Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

Ditos 16-06-15 04:38

Bardzo mozliwe ze ja rowniez nie otrzymalem pnow za 300 abi wiec ustawiam sie w kolejce.

neilran 16-06-15 06:41

Cytat:

Napisał Kapralski (Post 130781)
uciążliwie dążycie do gry nastawionej na grupową rozgrywkę

A nie każdy ma w ogóle warunki do gry w party, ja rzadko kiedy mam swobode bycia przez dłużej niż godzina bez przerwy na pc, często się wylogowuje na respach.

Dodałbym jeszcze predyspozycje takie jak brak podzielności uwagi, czy słaby refleks. A blokując trzeba ogarniać sporo hotkeyów, myszke i strzałki, bo oreh wrek ma kijowy zasięg.

PS. proszę również o sprawdzenie czy dostałem PN za misje 300 abi, bo nie przypominam sobie żebym dostał.

marcinyk 16-06-15 06:54

W moim przypadku również proszę o sprawdzenie czy dostałem pny za 300 abi! Z gory dziekuje !

gumizelka 16-06-15 07:41

Cytat:

Napisał Nil Loth (Post 130764)
Co do paraliżu trzeba zobaczyć jak to będzie wyglądało w praktyce, na razie nie będę się wypowiadał.


Co do fragów, nie mam jakiegoś ogromnego bólu dupy ale uważam, że rozwiązanie przeliczenia punktów jest niesprawiedliwe. Przed łatką uważałem, żeby tej czerwonej czaszki jednak nie zdobyć, po łatce dostałem ją w gratisie. Moim zdaniem podzielenie punktów przez trzy, było by lepszym rozwiązaniem.

Ja się zgadzam z kolegą wyżej.. tak samo uważałem by nie wbić tego rsa a tutaj mamy prezent tylko niestety troche spóźniony ponieważ święta już były...
Ta gra jest troche no fair..

papej 16-06-15 07:43

Bardzo kiepsko teraz wychodzi się zwiadem na wampirach i strzygach, gdzie co chwile leci paraliż.

Aellius- ma rację, że już się tam nie poexpi zwiadem

Catthon 16-06-15 07:51

Darmowy rs w wyniku nowego przelicznika to bardzo głupi błąd i po prostu należy go cofnąć w wypadku tych osób. Prawo wstecz nie działa, nawet w Altaronie.

Lunaar 16-06-15 07:51

Zacząłem grać 2h ryckiem i już coś mu osłabili GZ ;P

Co do reszty to nie jest źle.

paaaprikos96 16-06-15 08:11

@Paraliż: taki rycerz 50-60 poziomowy miał dość ciężko z zabiciem strzygi, która ucieka już na w miarę wysokim 'yellowie', wiem, bo przed resetem sporo expiłem rycerza na strzygach/wampirach. Teraz, kiedy nie można zdjąć parala czarem leczącym, taki rycerz nie zabije tej strzygi, jesli nie zdejmie jej na 'strzała'/na krytyka. To jeden z kilku przykładów, który pokazuje, że to nie był dobry pomysł z tym paraliżem. Niech administracja nad tym pomyśli poważnie.

@Punkty pvp: skoro max liczba pkt pvp ma wynosić 30, to jakim cudem mój 'noobchar' posiada 31 pkt? :uśmiech8:

neilran 16-06-15 08:32

Cytat:

Napisał Lunaar (Post 130790)
Zacząłem grać 2h ryckiem i już coś mu osłabili GZ ;P

Co do reszty to nie jest źle.

Zrób 2h ele alch / ele duch - ele alch ma duży bonus do dmg obszarowego, a tego nie osłabiali. Kombinacja nekro alch oberwała najbardziej w przypadku rycerzy 2h.

inbass 16-06-15 08:54

Chciałem dziś iść na bagienne ale zrezygnuje. Są dni w których hydry stoją spokojnie a są w których... nawet oreh na nie nie działa.
Napisze 2 scenariusze. Pierwszy z przed update, drugi po.

1.
4 osób na bagiennych, 140+lvl, 1 tank, 1 sio, 2 zwiadów. Wyskakują 2 hydry w randomowym miejscu. 2 są na tanku -> jedna zmienia target -> tank ma parala, używa tawisa -> dostaje od razu drugiego parala -> sio go leczy i mu zdejmuje parala -> tank podchodzi i zabiera hydre -> jedna z pozostałych osób uniknęła powrotu do Konstantyna

2.
4 osób na bagiennych, 140+lvl, 1 tank, 1 sio, 2 zwiadów. Wyskakują 2 hydry w randomowym miejscu. 2 są na tanku -> jedna zmienia target -> tank ma parala, używa odesa -> dostaje od razu drugiego parala -> tank nie może zdjąć parala bo ma cd -> hydra klepie jedna z pozostałych osób -> tank się patrzy, reszta osób się patrzy i modlą o zdjęcie parala -> tank używa odesa i podbiega po druga/tank dostaje parala po zdjęciu go i jedna z osób znajduje się u Konstantyna

Trochę z irytacji to napisane ale tak to będzie wyglądać...

Jeszcze dopisze o profanach, na które chodzę z dexterem dla relaksu. Po tej łatce nie będę tam w stanie odpoczywać kiedy on tankuje 4+ porofany (które 2x na ture dają parala) tylko będę pod stresem, że on nie dobiegnie w porę i będzie pozamiatane... Tak samo ich lurowanie, w ilość większa niż 3 będzie większym wyzwaniem. Doliczę do tego 'lagi', które występują po dostaniu parala w momencie wchodzenia na innego sqm.

Ehhhhhhhh..... I tak pozostanie tylko sprawdzić te miejsca i wierzyć, że wszystko będzie ok.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin