Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Błędy i problemy (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Schody (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23370)

Kierka250799 24-10-18 15:20

Schody
 
Jest błąd w postaci takiej, że po schodzeniu ze staka postać robi sama kratkę do przodu od miejsca zejścia... Pozdrawiam, właśnie zaliczona deska przez to... Śmieszny OTC.

eremce 24-10-18 15:36

Też sie z tym spotkałem. Jest błąd pośredni, wynikający ze ścięcia klienta po zejsciu na dół lub w górę. Klient jakby podtrzymuje operację chodzenia do chwili przywrócenia gry do normalnego stanu.

Catthon 24-10-18 15:43

Zgłoszone.

Kierka250799 24-10-18 16:15

Będzie możliwość rekompensaty w postaci oddanego expa i za blessy? :)

eremce 24-10-18 16:44

"Obecną wersję klienta, którą dziś dzień upubliczniamy, należy traktować jako wersję beta. Zdajemy sobie sprawę z pewnych niedociągnięć i braków - chcemy jednak już dziś podzielić się z Wami naszym osiągnięciem i zasięgnąć zdania największych ekspertów, którymi niewątpliwie jesteście! Aktualnie będzie można korzystać z nowego jak i starego klienta, niemniej wspieranie naszego staruszka będzie stopniowo wygaszane." To mówił on, Sel'bo.

bart303 24-10-18 17:10

Nie powinno być rekompensaty w końcu nikt nie kazał Ci grać na pobugowanym cliencie a byłeś świadomy ,że take "małe" błędy się zdarzają. Również zawsze jest opcja grania na starym cliencie jeżeli obawiasz się deski, bądź innej przykrej sytuacji. :P

kantex 24-10-18 18:15

Gruzin chciał czy nie chciał za pare dni każdy będzie przymuszony do klienta beta grać bo wszystkie funkcje ze statego klienta sa specjalnie wylaczane.

Kierka250799 24-10-18 18:40

Cytat:

Napisał bart303 (Post 170021)
Nie powinno być rekompensaty w końcu nikt nie kazał Ci grać na pobugowanym cliencie a byłeś świadomy ,że take "małe" błędy się zdarzają. Również zawsze jest opcja grania na starym cliencie jeżeli obawiasz się deski, bądź innej przykrej sytuacji. :P

Akurat o tym, że wyrzuca ze staka to nie miałem pojęcia. :) rozumiem, że to wersja beta i istnieje jeszcze stary klient, ale w takim razie do czasu, gdy klient OTC nie jest zrobiony poprawni, to stary klient powinien dalej posiadać wszystkie funkcje jakie były, a nie wyłączane stopniowo. Gdybyś to Ty padł to byś miał ból pośladków, jak zawsze. A ja tylko zapytałem i to pytanie było skierowane do kogoś wyżej niż zwykłego grajka i nie oczekiwałem odpowiedzi co powinno byc, a czego nie powinno byc.

Pozdrawiam

eremce 24-10-18 19:10

Ty jesteś yavandiril? Jak tak, to nie zlicze ile razy was na praojcach ze stacka wyrzucilo.

Kierka250799 24-10-18 20:22

No ta, przecież tyle razy z nami tam byłeś, że z pewnością wiesz. ;))) Nawet jeśli tak było, to nie zauważałem nigdy tego, no, ale jednak teraz się o tym przekonałem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin