Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Narzędzie które nie działa. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12569)

Adrondil 29-07-14 23:33

Narzędzie które nie działa.
 
00:30 Widzisz toporek.
Waży 20.00 uncji.
Z takim narzędziem to tylko iść i z pieśnią na ustach zamachnąć się na jakieś drzewo.

Szukałem tego toporka z 5h, gdy znalazłem i chciałem go użyć nie dało się, opis jest mylny dla graczy, miałem nadzieję, że da się zręczność nim podbić robiąc drewno ale myliłem się bo nie da się nim zrobić tego na co wskazuje opis.

Proszę administracje niech doda opis do przedmiotu:
Z takim narzędziem to tylko iść i z pieśnią na ustach zamachnąć się na jakieś drzewo. Nie myśl że wbijesz tym zrękę ku***.
Taki opis by wystarczył.

szymongal 30-07-14 06:35

To może jest dobry pomysł, aby uczynić toporek użyteczny i ścinać nim drzewa trenując zręczność, ale potem do czego używałoby się drewna? :P
Takie rozwiązanie pewnie wymagałoby wielu zmian, ale mogłoby być fajnie :D

RubSon 30-07-14 07:33

A moim zdaniem prędzej do skillowqnia siły drwalowi niżeli zręczności... chociaż trzeba prawidłowo machnąć tą siekierką więc jak już to w ten sposób trenowałoby się oba współczynniki ponieważ na chłopski rozum oba są wymagane również w realu.

Pozdrawiam,
RubSon

Xerion 30-07-14 08:27

Toporek działa i rzeczywiście ścina drzewo. Przydaje sie na Licorze do wejścia w takie 1 miejsce, więcej nie powiem :p

Siupek 30-07-14 08:49

Cytat:

Napisał szymongal (Post 109450)
To może jest dobry pomysł, aby uczynić toporek użyteczny i ścinać nim drzewa trenując zręczność, ale potem do czego używałoby się drewna? :P
Takie rozwiązanie pewnie wymagałoby wielu zmian, ale mogłoby być fajnie :D

Do robienia strzał, bełtów ew. wykałaczek :P. W wiosce drwali jest Dżepetto, więc myślę, że on znalazłby jakieś ciekawe zastosowanie :D.

Arkon 30-07-14 09:21

zręczność i siła, drewno na sprzedaż do drwali lub możliwość robienia ogniska.

Adrondil 30-07-14 12:07

Jest także takie narzędzie jak piła ręczna, ścięte drewna mogła by robić w deski, ponad to jest wiele innych bezużytecznuch narzędzi, ktorymi deski można by było zbijać w jakieś meble i sprzedawać je do npc.

dawidees 30-07-14 15:23

WYCZUWAM SIMS'Y :d

Siupek 30-07-14 15:35

Cytat:

Napisał arkon (Post 109460)
zręczność i siła, drewno na sprzedaż do drwali lub możliwość robienia ogniska.

Jakąś ilość drewna można by oddawać w zamian za niewielką opłatę w dziennym queście. Ognisko zaś można by rozpalić w bezpiecznych miejscach (nie mając battle) w celu szybszego zregenerowania życia - bez możliwości regeneracji many aby nie można było w ten sposób łatwo robić runek, czy trenować poziomu magicznego. Mogłoby ono tworzyć wtedy także jednokratkowy obszar PZ - jednak tego PZ jakoś logicznie nie umiem wytłumaczyć :D. W każdym razie jak ktoś byłby daleko od depo, nie miał battle i chciałby poafkować bez wylogowywania się to mógłby takowe ognisko rozpalić i stworzyć tymczasowy obszar PZ.

KUSZNIK 30-07-14 16:27

Odnośnie zrobienia ogniska, z kamiennych lecą (teraz nie wiem po co) krzemienie. Użyć na drewnie i mamy ognisko, źródło światła itp, itd. Popieram :uśmiech4:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin