Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [non-pvp] Jak grać rycerzem 2h nekromanta (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18989)

bubuch 28-03-16 19:02

Jak grać rycerzem 2h nekromanta
 
Witam,
wracam po przerwie i chciałem pograć moim rycerzem nekromanta 2h
(mam jeszcze na pvp łucznika i rycerza 1h)
ale chciałem pograć ryckiem 2h do tej pory toczyłem jakoś się na krasnoludach teraz kończę task na szeregowce ale jak sie gra rycerzem 2h jak już szeregowiec wali we mnie po 52 :d
Gdzie najlepiej expić na moim 31 lvl? :D
Mam stalowy set i burzyciela 43 atk.
Skile:
Siła: 72
Broń 2h: 75
Obrona: 79
Mlvl: 8

Smoczy Pogromca 28-03-16 21:07

Jak ogarniesz polecam trole ^^

bubuch 29-03-16 06:40

A gdzie można podskilować się szybko? Podobno młode smoki dobre do skilowania ale nie wiem czy będe mógł afkować tam dłużej niż 10 sekund :D

MaciejB 29-03-16 09:02

skilowanie 2h na mlodym smoku nie przejdzie ... polecam kijek i krasnale badz minosy ;] ja skilowalem do 95 ale szlo marnie .. takze gl...

Noratl 29-03-16 10:01

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 149263)
skilowałem na młodym smoku swoim najtem i dało się:)
stalowy/mosiężny set i dasz radę .... polecam załatwić sobie kijek + 0.2 as

też potwierdzam że się da, stalowy mógł by być na +, a mosiężny już powinien wystarczyć.

ja jak expiłem nekro 2h to rozdałem na początku w mlvl i normalnie na 25 lvlu biłem oficerów (pojedyńczo, tawisem nadążyłem się leczyć)
jak robiłem duchownego 2h to na trollach siedziałem od 35 lvla na tawisie więc powinieneś dać tam radę ostrożnie biegając.

Windykator 29-03-16 11:55

skilowałem 10 poziomem w łuskowym secie, pierścieniu rekrutera, okrągłym amulecie, regeneracja fooda wystarczyła. Nie dam sobie głowy uciąc czy nie miałem w secie +3 (w sumie).

tomakeo 29-03-16 12:44

Skillowanie broni dwuręcznej ma taki sens, jak rozdanie magiem PN w tego samego skilla.
Oczywiście jak ktoś lubi się katować, to może, ale na expie z odes rago to skill broni wbija się bardziej efektywnie.

bubuch 29-03-16 13:10

Sprawdziłem na full atk z kijka sie przebijam dosyć rzadko a i smok wali we mnie po 30.
Teraz idę poszukać innej broni 2h i spróbuję na defie.
Zastanawiam się też czy by nie zrobićrycerza 1h duchownego albo łucznika :D

Windykator 29-03-16 13:32

podbij siłę, skaluje się z atakiem broni, 70 wystarczy w zupełności.

Co do skillowania z odes rago - polecam obóz orków, konkretnie jaskinie z kilkoma szamanami i wyropowanie sobie summon żółwi (będzie ich jakoś30, mają dużo shieldingu, dużo hp), dodatkowo jakiś mas res na nie (bo Ciebie nie bija) i skille wpadają.

bubuch 29-03-16 14:28

Chyba sie jednak przesiąde na 1h łatwiej mi będzie go ogarnąć kiedyś miałem 30 poziom fajniej się expiło nie obrywając tak mocno. Jest gdzieś aktualny poradnik gdzie wyczytam gdzie skilować takim rycerzem?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin