Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   [pvp] Start nowego serwera (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20285)

Zao 07-09-17 01:02

Cytat:

Napisał Furmann (Post 158826)
Siema Altaronczycy, dotarła do mnie dobra nowina.
Jednak nie wszystko rozumiem możecie mi wyjaśnić?
Npvp zostaje "nieruszany" Czyli ani zapowiedziane zmiany, ani przyszła aktualizjacja nie dotknie npvp? Czy dobrze rozumiem?

Jeśli nie to zacznę gre na pvp, ale ogolnie wolałbym aby wszystko było od zera i oba serwery ruszyły na nowo z nowym startem i nadzieiją, że przetrwają lata. Możliwe to jest? Można? RR szykujcie się :D

Problem w tym, że z korzyścią dla wszystkich jest grać na jednym serverze , to ile lat przetrwa server to zależy od ludzi, Jest koło 80 stałych graczy, którzy też nie grają przez cały rok, nawet jeśli te 40 osób chce cały czas grac, to nie ma jak bo wojna itp więc zostaje 20, a tym pozostałym 20 też się odechciewa bo za mało ludzi. Więc kiedy inni chcą wrócić to nie maja do kogo i dlatego liczba nie rośnie. Jedyna reklama jaka była do tej pory była na tibi.pl która już nie działa, więc jeśli załóżmy będzie grało tu około 200 stałych graczy, oczywiście nie przez cały rok, to ludzie będą mogli do kogo wrać i będzie się kręcić. więc to wszystko zależy od was. A jeśli ktoś da szanse temu serverowi to zawsze będzie chciał wrócić.

Mam nadzieje że system enfo pvp z expem za ludzi wyrówna poziomy graczy na o wiele niższych poziomach niż Ci co stale expią, załużmy że top 1 będzie 300 lvl, to jak 70 lvl zacznie walczyć wojnie to szybko dogoni innych do tego 150-200.
Gracze którzy chcą grac rpg i non pvp , będa mogli grać, jak za starych czasów gdzie była gildia polująca na graczy którzy nie walczą i gildia broniąca. Mam cicha nadzieje że bedą 4 teamy walczące ze sobą wyedy Ci co nie chcą walczyć będą mogli ładować bonus spokojnie.
bla bla bla bla bla bla....i się będzie kręcić kiedy wszystko na siebie będzie odpowiednio wpływać

oczywaszki 07-09-17 11:27

Powinniście dać jasny komunikat o tym, że serwer NonPvp nie będzie wspierany.

Bo o ile my (już) o tym wiemy, tak dla nowo przybyłych graczy jest to nie jasne. Wiele osób będzie chciało spróbować grę na Non, a tu zdziwko, bo tam już 300 lvle... Więc albo reset obydwu serwerów albo jakaś ogólnowidoczna informacja o tym, że NonPvp to widmo serwer :) Np. przy tworzeniu postaci na tym serwerze wyskakiwałoby okienko z informacją do zaakceptowania.
Inaczej znowu Altaron upadnie i tylko smród po nim zostanie.

Katamaran 07-09-17 11:31

Usuncie to Non najlepiej :)

c770832 07-09-17 11:43

Zgadzam sie z Wachowskim

Zao 07-09-17 12:30

Też się zgadzam ;) albo przynajmniej zablokowac robienie nowych postaci na non

Obles 07-09-17 12:46

Edytowałem aktualność, dodałem informacje.

zonu 07-09-17 14:16

Kurde, świetna wiadomość że Altaron nie umarł. Szkoda tylko, że kilka dni po starcie pvp wyjeżdżam i nie będzie jak pograć :/

mutek99 07-09-17 15:03

Cytat:

Napisał oczywaszki (Post 158831)
Powinniście dać jasny komunikat o tym, że serwer NonPvp nie będzie wspierany.

Bo o ile my (już) o tym wiemy, tak dla nowo przybyłych graczy jest to nie jasne. Wiele osób będzie chciało spróbować grę na Non, a tu zdziwko, bo tam już 300 lvle... Więc albo reset obydwu serwerów albo jakaś ogólnowidoczna informacja o tym, że NonPvp to widmo serwer :) Np. przy tworzeniu postaci na tym serwerze wyskakiwałoby okienko z informacją do zaakceptowania.
Inaczej znowu Altaron upadnie i tylko smród po nim zostanie.

Na Twoim miejscu walczył bym jednak o ten non pvp serwer :poop:

luckystrike 07-09-17 18:45

przewidziano krotki test IQ przed zalozeniem postaci?

Zurvy19 07-09-17 19:24

Jesli zajdzie taka potrzeba to selbo wprowadzi :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin