Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Regulamin i plany Altaronu (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7917)

tomakeo 26-11-13 21:46

Cytat:

Napisał TaraN (Post 80486)
Co rozumiesz pod "coś się zaczyna dziać"? Oświeć mnie PLSSSSSSSS

Pewnie chodziło mu o to, że mamy zapowiedź zapowiedzi update.

Wicked 27-11-13 07:04

Cytat:

Popieram Zurvego, wszedzie tylko Kael snujący swoje pierdoly i wielkie zale. Porzygac się od tego można juz. Miał MG, miał swoją szansę - gówno zmienił, no ale nadal myśli, że nadal ktoś go bierze pod uwagę.

A regulamin dobry, wylecialo dużo niejasnosci i podwojen. No i cos się zaczyna dziac.
A to jest obowiązek czytania postów Kaela? Nie pasuje, to nie czytaj, nie rozumiem tego. Widzę, że niektórym się skończyła maść na ból dupy i teraz się czepiajo. xD
Fajnie by było, gdybym z racji posiadania MG mógł cokolwiek zmienić, ale widać, że takie pionki jak Ty nie wiedzą i nawet nie potrafią sobie wyobrazić jak to działa naprawdę.
Poza tym, tak naskakujecie na mnie, że niby się spinam (podczas gdy daleko mi do tego, a wszystkie takie posty piszę z rozbawieniem), a sami zachowujecie się tak, jakby nikomu nie było wolno nic napisać. Taki kraj, taki ustrój, że każdy może pisać co mu się żywnie podoba, misiaki. ;*

edit down:

Cytat:

POPIERAM Zurviego i może zlokalizujmy mu odpowiedniego specjalistę? bo jeszcze biedak zamiast do psychologa pójdzie na czyszczenie odbytu.
Ktoś tu chyba ma traumatyczne wspomnienia z poszukiwania lekarza. xDDD

Walles 27-11-13 12:34

Cytat:

Napisał 9106796 (Post 80462)
Nie mam problemu ale chcialbym tylko zwrocic Ci uwage,ze chyba az za bardzo oddajesz sie emocjom w tej grze. Piszesz jakies dziwne "newsy" tu komentujesz regulamin. Za kazdym razem w Twoim poscie jest placz jaki Altaron zly. Skoro jest zly to po chu* tu jestes? Jesli masz problem z przestaniem grania w gre ktora tak Ci sie spodobala ale wolalbys ja inna,musisz odwiedzic lekarza :)

Długo zbierałem się na taki komentarz jednak nie mogłem dobrać słów bo na myśl nasuwały się same nieprzyjemne słowa :D POPIERAM Zurviego i może zlokalizujmy mu odpowiedniego specjalistę? bo jeszcze biedak zamiast do psychologa pójdzie na czyszczenie odbytu.

TOPIC:
Zmiany w regulaminie dobre, trzeba pilnować swego konta a nie żeby pół teamu miało passy a potem płacz o ten mnie opierdolił proszę o zwrot itemów. Czekamy na aktualizacje!

poiuyt321 27-11-13 14:23

pierd...
 
A ja powiem tak, gram bo mi sie nudzi ale Kael ma racje, chujnia się dzieje, jesteśmy wykorzystywani, a ci co uważają że jest wszystko wspaniale i bronią administracje to po prostu liżą im dupe -.- bo sie boicie źle wypowiedzieć proste ja tylko mama nadzieje ze cos sie zmieni na dobre, a tym co jeszcze nic się złego tu nie zdarzyło to powiem tak, nadejdzie ta chwila jak się sprzeciwicie administracji KAŻDY MOŻE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ? TO MOJE ZDANIE.

leon 29-11-13 09:46

@poiuyt321 masz prawo się wypowiedzieć to było twoje zdanie ale nie wypowiadaj się za innych bo ja nie mam nic do Administracji i nie liże im dupy.

czekam na te informacje o up :)

Wyrosuaw 10-12-13 15:06

No Administracjo minęły 2 tyg! Gdzie te zapowiadane zapowiedzi zapowiedzi?

Rian 11-12-13 14:04

niedługo = około 3 miesięcy, nie zapominaj, że to Altaron

Azaell 12-12-13 08:26

so true.. ciepnijcie znów jakieś ochłapy na temat nadchodzącej zapowiedzi gdyż ludzie na nią czekają..:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin