nie mam) z samego lvla 125*7=875 PN. Dostałem 1250 PN. Czyli wszystkie misje w Altaronie to 375PN? Już pomijam PNy z misji dziennych, ktorych coniektorzy zdobyli pewnie tyle samo cos z lvli. Tak wiec juz za samo uciecie lvla o pol trace 875 PN. Więc nie pisz tutaj że te kalkulacje z dupy są sprawiedliwe albo że ktos malo na tym traci...

Witam w klubie, mam wykonane wszystkie misję.
Pny z misji przeszły do historii.

dzigidzag 10-02-18 11:09

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 164210)
Witam w klubie, mam wykonane wszystkie misję.
Pny z misji przeszły do historii.

No ktoś był na niezłej fazie jak przeliczał te pn-y

neilran 10-02-18 11:38

@up skończcie z takimi docinkami.

dzigidzag 10-02-18 11:44

Cytat:

Napisał neilran (Post 164222)
@up skończcie z takimi docinkami.

Ale taka prawda jest, mnie to tam w sumie lata, i tak nie zamierzam w zasadzie grać, ale reszta, która chciała jednak kontynuować rozgrywkę, dzięki zajebistemu pomysłowi ma siekierę wbitą w plecy po sam mostek na klacie. Nie dość że wszystkie skille cofnięte, czyli czas na to, co wyskillowali poszedł się chędożyć, to jeszcze pn-y za misje poszły czynić to samo xD śmiesznie

neilran 10-02-18 12:20

No rozumiem i na waszym miejscu wolałbym mieć zresetowane misje.
Ale sarkastyczną złością niczego nie zdziałacie, bo ona adresatów demotywuje i ich rozumiem.

dzigidzag 10-02-18 12:30

Cytat:

Napisał neilran (Post 164229)
Ale sarkastyczną złością niczego nie zdziałacie, bo ona adresatów demotywuje i ich rozumiem.

http://paczaizm.pl/content/wp-conten...-serio-nie.jpg

Dather 10-02-18 13:10

Cytat:

Napisał Zjadek (Post 164208)
@Wesoły Kupiec Uważasz że z PNami tracą niskie lvle? policz sobie: po przeniesieniu mam 125lvl i wszystkie questy zrobione (chyba 2 zadan nie mam) z samego lvla 125*7=875 PN. Dostałem 1250 PN. Czyli wszystkie misje w Altaronie to 375PN? Już pomijam PNy z misji dziennych, ktorych coniektorzy zdobyli pewnie tyle samo cos z lvli. Tak wiec juz za samo uciecie lvla o pol trace 875 PN. Więc nie pisz tutaj że te kalkulacje z dupy są sprawiedliwe albo że ktos malo na tym traci...

Dlatego pisałem że powinien być przelicznik wd starego lvl czyli 250 poziom razy 10. to 2500 pnów
i teraz rekompensowało by to strate skili.
Osobiscie wolałbym miec 10 lvl i skile stare niż takie durne pomysły jakies polowy lveli itp. Wole skile kto mi odda za zreke ? Robiąc postać miałem czas. teraz mam tylko czas wejsc w 2h i wyjsc ale kogo to obchodzi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin