Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Luźne dyskusje o serwerze sezonowym (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23761)

ciaparek 12-01-19 08:54

Luźne dyskusje o serwerze sezonowym
 
@Catthon

Jaki to będzie serwer npvp czy sezonowy? :)

Catthon 12-01-19 09:18

Sezonowy, razem z update.
Nie odchodźmy od tematu. Są chętni?

kantex 12-01-19 17:22

Catthon Sezonowy serwer będzie włączony na stałę czy 3 miesiące i wyłączony? Włączają go na czas nieokreślony Altaron będzie cieszyć się wiekszą liczbą graczy i chętnych niż 3 miesiące i przestaną grać.

mexiunio 12-01-19 17:43

Cytat:

Napisał kantex (Post 171772)
Catthon Sezonowy serwer będzie włączony na stałę czy 3 miesiące i wyłączony? Włączają go na czas nieokreślony Altaron będzie cieszyć się wiekszą liczbą graczy i chętnych niż 3 miesiące i przestaną grać.

>sezonowy
>na stałe

5310053 12-01-19 20:53

Katon, przemysl utworzenie drugiego serwerka stałego zamiast sezonowego. Ten obecny ma już popsuta ekonomię, a na 3 miesieczne już chyba zainteresowania nie ma. Na obecnym walnąć całkiem non pvp, na nowym normalne pvp i jechanka. I ajki się zadowola i normalni gracze może wrócą coś.

mario 12-01-19 20:55

Cytat:

Napisał 5310053 (Post 171774)
Katon, przemysl utworzenie drugiego serwerka stałego zamiast sezonowego. Ten obecny ma już popsuta ekonomię, a na 3 miesieczne już chyba zainteresowania nie ma. Na obecnym walnąć całkiem non pvp, na nowym normalne pvp i jechanka. I ajki się zadowola i normalni gracze może wrócą coś.

Na tym serv po prostu za dużo bugów wykorzystano :)

Kierka250799 13-01-19 19:49

Jakby stał na stałe taki server jak sezonowy to bym pograł :D

hejhop 13-01-19 20:20

I dodajcie ze nie możecie tu grac.

Cytat:

Napisał Kierka250799 (Post 171782)
Jakby stał na stałe taki server jak sezonowy to bym pograł :D

Na stale serwer 2x exp 2x loot? Po tygodniu 100 lvle, po dwóch full sety, a po miesiącu 300setne lvle? Rozumiem, że chcecie się tam bic ale nie umieliście się ladnie bawic 3 miesiące a wy na stale chcecie? Żeby siedzieć jak Konrad na pustym serwerze ze swoimi talarami? I po to wam serwer rownolegly? Serwer sezonowy to serwer sezonowy, zebyscie się wyszumieli bo tylko to chcecie robic na altaronie, a potem go zamknąć. Jak robicie dominando to każdy neutral znika, bo wam się nudzi, baa, we własnej ekipie się zjadacie z nudow, a potem to się nudzi i kończycie gre. Teraz jest mało osob, ale sa to osoby stale, które graja, przestają, a potem wracają. Gram bez przerwy już od roku i osoby z którymi zaczynałem wracac do altaronu po miesięcznych przerwach wracają i maja dalej to co miały. I graja po tych przerwach szczesliwie dalej. Gdybyscie nie zawineli spódnicy i nie wypieli się na altaron pewnie mielibyście swoje wymarzone dominando i wasz serwer. Teraz się bawcie na sezonowym albo "szczurzcie" na cpvp. I warmode nie był bugiem i dalej jest możliwy.

Medalikarz 13-01-19 20:42

Znowu trolle troluja, nowi gracze nie chca resetu, od tego jest sezonowy. Nowi starzy gracze placza lecz mowilem zrobic sezonowy 100% exp i przenosic chary na comunity(lecz tego nie chca hi lvl z comunity), 2 serv nie przy takiej ilosci ludzi.

Jedno jest pewne, reset comunity to moje pozegnanie z altaronem ^^ i pewnie wielu graczy, powinlicie to zrozumiec. Chyba ze nie uczycie sie na bledach, tylko sluchacie placzkow.

hejhop 13-01-19 20:54

Nie no ruda, niech ich przerzucają tak jak mnie, lvl /2, z talarami równymi polowy lvla, pnami lvlx10 i bez skilli i eq. A tak na serio chcą się bic niech się tam bija ten miesiąc, potem niech drugie 2 sobie dominują i koniec zapalu.

kantex 13-01-19 22:33

Nie będzie żadnego przerzucania postaci , sezonowy serwer zostanie włączony na stałe wraz nowa aktulizacją mapy i nowymi rzeczami. Server Cpvp może ale to może będą tam jakieś prace ale z tego co wiadomo wszystko będzie skupiać sie serverze sezonowym gdyż rozgrywka oczekiwania jest bardziej jak i chęć graczy aby zostać na dłużej.

Rahilux 13-01-19 23:05

A mógł sezonowy nigdy nie powstawać ._.

Ułatwili altaron na sezonowym, wypisano ładnie i klarownie wszystko to czego będzie on dotyczył - hurr durr odpalcie go na stałe.

Z takim czasem jaki wy potraficie poświęcić dziennie na grę możecie wbić w 3 miesiące 200lvl na cpvp, zapraszamy (a jest to około 3h dziennie).

Jeszcze ten pomysł by ubić cpvp - całkowite npvp, wiemy jak to się skończyło.

kantex 14-01-19 01:43

Rahilux stare cpvp za dużo miało złych przemyśleć typu doświadczenia w gildi która umożliwiła wielu graczy doświadczenie, non-pvp konta zostały przeniesione i pomniejszone o 50%, szczerze ze starego nie ożywisz w młodego aby istniał i cieszył się popularnośćią jak świeżość i powiem nowej możliwości dla graczy z dopracowanym w końcu terenami bossami i wykluczeniem bugów dlatego zostało to postawione na sezonowym.

Exoreniuss 14-01-19 06:43

Cytat:

Napisał hejhop (Post 171783)
I dodajcie ze nie możecie tu grac.



Na stale serwer 2x exp 2x loot? Po tygodniu 100 lvle, po dwóch full sety, a po miesiącu 300setne lvle? Rozumiem, że chcecie się tam bic ale nie umieliście się ladnie bawic 3 miesiące a wy na stale chcecie? Żeby siedzieć jak Konrad na pustym serwerze ze swoimi talarami? I po to wam serwer rownolegly? Serwer sezonowy to serwer sezonowy, zebyscie się wyszumieli bo tylko to chcecie robic na altaronie, a potem go zamknąć. Jak robicie dominando to każdy neutral znika, bo wam się nudzi, baa, we własnej ekipie się zjadacie z nudow, a potem to się nudzi i kończycie gre. Teraz jest mało osob, ale sa to osoby stale, które graja, przestają, a potem wracają. Gram bez przerwy już od roku i osoby z którymi zaczynałem wracac do altaronu po miesięcznych przerwach wracają i maja dalej to co miały. I graja po tych przerwach szczesliwie dalej. Gdybyscie nie zawineli spódnicy i nie wypieli się na altaron pewnie mielibyście swoje wymarzone dominando i wasz serwer. Teraz się bawcie na sezonowym albo "szczurzcie" na cpvp. I warmode nie był bugiem i dalej jest możliwy.

Ale Cię dupa boli ,że propably powstanie kiedyś 2 fajny serwerek ktory będzie miał się przepięknie a ty zostaniesz sam na tym starym gówno serwerze bez ekonomii i niczego wartościowego. Na to czekałem. Jestem uradowany

Rahilux 14-01-19 07:01

Albo kilku wargrajkow wbije na chwilke bo nie będzie nagród na stałym serwerze, a mało kto bedzie chciał tracić exp i skille na poprzednim, i serwer okaże się totalną klapą.
Już lepiej trzymać się wersji sezonowego na którym będą pokazywane nowe rzeczy:
-armory
-kogar

Pis joł

makozul 14-01-19 07:28

kilku, a może wielu
na pewno będzie to więcej niż liczba ludzi online na tym c-pvp :oczko:

Medalikarz 14-01-19 09:39

Bo kliku placzkow chce zrobic latwiejszy serv? Czlowieku jesli zrobisz serv z szybszym expem to szybciej sie skonczy kontent ludzia i szybciej odejda bo skoncza im sie cele, jest okej bo juz teraz po 3-6 miesiacach gracz moze wejsc wszedzie, a jedyne co boli czesc osob glownie starych graczy do bol dupy i tyle tak to widze jako nowy gracz. Sezonowy jest pod pvp, 2x exp jest by sie milo bilo i nie expilo tylko i po to on jest tam, lecz licznik expa jest ustawiony jak i balans pod comunity. Przez te wasze placze tylko spierd^liscie juz nie raz balans, a po miesiacy pojdziesz grac w inna gre wiec odczep sie i daj tym co milo spedzaja czas na comunity spokoj .

P.S.

Jestem za banowaniem ludzi za multikonta na forum, zarowno w grze.

Kierka250799 14-01-19 09:45

Jak ma powstawać C-pvp i wbijać tam nowi gracze, jak takie Grajki jak konradek czy inny za przeproszeniem buc, mają spine do graczy o sam nick :D
Wysłano mi rozmowę na FB, gdzie pan Top1 Konradek Aka zabijaka, spiął pośladki do gracza o nicku Dasmitsan ( podobny do Darmitsan, czyt. ja ) i powiedział, że jak wbije 150 lvl to już go będzie bił. Więc o czym tu mowa? O DOMINANDO? xD Ludzie na cpvp zabijają się o bossy, robią się o to spiny, a teraz tego typu grajki się najwięcej udzielają.;d Teraz czekam tylko na ból dupy i rozwój tematu, z chęcią się pośmieje :D
Grać już nie gram, bo to padaka na cpvp, ale z chęcią wrócę na sezonowy i z chęcią zobaczył bym tam tych grajków czy by coś ugrali bo ostatnio za dużo nie szczekali.
3...2...1... Ból U&K&F&M <3

Exoreniuss 14-01-19 10:11

Cytat:

Napisał Kierka250799 (Post 171794)
Jak ma powstawać C-pvp i wbijać tam nowi gracze, jak takie Grajki jak konradek czy inny za przeproszeniem buc, mają spine do graczy o sam nick :D
Wysłano mi rozmowę na FB, gdzie pan Top1 Konradek Aka zabijaka, spiął pośladki do gracza o nicku Dasmitsan ( podobny do Darmitsan, czyt. ja ) i powiedział, że jak wbije 150 lvl to już go będzie bił. Więc o czym tu mowa? O DOMINANDO? xD Ludzie na cpvp zabijają się o bossy, robią się o to spiny, a teraz tego typu grajki się najwięcej udzielają.;d Teraz czekam tylko na ból dupy i rozwój tematu, z chęcią się pośmieje :D
Grać już nie gram, bo to padaka na cpvp, ale z chęcią wrócę na sezonowy i z chęcią zobaczył bym tam tych grajków czy by coś ugrali bo ostatnio za dużo nie szczekali.
3...2...1... Ból U&K&F&M <3

Tak to już jest , pamiętam tego człowieka (Konradka) jak się chłop nie potrafił wyexpic na 2 edycjach kończąc grę bo to ktoś zabił wylewając tym samym swoje żale na forum winiąc "dominando"a teraz takie rzeczy czytam ,że on ludzi za Nick bije bo sobie przez rok expił sam na serwerze XDDD . To nie pierwszy i nie ostatni raz gdzie ten człowiek pogrąża się w swojej hipokryzji. Jeszcze jakieś osoby typu "ruda" wierzą w to wszystko co on im wygaduje na diskordzie. Pałą w leb i spalić ten comunity pvp a w raz z nim tych wszystkich łachmytow którzy powbijali po 100 poziomów na war modzie

Medalikarz 14-01-19 12:32

Łechtasz moje ego swoim brakiem obeznania. Dziękuje, make mine day, idz pograc bierki placzu. Nie wbilem nic na war modzie, a takie odrealnienie się leczy, polecam prozac.

Exoreniuss 14-01-19 12:58

Cytat:

Napisał Medalikarz (Post 171797)
Łechtasz moje ego swoim brakiem obeznania. Dziękuje, make mine day, idz pograc bierki placzu. Nie wbilem nic na war modzie, a takie odrealnienie się leczy, polecam prozac.

A gdzie ja napisałem,że ty coś wbileś na warmodzie ?
Z twojej wypowiedzi wynika ,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to raz. Dwa, twoja składnia zdaniowa wygląda na 2-3 latka więc utkaj rurencję bo znowu będę musiał zalogować na 30 poziom i cię zabić z kolegami 🤣🤣🤣

Medalikarz 14-01-19 13:06

Jesli ubicie 60 lvl ryc nekromanty w 3 z pomoca 3 innych magow uwazasz za wyczyn, to tkajcie sobie w słoneczku własnej ego adoracji. Pozrawiam.

Exoreniuss 14-01-19 13:20

Każdy myślący czlowiek grający w tą grę z iq większym niż 20 wie, że serwer comunity pvp będzie smierdział pustką już do końca świata �� . Są pojedyńcze przypadki graczy którzy nie mogą się z tym pogodzić i tyle w temacie . Mam nadzieję, że nasza wspaniała altaronska administracja o tym wie i robi wszystko w kierunku update �� a co za tym idzie stworzenia świeżego serwera, który przez dosc dlugi okres czasu (moze to beda 3 miesiace moze pol roku ? ) będzie cieszył się sporą uwagą (mam tu na myśli po 80+ ludzi online ) . Myślę,że większość społeczności ten fakt zaakceptowala, a to jaką popularnością cieszyć się będzie nowy serwer zależy już tak naprawdę od administracji i od impulsu jaki przyniesie update - który jest po prostu koniecznością.
��

Cytat:

Napisał Medalikarz (Post 171800)
Jesli ubicie 60 lvl ryc nekromanty w 3 z pomoca 3 innych magow uwazasz za wyczyn, to tkajcie sobie w słoneczku własnej ego adoracji. Pozrawiam.

90* poziom, dziecko Na inne twoje zaczepki nie będę odpowiadał bo dalej nie potrafisz napisać składnego zdania . Zapewne opuszczales lekcje polskiego by czym prędzej wsunąć pomidorową i usiąść do komputera słuchając co ma do powiedzenia Konrad na diskordzie . Cya

Rahilux 14-01-19 13:37

To może zacznij pisać poważnie Exo, bo chyba widzisz ile osób grało na spvp :)?
Wystarczy popatrzyć na topkę (top 100 37lvl xD, zresztą sam wbiłem 2 postacie do tej "topki" w 1 dzień gry) oraz na daty w których ostatni raz przed zamknięciem serwera byli zalogowani gracze (xD!).

Słyszałem o igła serwerze 3 miesiące warów no bo lvle łatwo wbić, nic się nie traci blessy izi bo 15t to się robi 1 dnia na żywach ziemi, a tu fiasko.

Popularność altaron ma swoją własną, specyficzną, coś tam niby zależy od administracji ale w głównej mierze to mentalność graczy - 1-2 bitwy i jedyne co zostanie to PA albo expienie i robienie questów.
I tak jak było na poprzednich edycjach tak jak i na spvp, wam, osobom którym najbardziej zależy na stworzeniu edycji 2x na stałe przyjdzie się zmierzyć ze smutną prawdą - miesiąc i x-log bo nie ma co robić.
A potem kilka miesięcy przerwy i tematy na forum o treści:
-Go start nowy serwer, igiełka na lata, będziemy grać do upadłego, gracze wrócą, 100+ online.

Na papierze fajnie to wygląda, ale chyba sami wiemy jak to będzie wyglądać.
Chcecie grać? Zapraszamy na cpvp, możecie wbijać pod ukrytymi nickami, ja sam mam totalnie wywalone w te wasze hunty, więc zgłaszajcie się do mnie na pw, dam wam itemy i kasę na start :).


A smęty o wszechobecnych hlvlach zostawcie dla siebie, mieliście okazje się wyexpić przez ponad rok, nie skorzystaliście, a teraz chcecie nowy serwer, no bo po co zaczynać z hlvlami.

Może na tym spvp powalczę o outfit i pomniczek ;] byleby to był 3 miesięczny serwer.

Pis joł.

Exoreniuss 14-01-19 13:54

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 171803)
To może zacznij pisać poważnie Exo, bo chyba widzisz ile osób grało na spvp :)?
Wystarczy popatrzyć na topkę (top 100 37lvl xD, zresztą sam wbiłem 2 postacie do tej "topki" w 1 dzień gry) oraz na daty w których ostatni raz przed zamknięciem serwera byli zalogowani gracze (xD!).

Słyszałem o igła serwerze 3 miesiące warów no bo lvle łatwo wbić, nic się nie traci blessy izi bo 15t to się robi 1 dnia na żywach ziemi, a tu fiasko.

Popularność altaron ma swoją własną, specyficzną, coś tam niby zależy od administracji ale w głównej mierze to mentalność graczy - 1-2 bitwy i jedyne co zostanie to PA albo expienie i robienie questów.
I tak jak było na poprzednich edycjach tak jak i na spvp, wam, osobom którym najbardziej zależy na stworzeniu edycji 2x na stałe przyjdzie się zmierzyć ze smutną prawdą - miesiąc i x-log bo nie ma co robić.
A potem kilka miesięcy przerwy i tematy na forum o treści:
-Go start nowy serwer, igiełka na lata, będziemy grać do upadłego, gracze wrócą, 100+ online.

Na papierze fajnie to wygląda, ale chyba sami wiemy jak to będzie wyglądać.
Chcecie grać? Zapraszamy na cpvp, możecie wbijać pod ukrytymi nickami, ja sam mam totalnie wywalone w te wasze hunty, więc zgłaszajcie się do mnie na pw, dam wam itemy i kasę na start :).


A smęty o wszechobecnych hlvlach zostawcie dla siebie, mieliście okazje się wyexpić przez ponad rok, nie skorzystaliście, a teraz chcecie nowy serwer, no bo po co zaczynać z hlvlami.

Może na tym spvp powalczę o outfit i pomniczek ;] byleby to był 3 miesięczny serwer.

Pis joł.

Przez ten cały czas nie napisałem nigdzie o x2 serwerze. Jak.na moje może być i nawet 0.5 z tym ,że chce na nim nowe tereny ,quety itp . Chce również by każdy Nowy (a znajdzie się takich kilku jak co serwer) jak i stary gracz mógł zacząć od nowa rywalizację. W altaron najlepiej gra się właśnie przez pierwsze kilka miesięcy. Kto tego nie doświadczył nie wie ile to sprawia fanu. Lepiej gledzic o zbeszczeszczonym jak zwłoki spejsona serwerze . Kolejny ....
Pis joł i czytamy ze zrozumieniem


P.S z serwerami sezonowymi dalej jestem na Tak, mimo wszystko da się z nich wyciągnąć kilka wniosków a może i nawet kilkanaście które dotyczą balansu jak i nie tylko .. serwery te nikomu nie przeszkadzają i mogą jedynie altaronowi coś "dać" a nie cofać to wstecz tak jak robią to osoby grające na c-pvp i płaczące o wszystko to co sprowadza się do utworzenia czegoś nowego . To jest zalosne


Tutaj już nawet nie chodzi o jakieś "dominando" ,ktoś się tego obawia czy cos ?? Exita z serwera takiemu Konradowi można zrobić w tydzień grając od początku w ekipie 10+ Ale co z tego ? Czy ktoś kurwa chce mu przeszkadzać w spełnianiu się i biciu cyferek ? ������������ NIE. Graj se chłopie tak 10 lat . Ale 90% ludzi odwiedzających to forum chce nowe tereny bla bla bla + świeży serwer na którym na nowo będzie można pobudowac ekonomię (do czasu) i przeżyć przygodę jeszcze raz - kappa.
Lubię łapać i rzucać lubię łapać i rzucać - podobnie wygląda jak rozmowa z wami

Medalikarz 14-01-19 14:16

https://media.giphy.com/media/WdGdQrIHTDXQA/giphy.gif

pomyśl o karierze kabareciarza bo piszesz niezłe felietony

Prawie nikt poza Twoja ekipa nie chce resetu, placzesz na forum, lizesz dupe administracji oraz uzywasz plytkich metod manipulacyjnych. Czytam z ciebie jak z otwartej księgi Januszu.

356278 14-01-19 14:46

Nono ruda fajnie grać tak obok przydupasa Konrada dla którego Altaron stał się drugim domem ;[ Wbicie lvl na warmodzie za real hajs. Zmienianie co chwile lota z potworów , dziwnym trafem dopiero wtedy gdy jedna z drużyn za dobry profit miała. Zresztą wbijaj tą swoją zręczność i ciesz się chwilą wbicia 200 ;]

Medalikarz 14-01-19 14:49

Kolejna osoba która nie rozumie zasad community, plącze i obraża innych. Generalnie dno kultury, padł 3 razy, nie zrozumiał czemu, a wyciągniętą dłoń o pokój opluł. Oto on! Niuniek!
p.s. Stary miałem Cię pierw zapowiedzieć zanim wkroczysz...

Kierka250799 14-01-19 16:02

To chciałem czytać. :D DALEJ ALTAROŃSKA BANDO, DALEJ!

Maru123 14-01-19 16:20

@Konradek
Ty nie mysl, że no-pvp jest niegrywalny bo My boimy się na niego wrócić, w obawie przed tobą. Po prostu nie ma sensu gry na takim servie, na którym 50% graczy została przeniesiona z no-pvp, a reszta biła level w warmodzie. Jesteś zakochany w swojej postaci, to sobie klep dalej do okna gry, lecz nie możesz zawłaszczyć tej gierki tylko dla siebie. Ludzie chcą nowego servera, z normalnymi zasadami, każdy wystartuje od zera. Ty się tego boisz bo będziesz bity i nie zagrasz.

@Topic
Server 2x jest lepszy od normalnego pod wieloma względami. Comunity Tibii jak i Altaronu to w 90% ludzie dorośli, nie mający 20 godzin na dobe na gre. Osoba regularnie grająca po kilka godzin dziennie wbije 150 poziom w 2 miesiące, potem kompletowanie setów i spokojnie pół roku może stać taki server. A to że jakaś osoba w tym samym czasie wbije 350 to oznacza, że po prostu lepiej gospodaruje czasem, lub ma go więcej.

Osobiście wolałbym grac na servie 2x, ponieważ skillowanie postaci to męka. Jeśli wystartuje normalny, też zagram lecz z mniejszym zaangażowaniem niż ostatnio.

Rahilux 14-01-19 16:21

@Szuja ;
zgadzam się z tym, cpvp jest monotonne w swoich rate'ach, na spvp fajne było to, że nie odczuwało się tych +50% hp moba, no i w ogóle była frajda gdy nie patrzyło się na waste.


Cytat:

Napisał Exoreniuss (Post 171804)
Tutaj już nawet nie chodzi o jakieś "dominando" ,ktoś się tego obawia czy cos ?? Exita z serwera takiemu Konradowi można zrobić w tydzień grając od początku w ekipie 10+ Ale co z tego ? Czy ktoś kurwa chce mu przeszkadzać w spełnianiu się i biciu cyferek ? ������������ NIE. Graj se chłopie tak 10 lat . Ale 90% ludzi odwiedzających to forum chce nowe tereny bla bla bla + świeży serwer na którym na nowo będzie można pobudowac ekonomię (do czasu) i przeżyć przygodę jeszcze raz - kappa.
Lubię łapać i rzucać lubię łapać i rzucać - podobnie wygląda jak rozmowa z wami


Coś czuje, że nie za dużo osób wbije na serwer jeszcze trudniejszy od cpvp,
więc pozostaje opcja wyboru spvp.
A cpvp powstało na prośbę właśnie waszą,
zrezygnowaliście z niego na rzecz cpvp v2 vol 2?

Sam czekam niecierpliwie na serwer sezonowy, ale ekonomii tam nigdy nie było i nigdy nie będzie, bo co szło tam kupić? Mosiężne nogawice?

Catthon mówił, że to na spvp będą najpierw udostępnione nowe tereny, serwer się wybawi i wdroży się to na cpvp - proste.


Łap i rzucaj, łap i rzucaj.




p.s
Macie czas do update (może do grudnia :keepo) by wbić duże lvle, potraficie spędzić dużo czasu expiąc, spożytkujcie to na cpvp i zróbcie fabułę (oglądam filmy dla fabuły) do końca,
a jeśli uda wam się zrobić questy trudniejsze od klasztoru właśnie tam, to wstanę i zrobię fikołasa na pół pokoju.





@kierka ;

nom,
dorzucę frontflipa

Kierka250799 14-01-19 16:57

A nagrasz tego fikołasa jak robisz na pół pokoju i wrzucisz na forum?

Exoreniuss 14-01-19 17:59

Cytat:

Napisał Medalikarz (Post 171806)
https://media.giphy.com/media/WdGdQrIHTDXQA/giphy.gif

pomyśl o karierze kabareciarza bo piszesz niezłe felietony

Prawie nikt poza Twoja ekipa nie chce resetu, placzesz na forum, lizesz dupe administracji oraz uzywasz plytkich metod manipulacyjnych. Czytam z ciebie jak z otwartej księgi Januszu.

XDDDDDDD. Wszystko to co napisałeś się zgadza, przejrzałeś mnie . Nauczysz mnie teraz grać w grę komputerową?

sebcio12 14-01-19 20:14

!!!!:zły2::zły2::zły2:

Jak by byl sezonowy na rok z wlasnie 3 razy wolniejszym expem i 3 razy mniejszymi stratami to wówczas by mozna bylo grac, bo zanim by ludzie mieli 100 lvl to by sie duzo dzialo i ciagle by byl cel do osiagniecia.

!!!!!

kantex 15-01-19 01:57

Masz na starym cpvp takie możliwości, sezonowy jest typowo pod walki war, większość jest znudzona graniem z Low rate exp, graliśmy wiele lat w tą grę ale gdy została modyfikowana na gorsze pomysły i systemy każdy stwierdził że nie ma sensu dłuższego aby zostać bo nas nie ciągnie do tego typu idei w pomysłach w projekcie dlatego ludzi nie ma.

Medalikarz 15-01-19 05:02

to wkoncu ludzie czerpia fun z gry bo nie ma waszych placzacych mordek, macie sezonowy i tam grajcie, co 3 miechy macie reset i fun od nowa. Chcesz cpvp resetowac bo twoja a-spoleczna osobowosc nie pojmuje idei tego typu serv xd?

kantex 15-01-19 09:35

Ruda wiekszość ludzi gra typowo i wyłacznie pod tryb walki bo nas nie kręci granie rpg dla cyferek :) Cpvp server nie będzie resetowany tylko będziecie na nim gnić z małą liczbą graczy i tyle. Tak naprawdę to na naszą prośbę został Altaron uruchomiony abyście mogli grać sobie o.

tomusex 15-01-19 09:52

Taki naród, że zawsze ktoś gdzieś narzeka. Ale przecież są jacyś nowi gracze, którym odpowiada to jak jest teraz na serwerze a to, że wam sie nudzi wynika z tego, że mało jest aktualizacji i jakichś nowości w grze. Powinni dowalić taką aktualizacje z zadaniem zagadką żebyście kombinowali przez pół roku jak go rozwiązać to zamiast wypisywać takie bzdury na forum, ruszylibyście te małe móżdżki i próbowali go rozwiązać. Tak jak na Tibi kiedy ludzie latali i kombinowali jak powariowani kiedy wchodził jakiś update.

hejhop 15-01-19 15:16

@topic
Pominalem pewnie 3/4 waszych wypowiedzi bo co 3 miesiące sa takie same, chyba tylko szui przeczytałem do końca. Wobec tego sami przyznajecie ze lepiej wam na sezonowym. Dlaczego znowu chcecie wejść na glowe administracji jak tylko czujecie jej slabosc? Selbo powiedział wam wprost ze nie i koniec, zamknęliście się się i zadowoliliście sezonowym. Który okazal się klapa bo po wybiciu wrogow zaczelisice się bic sami, polowe jego trwania był bardziej pusty niż cpvp. Wy macie bol dupy. Gra nie jest zła, a boli was ze ktoś traktuje was tak jak wy traktowaliście ich. Trzymam kciuki aby administracja po odejściu Selba była rownie niezlomna jak on.
@kierk
Jeśli ta rozmowa o nicku trafila do ciebie bezwzgledu jakimi drogami to znaczy ze miałem racje i jak najbardziej musze kontynuować swoje inkwizycyjne dzielo.


Konrad zrokowal jedna postac wbil za nia niecale 28kk expa, nie macie matury z matematyki jeśli twierdzicie ze warmode pozwalal dowolnie lvlowac dowolno poziomowe postacie. Było wielokrotnie tłumaczone działanie tego systemu.

kantex 15-01-19 15:46

Konrad Selbo robił tak ze względu że on tu od samego początku z szefostwem coś zaczynali tworzyć robić razem i wiedzieliśmy że kozioł uparty nie będzie wnosić wiele dla społeczeństwa graczy gdyż im nie chodziło i nie chodzi do teraz aby przyciągać graczy tylko miało to na celu charakter komercyjny bardziej niż global. Updatety i tym podobnym to wiemy że pare osób tu w projekcie brało charetatywnie udział i cały czas byli potrzebni tacy ludzie aby tworzyć coś dalej tylko problem polegał w tym że to każdy robił hobbistycznie i trakowało jako zabawę dlatego to obumierało z każdego roku z braku tworzenia dalszej rozgrywki. Też wiem że były osoby które mogły wiele tu zrobić w projekcie za free a wiekszość która programuje pisze scrypty i grafike to odrazu przedstawiło swoją ofertę za prace ile sobie życzy i temat się zamykał, dlaczego? Każdy ceni swoje umiejetności i czas i to zrozumiałe. Projektowanie tego typu rodzaju gry jest czasochłonne jak i również trzeba też spory fundusz wpakować w to aby było coś więcej ale z praktycznej niemożliwości klienta żeby gra się rozwijała dalej to niestety ale niestety wszystko by trzeba było przepisywać i tworzyc na nowym kliencie gry o wiele wyżej poziomów by móc w końcu napisać scrypty nowy wykres profesji bo tu balansu nie idzie stworzyć po samym ustawianiu % i ataku bo jest to niewypał i każdy wie o tym że każda postać na danym poziomie jest bezużyteczna bo stoi w miejscu prócz tego że rosną wam pkt mane i hp obrażenia stoją.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin