Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Arena treningowa (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2162)

Galik 11-08-11 20:48

Arena treningowa
 
Witam zanim rozpiszę się dokładnie na temat mojego pomysłu mam pytanie do zwykłych użytkowników.
Administracja w ogóle interesuje się tymi pomysłami?
Bo przejrzałem kilka mocno obleganych tematów, ale nie zauważyłem żeby jakikolwiek admin się wypowiedział.

Slythia 11-08-11 20:58

Interesują i wypowiadają. Trzeba tylko chcieć zauważyć.

Pomysł z areną już był.

Galik 11-08-11 21:02

Mogę prosić link? Bo ja mam pomysł na trochę nietypowa arenę.

Tron 11-08-11 21:03

Jeśli masz na myśli arenę z tzn. "Training Monkami" to od razu ostudzę twój zapał. Nie ma takiej możliwości.

Jeśli jakiś temat z propozycjami wisi na forum, to znaczy, że administracja go czytała i bierze pod uwagę. Czy naprawdę oni w każdym temacie, muszą się wypowiadać? Każda propozycja jest przez nich czytana.

@up: Może o taką arenę Ci chodziło? Klik. Miłej lektury.

Galik 11-08-11 21:51

Nie nie!
W życiu nie Train monk to zło wcielone jest.
Co do linku biorę się do czytania, jak przeczytam zedytuję posta.

Więc tak Twój pomysł z arena, jest podobny do mojego jednak swój uważam za trochę bardziej rozwinięty.
Mianowicie chodzi mi o dwa rodzaje aren.
Arena Pierwsza
Gracze mogą się na niej pojedynkować na kilka sposobów.

Metoda pierwsza:
Treningowa - Gracze za mała opłata u trenera bądź bez niej noga próbować swoich sił w walce pvp, bez utraty exp'a oraz ekwipunku. Czysta zabawa.
Pojedynkowa - Gracze rozwiązują swoje waśnie i problemy walcząc na śmierć i życie na arenie. Walka ta od zwykłej różniłaby się tym, że zwycięzca bierze wszystko - cały sprzęt pokonanego.
Nie mam pomysły na nazwę więc tymczasowo ,,zakładowa" - Gracze ustalają wcześniej kwotę która każdy z nich wpłaca do NPC, i walczą. Wygrany zyskuje ustalona kwotę, a przegrany nie traci exp'a ani ekwipunku pomijając postawione pieniądze i honor :).

Metoda druga:
Walki na Arenie z udziałem graczy w drużynach i solo.
Proponowane opcje:
1. Solo
2. Drużyna dwu osobowa
3. Drużyna trzy osobowa

Gracze walczyliby o sławę, honor i oczywiście pieniądze na arenie. Przeciwnicy byliby losowani z dostępnej puli, tak aby walki nie były schematyczne a ryzyko wahało się od bardzo małego do dużego. Oczywiście wygrana zależałaby także od tego jak silnego przeciwnika by mieli.
Aby gracze nie zrobili sobie z takowej areny łatwego sposobu na zarobek, grupy mogłyby walczyć tylko co jakiś upływ czasu. Godzinę a może dwie?

thomson1708 11-08-11 22:15

Cytat:

Napisał Galik (Post 19773)
Nie nie!
W życiu nie Train monk to zło wcielone jest.
Co do linku biorę się do czytania, jak przeczytam zedytuję posta.

Więc tak Twój pomysł z arena, jest podobny do mojego jednak swój uważam za trochę bardziej rozwinięty.
Mianowicie chodzi mi o dwa rodzaje aren.
Arena Pierwsza
Gracze mogą się na niej pojedynkować na kilka sposobów.

Metoda pierwsza:
Treningowa - Gracze za mała opłata u trenera bądź bez niej noga próbować swoich sił w walce pvp, bez utraty exp'a oraz ekwipunku. Czysta zabawa.
Pojedynkowa - Gracze rozwiązują swoje waśnie i problemy walcząc na śmierć i życie na arenie. Walka ta od zwykłej różniłaby się tym, że zwycięzca bierze wszystko - cały sprzęt pokonanego.
Nie mam pomysły na nazwę więc tymczasowo ,,zakładowa" - Gracze ustalają wcześniej kwotę która każdy z nich wpłaca do NPC, i walczą. Wygrany zyskuje ustalona kwotę, a przegrany nie traci exp'a ani ekwipunku pomijając postawione pieniądze i honor :).

Metoda druga:
Walki na Arenie z udziałem graczy w drużynach i solo.
Proponowane opcje:
1. Solo
2. Drużyna dwu osobowa
3. Drużyna trzy osobowa

Gracze walczyliby o sławę, honor i oczywiście pieniądze na arenie. Przeciwnicy byliby losowani z dostępnej puli, tak aby walki nie były schematyczne a ryzyko wahało się od bardzo małego do dużego. Oczywiście wygrana zależałaby także od tego jak silnego przeciwnika by mieli.
Aby gracze nie zrobili sobie z takowej areny łatwego sposobu na zarobek, grupy mogłyby walczyć tylko co jakiś upływ czasu. Godzinę a może dwie?

Takie coś jest oklepane i chociażby na classicu oraz kiedyś na hunterze było :)

Galik 11-08-11 22:22

Czasem oklepane najlepsze :). Choć ja się nigdy nie spotkałem z Tym.

487596 11-08-11 22:24

W Sumie taka arena nie była by głupim pomysłem.

Anorth 13-08-11 03:41

Bardzo możliwe, że taka arena by się sprawdziła, a już na pewno dlatego, że niektórym nie podoba się nowy(stary) system PVP.

Nerros 13-08-11 06:14

Taka arena nawet na non pvp była by znakomita :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin