Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

Nil Loth 16-06-15 00:10

Co do paraliżu trzeba zobaczyć jak to będzie wyglądało w praktyce, na razie nie będę się wypowiadał.


Co do fragów, nie mam jakiegoś ogromnego bólu dupy ale uważam, że rozwiązanie przeliczenia punktów jest niesprawiedliwe. Przed łatką uważałem, żeby tej czerwonej czaszki jednak nie zdobyć, po łatce dostałem ją w gratisie. Moim zdaniem podzielenie punktów przez trzy, było by lepszym rozwiązaniem.

Altrel 16-06-15 00:18

Nie dało się podzielić przez 3 w prosty sposób, nie przechowujemy informacji o całościowych punktach PVP posiadanych przez poszczególnych Graczy, a jedynie zbiorczą listę wszystkich omdleń w PVP na serwerze, z której dane przesyłane są dalej i sumowane na końcu.

Nil Loth 16-06-15 00:25

Czyli faworyzowani zostali gracze, którzy zabijali słabszych, a Ci którzy dostawali punkty za graczy silniejszych od siebie dodatkowo ukarani?

Proszę mi wybaczyć czepialstwo, ja rozumiem, że albo to albo reset punktów. To dopiero był by płacz!

Co nie zmienia faktu, nie podoba mi się

Not fair! :<

Tron 16-06-15 00:26

Niech się ktoś zlituje i porobi w Altaronie jako grafik :smutny: Fajnie by było coś nowego zobaczyć, nie pokolorowanego.

Ditos 16-06-15 00:42

Proponuje tych co narzekaja na grafikow. Dacie rade!

Altrel 16-06-15 01:43

Cytat:

Napisał szymongal (Post 130714)
Czy PNy stracone na misji na 300 abitanczykow zostały zwrócone?


@edit.
W takim razie zgłaszam się. Zabiłem wymagana ilość przed wzięciem misji :<>

Dodadzą się po zalogowaniu.
Ukryty tekst:
verified pos: ( 02049 / 02040 / 007 ) powiedzial do na kanale #0: tak


Cytat:

Napisał Noratl (Post 130729)
a 30 pnów których nie otrzymałem za zrobienie przeszłości?

Dodadzą się po zalogowaniu.
Ukryty tekst:
verified pos: ( 00275 / 03166 / 002 ) powiedzial do na kanale #0: hej

Kapralski 16-06-15 02:07

dobra teraz to troche przegieliscie, sciagam nowego klienta wbijam do gry i pierwsze co mowie ide testowac mojego ulubionego expa hydry z nowym paralem

to sa jakies kpiny, nie dosc ze sciagniecie paralizu kosztuje teraz 60/100 many to jest jeszcze na to cooldown i expienie zwiadem/magiem na CZYMKOLWIEK CO PARALIZUJE teraz mija sie z celem

wbijam na hydry dostaje paraliza uzywam odesa dostaje drugiego co skutkuje zblizeniem sie do mnie potwora i zmniejszenie moich obrazen, zanim moge uzyc odesa po raz drugi hydra sobie mnie spokojnie obija przez 2-3 sekundy a ja ja łaskocze zmniejszonymi obrazeniami w skutek 1 sqm zasiegu
wniosek - podejrzewam ze jak bym posiedział tam godzine bym był 2x wiecej w plecy albo i wiecej niz wczesniej

zabilem 6 hydr i stwierdziłem ze to nie ma najmniejszego sensu

hydry hydrami dajmy na to profany - exp zwiadem/magiem teraz to smierc 100%

pozdrawiam inbassa który tak lubiał czarnoksiezniki

dobrze ze ja juz nie expie na strzygach i wampirach bo z obecnym systemem paraliza to exp tam mija sie z celem

WsT 16-06-15 02:25

Z tego co pamiętam to również nie dostałem PN za przeszłość oraz zabicie abitańskich, proszę o sprawdzenie.

marcinyk 16-06-15 03:11

Paral zdejmowany czarem przyspieszającym? przepraszam,ale to żenada.. a na reszte sie nie wypowiem, nie mam większych zastrzeżeń

Kapralski 16-06-15 03:25

nie wiem kto wam to testuje i kto zezwala na te zmiany ale gra zamiast sprawiać przyjemność staje się coraz bardziej uciążliwa

jak komuś się dobrze gra to dążycie do tego żeby mu to spier*olic

uciążliwie dążycie do gry nastawionej na grupową rozgrywkę a w glosowaniach na forum bierze udział 30 osób

jeśli wam się serwer znudził i chcecie się pozbyć graczy może po prostu napiszcie "altaron ma być chuj*wy i trudny, proszę wypie*dalać i życzymy miłej gry"

mamy na non pvp 2 rycerzy którzy są w stanie coś blokować a takich expowisk jest więcej niż graczy na serwerze


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin