Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   O serwerze (kontynuacja) (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5169)

eloelo320 28-01-13 14:11

Tisaya nie ośmieszaj się. Bo gadasz głupoty. Nie tylko mnie za free gania exorit i naciągają na SS czy talary...

Wicked 28-01-13 14:23

Cytat:

Napisał Lila (Post 53067)
Niestety prawda jest taka, że brakuje nowych respów dla wysokopoziomowych graczy. Te co już są znudziły się ludziom którzy grają tu 2 lata. Gra staje się strasznie nudna. Poza tym, po niektórych ostatnich zmianach wydaję mi się, że serwer miał być nastawiony na hunty grupowe, a tak szczerze to na tym 100+ można iść tylko na profany. Rozbudujcie demony, żeby nie trzeba było czekać na resp, bo jak narazie się nie nadają na porządnego hunta. Dodajcie jakieś potwory, które będą stanowiły wyzwanie dla 150 lvli, ale normalne potwory nie bossy, które można zabić tylko raz. Ja wiem, że te wszystkie pierdoły, które wprowadzacie też są ważne, ale pomyślcie o wszystkich graczach nie tylko o tych nisko i średnio wyexpionych, bo mam wrażenie że starzy wyjadacze są tutaj kompletnie olani.

Signed. Lila jak zwykle ma rację. I nawet nie ma sie co oszukiwać. Bossy obecne nie są wyzwaniem dla 100+. Do 100 to nawet, nawet. Potem? Średnio. Jedynie rokita to, powiedzmy, że wyzwanie.

tomakeo 28-01-13 15:04

Cytat:

Napisał Wicked (Post 53074)
Signed. Lila jak zwykle ma rację. I nawet nie ma sie co oszukiwać. Bossy obecne nie są wyzwaniem dla 100+. Do 100 to nawet, nawet. Potem? Średnio. Jedynie rokita to, powiedzmy, że wyzwanie.

Rokita to wyzwanie ? Trzymałem rokitę przez ok. 10 sec 55 ryckiem 2h. Oczywiście amu pełnej ochrony + pierścień ochrony.

Brakuje bossów ze stałym respem, na które można wejść nie tylko raz.
O expowiskach dla 100+ to już nawet nie wspomnę.

Agri 28-01-13 15:28

Cytat:

Napisał eloelo320 (Post 53071)
Tisaya nie ośmieszaj się. Bo gadasz głupoty. Nie tylko mnie za free gania exorit i naciągają na SS czy talary...


Ty jesteś ostro niedorozwinięty. Od dłuższego czasu zaobserwowałem, że w każdym możliwym temacie psioczysz, bluzgasz a co gorsza propagujesz złe rzeczy na temat naszej gildii.
Skoro ktoś wali 100 postów na dzień na temat Exorit to chyba powinien liczyć się z tym że będzie padał. Jak się nie podoba to idź na non-pvp.
I tak dziwie się, że nasi pozwolili wbić Ci taki lvl o.O

zal12345 28-01-13 15:52

usain nie wiesz ze nie wazne co zrobisz jestes sam vs gildia wystarczy ze jednej osobie sie nie będziesz podobał powiesz jej cos i masz przejebane u wszystkich poźniej to tylko dodawanie a że jestes taki i owaki bo na forum sie zalisz :p

Yossarian 28-01-13 18:50

Niestety ale gra umiera :/ Niestety głównym powodem jest Gimbaza z Exorit. Dzieciaczki, jeśli któremuś się zbliża ta 18 to i tak świetuję w domu przed monitorem i bije lvl :]
Administracja bajki opowiada juz od 2 lat o tym jaka ta gra jest piękna, no ale poki co kaska z SS leci i jakoś się kręci.

Agri 28-01-13 19:37

Mylisz się, 15-18 letni chłopcy nie byli by dość odpowiedzialni, żeby stworzyć tak zgraną ekipę i być w stanie rządzić serwerem.
Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi poniżej 18 roku życia, a gimbaza to chyba jedynie MC Grzechu from Kołobrzeg.
Przeważnie wszyscy mamy 19-22 lata ;).

voagar 28-01-13 21:14

Cytat:

Napisał Agri (Post 53116)
Mylisz się, 15-18 letni chłopcy nie byli by dość odpowiedzialni, żeby stworzyć tak zgraną ekipę i być w stanie rządzić serwerem.
Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi poniżej 18 roku życia, a gimbaza to chyba jedynie MC Grzechu from Kołobrzeg.
Przeważnie wszyscy mamy 19-22 lata ;).

Nie no, umarłem ze śmiechu.

Mervakis 28-01-13 21:39

Serwer się rozwija, tempo pozostawia wiele do życzenia ale zrozumcie, że osoby, które tworzą Altaron to wolontariusze, nie mają ani zobowiązań względem projektu ani też wytyczonych ram czasowych, w których mają być wprowadzane zmiany.

@Klimczak - wejdź na LoLa i łap Maćka, mamy do Ciebie sprawę. :>

Arkadiasz 28-01-13 21:48

Cytat:

Napisał Agri (Post 53116)
Mylisz się, 15-18 letni chłopcy nie byli by dość odpowiedzialni, żeby stworzyć tak zgraną ekipę i być w stanie rządzić serwerem.
Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi poniżej 18 roku życia, a gimbaza to chyba jedynie MC Grzechu from Kołobrzeg.
Przeważnie wszyscy mamy 19-22 lata ;).

Jak kiedyś przeczytałem "wiek to tylko liczba", komentarz też był niczego sobie "powiedz to sprzedawczyni w sklepie", ale do tematu.
Wiekiem nie oceniaj ludzi bo i wśród 25+wiekowo osób potrafią być osobniki gorsze od przedszkolaków.
Zgodziłbym się z tobą, że serw jest taki, jakby były tu w większości osoby z przedziału wiekowego 19-22 lata.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin