Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Wierzchowce (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2984)

speedfire1993 21-01-12 15:49

Wierzchowce
 
Mozliwosc posiadania wierzchowca byla by bardzo pasujaca do klimatu gry np. po zrobieniu wszystkich misji grabaza ( czego jesscze nikt nie zrobil) dostal by wieszchowca Kosciany Zwierz, po zrobieniu wszystkich zadan w gildi wojownika mozna zdobyc walecznego niedzwiedzia a po zrobieniu wszystkich misji lucznika np. Szybka Pantera
a mag czarny kon itp.
Oczywiscie nie mozna walczyc n.wierzchowcach, jesli nie korzystalo by sie z "Mountow" w tibi, weszlo by to przy nowym update bo to naprawde duzo roboty.

Jesli jestes na tak napisz: Jestem na TAK
Jesli jestes na nie napisz: jestem na NIE
Pozdrawiam, Speed Fire.

Dinoo20 21-01-12 15:54

Jestem na nie

jasiek50 21-01-12 16:21

zadania grabarza których nikt nie wykonał?
ja zrobiłem 11 ale nie wiedziałem że jest więcej :)

Jestem na Tak

makmej 21-01-12 16:25

Można ale nie takie dziwne... Z głową!! Jestem powiedzmy że na tak

Agri 21-01-12 16:29

Jestem zdecydowanie na NIE! Paranoja, porażka etc. Widać nie pamiętasz czasów świetności Tibii, w której właśnie przez takie porażki została garstka osób z tego co była kiedyś, z czego 90% z nich gra na bocie.

blanko2222 21-01-12 17:06

Cytat:

Napisał Waski1905 (Post 28391)
Tibie skończył system pvp a nie updaty :)

Tibie skończył system pvp i to ,że gm zamienili na program.

jestem na tak o ile wpierw pokażecie co chcecie wstawić jakby już jakieś wierzchowce miały być

cinkiwonsz 21-01-12 18:41

Makmej ma rację, z głową przede wszystkim. Chętnie wysłucham propozycji, co miałoby to być, ale zaznaczam, że jazda na wielkim ptaku, ślimaku, płaszczce, skorpionie, krewetce, żuczku, czy innych tego typu pierdołach jakoś mnie nie przekonuje, nie pasuje mi do tego klimatu. (Wszystko powyższe jest w tibii) Wymienione w pierwszym poście też jakoś do mnie nie trafiają. Jakoś gildia wojowników raczej nie tresuje niedźwiedzi, a grabarz nie ożywia szkieletów zwierząt, żeby za pomoc nam takie coś podarować.
Nie chciałbym też, żeby miałby to być system żywcem zerżnięty z tibii. Zgodziłbym się pod pewnymi warunkami na konie, ale... Dlaczego nie mógłbym walczyć z konia? Czy mógłbym objuczyć zwierzaka, gdy mi skończy się udźwig? Rozwiń pomysł, a zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jak będzie to coś ciekawego i oryginalnego, to być może administracja coś z tym kiedyś zrobi. Jeżeli będzie to krok w stronę tibii, to wątpię. ;)
Tak więc napisz coś więcej na ten temat. Jak to widzisz?

Attax 21-01-12 19:07

ja tu gram miedzy innymi dla tego ze nie ma tu jakis mountow xd jak w wowie. Robienie wowa z altaronu jest bledem

Mervakis 21-01-12 19:11

Jestem na NIE. W rlu jeździsz na panterze, lub świniaku? Wierzchowce to najgłupszy z pomysłów jaki widziałem w grach typu MMORPG. Jedynym sensownym rozwiązaniem byłyby konie, osły i inne tego typu zwierzaki.

Uhh 21-01-12 19:36

Mi podoba się ten pomysł ale można byłoby jeździć tylko na koniach albo osłach. Nie można byłoby wchodzić z koniem po schodach ani wchodzić do dziur najpierw trzeba było by z niego zejść,trzeba było by też go karmić może myć, jest dużo możliwości i nie wszystko musi być zerznięte z rla wystarczy troche wyobraźni.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin