Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Zabawy z psuciem gry ;) (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10784)

Atnamorken 20-05-14 19:16

Zabawy z psuciem gry ;)
 
Więc tak... widzę, że wszyscy płaczą o nieudany update. Faktycznie trochę wam nie wyszedł, dlatego wpadłem na pewien pomysł.
Co administracja na to, aby otworzyć nowy serwer, taki serwer jaki był na początku altaronu, co prawda nie wiem jak to wtedy wyglądało, ale wszyscy miło wspominają te czasy. Ten serwer oczywiście mógłby zostać i nadal byście mogli psuć tą grę kolejnymi upkami ;)

A no i zapomniałem... może w końcu udałoby wam się stworzyć ten wymarzony balans i dużo graczy wróciłoby na ten serwer.

Walles 20-05-14 19:17

Nie wszyscy..

ajjj znów Altaron upada cholera co tu robić.

Ps. nawet nie zaznałeś smaku tej aktualizacji a wypowiadasz się jakbyś wiedział wszystko ;/

tomakeo 20-05-14 19:18

Cytat:

Napisał Walles (Post 97434)
Nie wszyscy..

ajjj znów Altaron upada cholera co tu robić.

Jak to co? Narzekać!
Altaron upada od 3 lat. Widać, że z dużej wysokości, bo do tej pory nie upadł.

@topic
Raczej coś takiego nigdy nie będzie miało miejsca.

Tron 20-05-14 19:28

@up: A może nigdy nie "wzniósł" się na szczyt i nie ma z czego upadać? :geek:

A istnieje w ogóle kopia plików serwera sprzed trzech lat? Pomysł kretyński i tak.

tomakeo 20-05-14 20:13

Nie przesadzaj z tymi wszystkimi profesjami. Rycerzem 1h duchem i 2h nekro gra się przyjemnie.
Mag nekro i Zwiad duch chyba najbardziej poszkodowani w tej aktualizacji ;s

Walles 20-05-14 20:33

Płacze tłum to wszyscy płaczą, szkoda że nikt nie widział płaczu nekro alchemików kilka upków wcześniej kiedy Slythia zniszczyła te subki :) Upek dobry, pugi obniżone dmg bije tyle ile potrzeba, expi się super, zarabia się super.. dziękuje idę expić.

heroes133 20-05-14 21:16

Cytat:

Napisał Walles (Post 97471)
Płacze tłum to wszyscy płaczą, szkoda że nikt nie widział płaczu nekro alchemików kilka upków wcześniej kiedy Slythia zniszczyła te subki :) Upek dobry, pugi obniżone dmg bije tyle ile potrzeba, expi się super, zarabia się super.. dziękuje idę expić.


Problem jest w tym, że oceniasz aktualizacje tylko i wyłącznie ze swojego punktu widzenia.

Pamiętaj jednak że serwer tworzy całe społeczeństwo.
Gdy tłum się buntuje, "płacze" to musi znaczyć, że coś jest grubo nie tak.

To że twoja profesja teraz jest dobra cieszy mnie. To znaczy, że chociaż jedno w tym upku im się udało zrobić na +.

Liczba rzeczy które sknocili (mówię tu z perspektywy średnio poziomowego maga) jest niestety nie do zaakceptowania, dlatego takie tematy jak ten będą się pojawiały do momentu aż Administracja naniesie sensowne poprawki lub gracze którym nowy Altaron nie pasuje poprostu przestaną grać i słuch o nich zaginie.

Dyskusje między magami a zwiadowcami o tym jak update jest udany/nieudany są nie na miejscu. Nie patrzcie tylko na siebie.

Walles 20-05-14 21:19

Vip spróbuj pograć potem pisz, kilka osób to już mi przyznało rację choćby na VC że popłakali trochę a poszli poexpić i sytuacja jest zupełnie inna. Masz tabelki które wiele Ci wyjaśnią, odnajdź swoją moc i idź zobacz jak Ci pójdzie.

Bubsko 20-05-14 21:20

Cytat:

Napisał heroes133 (Post 97491)
Problem jest w tym, że oceniasz aktualizacje tylko i wyłącznie ze swojego punktu widzenia.

Pamiętaj jednak że serwer tworzy całe społeczeństwo.
Gdy tłum się buntuje, "płacze" to musi znaczyć, że coś jest grubo nie tak.

To że twoja profesja teraz jest dobra cieszy mnie. To znaczy, że chociaż jedno w tym upku im się udało zrobić na +.

Liczba rzeczy które sknocili (mówię tu z perspektywy średnio poziomowego maga) jest niestety nie do zaakceptowania, dlatego takie tematy jak ten będą się pojawiały do momentu aż Administracja naniesie sensowne poprawki lub gracze którym nowy Altaron nie pasuje poprostu przestaną grać i słuch o nich zaginie.

Dyskusje między magami a zwiadowcami o tym jak update jest udany/nieudany są nie na miejscu. Nie patrzcie tylko na siebie.


:piwo: Signed,podpisuje sie pod tym postem w 100%

heroes133 20-05-14 21:20

Cytat:

Napisał Walles (Post 97495)
Vip spróbuj pograć potem pisz, kilka osób to już mi przyznało rację choćby na VC że popłakali trochę a poszli poexpić i sytuacja jest zupełnie inna. Masz tabelki które wiele Ci wyjaśnią, odnajdź swoją moc i idź zobacz jak Ci pójdzie.

Wczoraj i dzisiaj próbowałem pograć. Spędziłem kilka dobrych godzin testując to i owo.

Wiem o czym mówię.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin