Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Marcowa mini-aktualizacja (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=9598)

Altrel 10-03-14 16:06

Zmiany, które odnoszą się do potworów zmieniły im zarówno doświadczenie jak i loot. Ze słabszych loot jest słabszy, z mocniejszych - lepszy. W rezultacie sprawia to, że w ogólnym rozrachunku po zakończeniu wyprawy zdobywamy tyle samo doświadczenia i wynosimy tyle samo loota co przed łatką. Cooldowny pomiędzy czarami nie zostały zmienione, ograniczono jedynie spamowanie nimi (efekt ciągłych "chmurek" na postaci sprzed łatki).

Promyk 10-03-14 16:12

ale na pasku przeliczajacym exp/h dzis mialem 44k, a wczoraj jeszcze 55k, widac slabszych bylo wiecej, a ogolny rozrachunek jest subiektywny nie wynioslem ani doswiadczenia ani loota porownywalnie do tego co bylo przed aktualizacja

6543134 10-03-14 16:42

Slythia zrezygnowała... z jednej strony bardzo się cieszę, bo wraz z jej odejściem kończy się era faworyzowania pewnej grupy graczy i może część osób wróci, jednak z drugiej strony dużo wniosła do gry przez te lata i kiedyś nawet expiliśmy razem i fajnie było się z nią kłócić i dyskutować. ;D Trzymaj się i powodzenia.

W końcu jakaś aktualizacja. Kiedy będzie ta główna?

Xerion 10-03-14 17:15

A ja mam takie pytanie.. Zmienialiście hp u zwiada? Przed upem miałem bez setu 1305hp, teraz 1085hp..

malpad 10-03-14 17:55

A ja mam takie pytanie.... gdzie moge zarobic solo pallkiem 215 lvl teraz po update? Skoro przed walac wiecej z kpiro mniejszym kosztem many prawie nigdzie nie zarabialem...teraz na kpiro schodzi 150 many a bicie z bliska jest wykluczone, poniewaz hity sa żenujące... Obecnie zrobiliscie pallka pod expa zespolowego czyli z blokerem. Teraz powiedzcie mi gdzie znajde tego knighta na serverze na ktorym gra 20 osob w szczycie by chodzil ze mna na hunty kiedy mam ochote i czas. I taka rada do tworcow.... jezeli nie gracie, nie posiadacie postaci.... to nie bierzCIE SIE ZA BALANS!! rowniez wliczam w to meRvakisa co cale zycie grzal depo, a jego jedyna wymowka jest to ze po co mu postac skoro na tescie moze miec 500 lvle... Moja propozycja wyglada nastepujaco...wybierzcie 3 doswiadczone osoby ze swiatów (pvp, npvp) o roznych profesjach (pall,mag,knight) i niech one zajmuja sie balansowaniem....

Catthon 10-03-14 17:55

Alor, krzaki zostały zmienione. Nie ma już ehausta na kpiro po rzuceniu krzaków, a same krzaki zadają znaczne obrażenia od ziemi pobliskim potworom.

19960314 10-03-14 18:08

Nie do końca rozumiem jak krzaki mają pomóc expić zwiadowcy solo skoro trzeba utrzymywać dystans od potwora - może coś źle mówię, nie jestem zwiadowcą . To zmiany nie są złe, powiedziałbym nawet, że są one dobre ALE, ale nie na ten serwer gdzie jak napisał wszechobecny gra 20 osoób na krzyż i często znaleźienie drużyny dla zwiadowcy jest praktycznie nie możliwe. Myślę, że powinno to być bardziej dostosowane i przemyślane pod serwer na który się robi taką aktualizację.
Sam zamiar zwiększenia nacisku na grę drużynową i wyeliminowanie go z roli blokera jest świetny, ale myślę, że na tak mało zaludnionym serwerze praktycznie eliminuje to profesje zwiadowcy.

Altrel 10-03-14 18:22

Zmiana ta nie miała na celu zwiększyć nacisku na grę drużynową. Zwiadowca, a właściwie kusznik bo tak się powinna nazywać ta profesja musi utrzymywać dystans od celu, taka jest jego mechanika. Zmiana została wprowadzona w sposób wypośrodkowany biorąc pod uwagę sugestie wszystkich wypowiadających się zwiadowców, nie braliśmy pod uwagę wypowiedzi innych profesji. Co do wypowiedzi Pana Malpada - nie będziemy wybierać do testów osób o skrajnych i często irracjonalnych poglądach, które chcą uczynić grę zbyt prostą, wysoki poziom nijak nie przekłada się na "doświadczenie".

19960314 10-03-14 18:30

Ale nie wiem jak zwiadowca 200+ może utrzymywać dystans expiąc na potworach które dają np. parala przy czym same używają haste. Chyba, że zwiadowca ma do końca gry expić na smokach. Moja wiedza na temat zwiadowcy nie jest rozległa, ale tak na logikę to po prostu nie będzie współgrało na realia expów panujące na tym projekcie

filipko3 10-03-14 18:47

Pozwolę sobie na wypowiedź ;) Według mnie mana za czar hape odes kpiro jest lekko przesadzona na moim lvl (100) 99 poziomem dystansu i 27 levelu magicznym(z setem) zabiera mi około 130~ many (przed upem zwykłe zabierało 100) ( swoja drogą ciekawe ile zabiera takiemu 200+ zwiadowi ) niby nie zabiera tak dużo ale przed upem na 220 miksturach maga i około 1600 bełtach dawałem radę przejść 3,5 raza resp z czerwonymi smokami na ankardii oczywiście stojąc przy potworze a teraz z takim samym okupieniem i trzymając dystans minimum 3-4 kratki daje rade przejść 2 razy (może to przez tą siłę potworów ? hmm) ^^ i popieram przedmówców niby ma być gra zespołowa ale praktycznie się nie da znaleźć jakiegoś rycerza z poziomem równym lub podobnym do mojego, który miał by ochotę expić wtedy kiedy ja. Często gram w nocy lub późnym wieczorem kiedy gra mało ludzi i skąd takiego wziąć ? a poza tym lubię expić sam :]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin