Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualno¶ci (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 15.06.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15991)

inbass 17-06-15 11:19

Chodzę tam z dexterem i mogę powiedzieć, że ten resp ma potencjał ale.... Używam podstawowych czarów + pocisk energii. Po pierwszym/drugim kółku trzeba czekać na wszystkie szkwały a wodniki respi± się ¶rednio o 2 mniej na grupe.
Fajnie zrobiony teren i bardzo przyjemnie się tam biega, no ale... Jeżeli ma resp nie wyrabiać to już wolę aby został on usunięty bo tylko działa na nerwy.

beta2468 18-06-15 10:34

Cytat:

Napisał inbass (Post 130966)
Chodzę tam z dexterem i mogę powiedzieć, że ten resp ma potencjał ale.... Używam podstawowych czarów + pocisk energii. Po pierwszym/drugim kółku trzeba czekać na wszystkie szkwały a wodniki respi± się ¶rednio o 2 mniej na grupe.
Fajnie zrobiony teren i bardzo przyjemnie się tam biega, no ale... Jeżeli ma resp nie wyrabiać to już wolę aby został on usunięty bo tylko działa na nerwy.

Dokładnie jest tak jak mówisz. Szkwały się nie respi±.
Przed samiu¶kim resetem, gdy nie było już innych zmian, resp nie wyrabiał (nie gdy ryc miał żywiołowe odes rago). Oczywi¶cie mówię o huncie 2-osobowym.
Powinni powiększyć o jakie¶ pomieszczenie, ponieważ jest to miejsce zdecydowanie do expienia z kim¶. Samemu strata czasu (targanie supli, długa droga).

Jiraiya 18-06-15 21:02

Jak mozna to i ja bym prosil o sprawdzenie czy dostalem PNy za abitance i za przeszlosc. Z gory DZIEKUJE

Altrel 19-06-15 02:47

Cytat:

Napisał Jiraiya (Post 131087)
Jak mozna to i ja bym prosil o sprawdzenie czy dostalem PNy za abitance i za przeszlosc. Z gory DZIEKUJE

Zwrócone te, których brakowało.

Windykator 19-06-15 04:39

proszę o sprawdzenie pnów za abi na Raszbek'u. Wydaje mi się, że nie otrzymałem. Dodatkowo proszę o doliczenie mi pnów za 'rodzinne więzy'.

paaaprikos96 19-06-15 10:51

Poproszę również o sprawdzenie i ewentualny zwrot, o ile nie zostały przyznane :oczko:

uhmejker 19-06-15 13:16

Proszę o dodanie pnów za abi Hofner, bo nie zostały dodane :)

Altrel 19-06-15 13:22

Cytat:

Napisał Windykator (Post 131104)
proszę o sprawdzenie pnów za abi na Raszbek'u. Wydaje mi się, że nie otrzymałem. Dodatkowo proszę o doliczenie mi pnów za 'rodzinne więzy'.

Za Abitańczyków dodane, w misji 'rodzinne więzy' nie było błędów w przyznawaniu PN.

Cytat:

Napisał paaaprikos96 (Post 131111)
Poproszę również o sprawdzenie i ewentualny zwrot, o ile nie zostały przyznane :oczko:

Wykonał Pan misję w marcu bez uprzedniego zabicia Abitańczyków, więc otrzymał Pan PN od NPC.

jaca8822 19-06-15 14:15

Bardzo bym prosił o sprawdzenie pnów dwóch postaci Bajamor i Dexter

Altrel 19-06-15 14:23

Cytat:

Napisał jaca8822 (Post 131131)
Bardzo bym prosił o sprawdzenie pnów dwóch postaci Bajamor i Dexter

Bajamor PN zwrócone. Dexter nie jest nekromant±, więc błędne przypisywanie PN go nie dotyczy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin