Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Gra (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13392)

Przemasia 02-10-14 17:00

Gra
 
To ja zadam pytanie wprost i chciałbym bardzo administracje o odpowiedź..

Nie mam zamiaru krytykować żadnej z odpowiedzi, ale szczera pozwoli nam graczom przygotować się do "nowej starej" gry.

Pytanie brzmi:

Czy nowy silnik gry wiąże się z nowym serwerem? ? tzn czy zostanie stary altaron ten w który teraz gramy a na nowym wszystko będzie od nowa ? (nowe postacie nowe konta itp.itd)

Pytanie nie ma na celu krytykowania zamierzeń administracji tylko chęć poznania czy jest sens dalej pompować realne pieniążki w "stary" altaron.

Prosiłbym o szczerą wypowiedź jeśli jest to możliwe...

Przepraszam za zły dział.

Windykator 02-10-14 17:20

Wy chyba ułomni jesteście skoro zadajecie takie pytania...

Jeżeli mialbybyc reset i Wasze postacie miałyby iśc w pizdu to i tak Wam nie powiedzą, bo hajs musi lecieć na utrzymanie gry, powiedzą, że reset to puste servery, brak przychodów i tyle.

Nie będzie 'nowego' i 'starego' altaronu, będzie tylko 'nowy' i to byłoby oczywiste gdybyś więcej słuchał niż mówił.

Będzie czy niebędzie resetu, co to zmienia? Exp skoro nie ma nic innego do roboty.

sofik 02-10-14 17:20

Ja tam wolałbym nowy serwer, po co mieszać stare z nowym, to ma być nowa jakość bez podziału typu: ja mam zjebaną postać przez updaty, ty expiłeś na innych warunkach 3 lata temu, a ty 2 lata temu, a ja muszę się teraz męczyć. NOWY SILNIK - NOWY KLIENT - NOWA GRA - ŻADNYCH PODZIAŁÓW.

Przemasia 02-10-14 17:24

A Ty Windykator naucz się czytać ze zrozumieniem...bo w moim temacie nie ma słowa o resecie...i jeśli nie rozumiesz pytania to nie bierz się za udzielanie odpowiedzi bo tylko się kompromitujesz...

brave12013 02-10-14 17:29

Z tego co się orietnuje to podobno Wymek pytał sięa dministracji i uzyskał odpowiedzieć, że postaraja się wszystko przenieść ale nie wiadomo czy w 100% wszystko się uda czy jakoś tak.

sofik 02-10-14 17:32

swoją drogą dzięki takim tematom ten altaron oddycha, bo czasami mam wrażenie że jest już na skraju zapaści :)

Windykator 02-10-14 18:01

Cytat:

Napisał Przemasia (Post 114819)
A Ty Windykator naucz się czytać ze zrozumieniem...bo w moim temacie nie ma słowa o resecie...i jeśli nie rozumiesz pytania to nie bierz się za udzielanie odpowiedzi bo tylko się kompromitujesz...

ty kurwa naucz sie wyciagac wnioski z tekstu. jak beda rownolegle stac servery 'nowy i stary' to i tak 'stary' bedzie pusty i nie bedzie oplacalny. zadajecie bezsensowne pytania i jeszcze pyskujecie.

sofik 02-10-14 18:35

a ty naucz się rzeczywiście czytać ze zrozumieniem, bo on tam ani słowa w pierwszy poście nie napisał o resecie, ty natomiast od razu wjazd robisz na reset więc to z tobą jest coś nie tak :)

Windykator 02-10-14 19:08

Ułomne, pyskujące, drążące. Nie dziwie się, że administracja nie wypowiada się na temat nowości skoro do was nawet proste słowa nie docierają. Zaczynam podejrzewać, że internet wcale nie jest pełen trolli tylko po prostu społeczeństwo jest takie niekumate.

Altrel 02-10-14 19:15

Zarówno konta jak i postacie się na nich znajdujące zostaną przeniesione na nowy silnik, nie będzie to przeniesienie 1:1 ponieważ zmianie ulegnie większość aktualnie stosowanych systemów, brane będą pod uwagę takie czynniki jak doświadczenie, umiejętności, itp., które odzwierciedlają postęp w grze.

Jedyne co tu mogę dodać to fakt, że zostanie stworzony nowy serwer, który nie będzie przewidywał podziałów na PVP i NON-PVP.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin