Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Zmiany w mechanice czarów (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=7260)

Uhh 01-10-13 20:50

Zmiany w mechanice czarów
 
Proponuje trzy zmiany dotyczące czarów maga.
1. Wprowadzenie czarów mierzonych za pomocą myszki. Mogłoby się rzucać czymś jak gfb, tyle że nie z runy a z hotheya. Przykładowo, używamy czar bijący obszarówki, nasz kursor "zaznacza się" a w miejscu gdzie klikniemy tam czar zostanie użyty. Byłoby to błogosławieństwo dla magów, w czasie wojny miałby większe możliwości do poranienia wroga a na expie łatwiej trafiałoby się w potwory.
2. Dodanie większej ilości czarów, ale zwiększenie exthausta na wszystkie.
3. Możliwość bicia "comba"za pomocą czarów. Na przykład gdy ktoś dostanie z eamo aluk i w ciągu 2 sekund dostanie eamo ofla to dostanie dodatkowe obrażenia, ogłuszenie czy jakieś tego typu efekty.


Wprowadzenie tych propozycji pomogłoby stać się magowi troche mniej kaleką. Wiem że niektóre są nie do wprowadzenie i może nie pasują do altaronu, ale chodzi mi głównie o to aby łatwiej było trafiać czarami.

Rian 01-10-13 20:59

1.Za
2.To je wymyśl
3.Za, ale raczej nie na tym silniku/kliencie

pjekosz 01-10-13 21:50

Witam serdecznie!
Pierwszy pomysł jest ciekawy ale czy na pewno potrzebny? Są runy obszarowe oraz zaklęcia typu 'wave'- nie wiem czy wprowadzenie zaklęć obszarowych nie będzie uproszczeniem gry.
Co do punktu drugiego to jeśli miałyby ręce i nogi, i ciekawe działanie to czemu nie?
Ostania propozycja bardzo ciekawa ale chyba niemożliwa technicznie.

Uhh 01-10-13 21:55

Wymyślenie czarów to ta najprostsza część. Z tego co wiem administracja ma w planach nowy slinik.

Cytat:

Napisał pjekosz (Post 76804)
Witam serdecznie!
Pierwszy pomysł jest ciekawy ale czy na pewno potrzebny? Są runy obszarowe oraz zaklęcia typu 'wave'- nie wiem czy wprowadzenie zaklęć obszarowych nie będzie uproszczeniem gry.
Co do punktu drugiego to jeśli miałyby ręce i nogi, i ciekawe działanie to czemu nie?
Ostania propozycja bardzo ciekawa ale chyba niemożliwa technicznie.

po pierwsze runy obszarowe zawalają miejsce i ogólnie jest z nimi problem, mogłyby one byś przeznaczone dla rycerzy i zwiadowców. Zaklęcia typu wave trudno trafić gdy przeciwnik jest na ukos od Ciebie lub gdy otoczy Cie ich kilku.

neccoz 02-10-13 06:48

Ostatnia część pomysłu jak najbardziej jest możliwa :>

Smile1 02-10-13 07:48

1
3
Mhm :)
:owca:

adamo199412 05-10-13 14:39

wyje8ać hotkeye i będzie wykurviście :D

Rian 05-10-13 17:36

Może to ja czegoś nieogarniam, ale jak rzucać czary bez hotkeyów ?

cewix 05-10-13 18:15

Cytat:

Napisał Rian (Post 77113)
Może to ja czegoś nieogarniam, ale jak rzucać czary bez hotkeyów ?

Wpisywać?

Ale jak zapewne wiesz koledze wyżej chodziło o runy ;)

mwrobie 05-10-13 18:30

Cytat:

Napisał adamo199412 (Post 77098)
wyje8ać hotkeye i będzie wykurviście :D

fajnie byłoby gdyby hotkeye można było ustawiać na klawisze które się chce a nie tylko f1-f12


Może wypowiedział by się ktoś z administracji?:owca:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin