Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

Trixis 16-06-15 17:07

Już widze jak padają magi na huncie a wojownik mając parala nicnie może zrobić

Altrel 16-06-15 17:15

Cytat:

Napisał Trixis (Post 130883)
Już widze jak padają magi na huncie a wojownik mając parala nicnie może zrobić

Jeżeli użycie czaru 'odes' przerasta jego możliwości to nie powinien być blokerem. Jeżeli zsumuje Pan wszystkie zmiany to:
1 - użycie 'odes' zajmie tyle czasu co aktualnie 'tawis'.
2 - użycie 'oreh wrek' po czarach zarówno leczących jak i przyspieszających zmniejszyło się trzykrotnie.

Tak więc ogólny czas, w którym bloker może pomóc drużynie zmniejszył się trzykrotnie, a przeżywalność drużyny wzrosła.

pisior123 16-06-15 18:37

Mam pytanie ile razy jeszcze będziecie osłabiać wojownika? Na chwile obecną mam 1 expowisko gdzie mogę zarobić i mieć wmiare dobry exp (upiory). Druga sprawa po co powiększyliście respa hrimiturów? Tam może expic 10 osob i tak resp będzie. Zajmijcie sie Wodnikami Szkwałami tam na dwie osoby resp nie wyrabia, profany , praojce to samo. Moim zdaniem jest za mało potworów na wyższy lvl.

Altrel 16-06-15 18:53

Cytat:

Napisał pisior123 (Post 130889)
Mam pytanie ile razy jeszcze będziecie osłabiać wojownika? Na chwile obecną mam 1 expowisko gdzie mogę zarobić i mieć wmiare dobry exp (upiory). Druga sprawa po co powiększyliście respa hrimiturów? Tam może expic 10 osob i tak resp będzie. Zajmijcie sie Wodnikami Szkwałami tam na dwie osoby resp nie wyrabia, profany , praojce to samo. Moim zdaniem jest za mało potworów na wyższy lvl.

Wojownik 2-ręczny został osłabiony aż 1 raz. Kolejnych osłabień nie planujemy. Jeżeli chodzi o wartość tarczy potworów, na Pańskim poziomie posiada Pan bronie, które różnicy w wartościach obrony tarczą potworów nie wezmą pod uwagę, więc różnicy w obrażeniach nie będzie.
Jak Pan zauważył doszło do powiększenia samego legowiska Hrimturów, bez Chiller i Ymirsonów, by postacie o niższych poziomach, które prosiły Nas o wprowadzenie takiego poszerzenia terenu, mogły zdobywać doświadczenie na tym jednym typie potwora.

Praojce na Południowych Rubieżach nie nadążają się odnawiać?

pisior123 16-06-15 18:58

Dokładnie tak nie wyrabia tam resp. W takim razie ja proszę was o powiększenia respa wodników i szkwałów.Tam naprawdę jest lipa z respem.

inbass 16-06-15 19:15

Na południowych rubieżach nie wyrabia. Albo się nic nie zrespi albo 1 po drodze.
Problemem są właśnie expy dla high lvl. Solo i w party. Ja już nigdzie indziej solo nie pójdę prócz czarnoksiężników, tak samo dexter ma tylko upiory. Mamy się z tym męczyć do 300 lvl, jeżeli nikt nie będzie online/przestaną grać...
Powiększcie tego respa na wodnikach bo to aż woła o pomstę do nieba. Wodniki się nie respią/respi się połowa, a szkwały.... porażka. Trzeba czekać na respa ponad minute.
Może czas otworzyć drzwi?

CySiO 16-06-15 20:40

Co do czaru odes/hape odes z tego co dzisiaj zauważyłem to jest bardzo duże opóźnienie zanim będziemy mogli użyć po raz kolejny czaru. Może to po prostu bug, bo w innym wypadku po paraliżu jesteśmy przez około 3 sekund (jak nie więcej, po prostu tak strzelam bo nie liczyłem, ale długo) praktycznie w miejscu (zależy od tego ile mamy wolnego udźwigu).

beta2468 16-06-15 22:02

Cytat:

Napisał Altrel (Post 130884)
Jeżeli użycie czaru 'odes' przerasta jego możliwości to nie powinien być blokerem. Jeżeli zsumuje Pan wszystkie zmiany to:
1 - użycie 'odes' zajmie tyle czasu co aktualnie 'tawis'.
2 - użycie 'oreh wrek' po czarach zarówno leczących jak i przyspieszających zmniejszyło się trzykrotnie.

Tak więc ogólny czas, w którym bloker może pomóc drużynie zmniejszył się trzykrotnie, a przeżywalność drużyny wzrosła.


No chyba coś się Panu pomieszało. Exhaust na odesa to jakieś 6-7 sekund? Podczas gdy tawisem można śmiało spamować chyba co 2-3 sekundki..


Co do respa wodników... marne 200-300k/h na 200 lvlach. Pieniądzę się zwracają, ale trzeba okupić się za co najmniej 30 talarów(przy krótkim refilu), droga jest długa i pochłania wiele nerwów i supli. Trzeba czekać na respa. Wypadałoby więc powiększyć mapkę.

CySiO 16-06-15 22:15

Gdybyś zapytała Gwandera o wodniki, by Ci odpowiedział co innego :).

Altrel 16-06-15 22:21

Cytat:

Napisał beta2468 (Post 130915)
No chyba coś się Panu pomieszało. Exhaust na odesa to jakieś 6-7 sekund? Podczas gdy tawisem można śmiało spamować chyba co 2-3 sekundki..

Odsyłam do postu nr 78. https://forum.altaron.pl/showpost.ph...2&postcount=78


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin