Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Przenoszenie postaci (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25240)

Altrel 23-01-22 22:17

Przenoszenie postaci
 
W tej ankiecie chcielibyśmy poruszyć bardzo ważny temat przenoszenia postaci z serwera sezonowego na serwer CPVP, co obiecywaliśmy na samym początku gry. Jakkolwiek samo przenoszenie jest już pewne, to jego charakter chcielibyśmy ustalić w oparciu o Waszą opinię.

Wyraźcie swoją opinię głosując w powyższej ankiecie!
Jeżeli zaznaczyliście "Żadna z powyższych" lub po prostu macie ciekawą propozycję, koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Bardzo zależy nam na uzasadnieniu Waszej opinii, dlatego pamiętajcie by umieścić je w komentarzu. Dodatkowo podajcie nam imię swojej postaci na serwerze CPVP i SPVP, byśmy mogli lepiej poznać Waszą perspektywę.

mexiunio 23-01-22 23:09

Według mnie exp *0,6, zostają misje, złota rybka, umiejętności i w miarę możliwości 4 przedmioty - hełm, zbroja, nogawice i buty.

WsT 23-01-22 23:18

Jeśli misję na postaci zostaną to taka postać będzie nadawała się jedynie do utylizacji jak to miało miejsce w przypadku poprzednich przenosin, chyba że PNy za wykonane misję również zostaną dodane?

Moja propozycja:
Przeniesienie EXP 70%, wyzerowanie ekwipunku, umiejętności oraz misji, 7 pn x lvl, talar x lvl, zostaje złota rybka

W wielu grach mmo spotykamy coś takiego jak "jump event", w którym możemy szybciej wyexpic postać lub dostać na gotowo maksymalny poziom. Uważam że przeniesienie expa od 70-100% jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu mamy szansę nadgonic trochę ludzi, którzy grają lub grali aktywnie i mają "wymaxowane postaci". Nie zapominajmy że na CPVP większość ludzi posiada potężne sety z bonusami oraz tony talarow, postacie z spvp będą puste, dostają jedynie garstke talarow, które pozwolą im na zakup podstawowych rzeczy.

Happyde 23-01-22 23:36

Witam,

Postać którą gram na CPvP to Caday/Reg Gin.

Bardzo fajnie, że temat powstał, bo od samego początku, kiedy było ogłoszone, że postacie będą przenoszone z S2, na CPvP, zastanawiało mnie jakie będzie końcowe rozwiązanie.

W pierwszej chwili byłem, za tym by przenieść postacie takie jakie są na S2 (czyli 100% exp), jednak nie spodziewałem, się że tempo zdobywania poziomów, będzie tak szybkie (dla porównania na S1 top 1 miał bodajże 221lvl?). Więc ta opcja raczej nie przejdzie, z racji, że jednak na CPvP +250lvla nie wbija się w miesiąc gry. Dodatkowo na złotą rybkę trzeba poświęcic 270dni, troszeczkę nie sprawiedliwe względem osób, które grają tam nawet od pół roku. Więc rybka odpada w każdym przypadku.

Najlepszą opcją w takim wypadku wypadała by opcja nr 4, 50% expa da równowartość tego ile ktoś by musiał poświęcić czasu na exp by osiągnąć to samo na CPvP. Talary również bym odpuścił, jest ich wystarczająco dużo na serwerze, a możliwości zarobku jest wiele. Pozatym założenie (z mojej prespektywy) jest takie, że serwer sezonowy ma być odskocznią dla graczy grających regulranie na zwyklym serwerze, więc poradzą sobie z gotówką lub jej brakiem.

Mój głos w tej ankiecie będzie uzależniony od wyniku ankiety z drugiego tematu, z racji takiej, że decyzja tam podjęta, pozwoli mi podjąć decyzje tutaj. Ponieważ tworzenie drugiego serwera, w tym pvp w moim odczuciu mija się z celem.

5310053 23-01-22 23:37

Jestem za usunięciem cPVP, jak i całego projektu Altaron. Z poważaniem, Witold Gąbrowicz.

Budrik 24-01-22 00:37

Co daje złota rybka?

Bahus 24-01-22 01:10

Niech CPVP zostanie CPVP.

Cytat:

Napisał Budrik (Post 178569)
Co daje złota rybka?

Spełnia życzenia - tak powiadają w jednej bajce. Przy pierwszym życzeniu poproś o nieskończoną ilość życzeń.
A w grze dodatek +hp/+mp i legenda głosi, że mniejszą utratę % poziomu przy desce.

Cytat:

Napisał Happyde (Post 178565)
z racji, że jednak na CPvP +250lvla nie wbija się w miesiąc gry.

Datowany na miesiąc wrzesień 2021r.
Nocek trochę zarwanych. Były wcześniejsze obrazy z gry, ale format zjadł.
Aktualnie 260+ lvl. Także jaka mowa przenoszenia 100% poziomów z SPVP na CPVP.

keroseforP 24-01-22 01:14

wy serio jestescie jebnieci jak myslicie ze ktos bedzie gral postacia jak mu np utna jakis lvl z spvp i jeszcze wyzeruja eq, talary ujebia skille wbite na expie itp itd xD


zamiast sie cieszyc ze potencjalnie bedzie wiecej osob do th/bossow na cpvp to tylko skwierk widze bo ktos przegral na spvp 2x expie ~700 godzin gdzie tak naprawde na cpvp mialbym 1.5x expa ze wzgledu na full sety wbite z wnekami pod kazdy resp i praktycznie nieskonczone supple

Biegam na 261 rycerzu w bitewnym secie +2 z antykiem +5 ktorego fartem zrobilem jak cos

Bahus 24-01-22 01:28

Utną, nie utną.

Z psychologicznego punktu widzenia wbijanie po 5-10 lvl'i dziennie daje większą satysfakcję niż wbijanie po 2-3 na dzień, potem to już pod górkę.
Z finansowego punktu widzenia zależy od administracji.

Na SPVP nie miałem postaci. I sam zapracowałem na takie sety, ciężkim wysiłkiem i godzinami grania.
Bez pierdolenia.

keroseforP 24-01-22 01:35

chlopie na 1x mialbym wiecej expa 100 kapciem teraz jakbym sobie nowego charka zrobil niz w pt jak expilem na od 80 do 190lvla na x2 a cos skwierczysz wcale nie pracowalem ciezko na ten lvl xDD jezcze misje drugi raz robic wszystkie +skillowac od zera no kozak


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin