Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Koniec testów (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10626)

pregusia 11-05-14 21:37

Koniec testów
 
Witajcie!

Z dniem dzisiejszym zamykamy publiczny serwer testowy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym za wiele godzin testów, długie dyskusje na forum i ogólną chęć pomocy. Dzięki Wam, drodzy gracze, udało nam się naprawić ponad 20 błędów różnej natury oraz dokonać potrzebnych zmian i poprawek w balansie profesji. Cieszymy się, że tak bardzo zależy Wam na tym, by rozgrywka była jak najbardziej wyrównana. Podczas tygodnia testów odnotowaliśmy ~3500 logowań a gracze obalali siebie około 900 razy! Spędziliście setki godzin na forum opisując swoje wrażenia i pomysły. My z kolei czytaliśmy każdą wypowiedź i dyskutowaliśmy nad jej sensem i możliwymi skutkami wprowadzenia danej zmiany. Podsumowując - przez czas trwania serwera testowego udało nam się dopiąć balans postaci na ostatni guzik oraz wyeliminować wiele błędów.
Dziękujemy!


Teraz, gdy już wszystkie prace związane z aktualizacją zostały wykonane, śmiało możemy poinformować, iż aktualizacja odbędzie się

19 maja

w godzinach nocnych. W tym czasie serwery gry, strona oraz forum poddane zostaną aktualizacji i będą niedostępne dla graczy.

Jak pewnie wiecie, razem z wprowadzeniem aktualizacji bronie, które posiadają bonus stworzony w kostce transmutacji, ten bonus stracą. Dlatego wszyscy Ci, którzy chcą zachować bonusy w swojej broni proszeni są o wysyłanie ich paczkami do MG Altrel na serwerze pvp oraz MG Altrel II na serwerze npvp do miasta Neolith.
Po aktualizacji bronie te zostaną odesłane adresatowi paczki.


Administracja Altaron.pl

19960314 11-05-14 21:42

Ależ nie ma za co

Arkon 11-05-14 22:02

mogą być gracze również spóźnieni np. nie mają teraz dostępu do komputera lub są gdzieś na wyjeździe nagle się budzą o swoje itemy ulepszone kostką xD
warto zrobić jakąś kopie serwera aby zajrzeć czy faktycznie taki Pan/Pani miała owy przedmiot. no chyba że to surowa zasada i kto nie zdąży ma pecha.

ehh niestety za wiele nie sprawdziłem i nadal do końca mnie nie usatysfakcjonowało moje rozdawanie Pn-ów. Jednak teraz będę jakoś ciężej expił bym się wyrobił z 200 do update : >

życzcie mi powodzenia! i obym zdążył ;d a czasu nie mam za wiele na expienie :D
pozdrawiam Arkon.

Wymiatacz788 11-05-14 22:11

Bonusy w zbrojach ulepszonych zwojami zostaną?

pregusia 11-05-14 22:15

Cytat:

Napisał Wymiatacz788 (Post 96316)
Bonusy w zbrojach ulepszonych zwojami zostaną?

Tak, zostaną

Kennis 11-05-14 22:18

do kiedy mozna wyslac bronie i moglibyscie sczegolowiej poddac co zostalo poprawione co zmienione itp.

Altrel 11-05-14 22:19

Zmiany były odnotowywane w changelogu.

Kennis 11-05-14 22:23

Cytat:

Napisał Altrel (Post 96321)
Zmiany były odnotowywane w changelogu.

zamkneliscie server testowy i temat test servera wraz z changelogiem a chialbym wiedziec czy np rpzyspieszycie przedkosc poruszania rycerza albo czy zrobicie ze potiony da sie stackowac na 1 kratce albo cos takiego jak kolczan na potiony bo nie mam jak teraz wejdz w ten change log

Altrel 11-05-14 22:28

Rycerz po aktualizacji będzie posiadał najwięcej udźwigu, a co za tym idzie będzie najszybszy, nie będziemy nic w tej kwestii zmieniali.

Stackowania mikstur nie planujemy w żadnej formie.

cewix 11-05-14 22:30

I jestem ciekaw, czy zmodyfikowaliście tą tabelkę, limit do 100lvl na taki mlvl i dist to porażka, na 19 lvlu moim palkiem bez rozdania pnów miałem 85 dist (100 wydaje mi sie spokojnie bym wbił do 25 lvla bez skillowania, tylko na samym expie) 6mlvl i 64pn, po rozdaniu pnów na 19lvl miałem wymaxowany dist i mlvl, powodzenia :D

Kennis 11-05-14 22:48

Cytat:

Napisał Altrel (Post 96325)
Rycerz po aktualizacji będzie posiadał najwięcej udźwigu, a co za tym idzie będzie najszybszy, nie będziemy nic w tej kwestii zmieniali.

Stackowania mikstur nie planujemy w żadnej formie.

przeciez predkosc ie zalezy od maksymalnej ilosci capa a od stosunku czyli rycerz nie bedzie najszybszy mag i palek maja hape odes ktore trwa dosc dlugo a rycerz ma tylko repito co trwa bardo krotko i po nim jest duzy exaust na odes i to moglibyscie dopracowac
co do mikstur dodajcie chociaz zeby mozna je w bp kupowac

Arkon 11-05-14 23:05

ale chodziło o wątek z udźwigiem i dostałeś odpowiedź dotyczącą odpowiedniego wątku.
czary to inny wątek. po za tym odes z 5k capa a hape odes z 10 capa (chyba, nie dopatrywałem się za mocno) nie ma dużej różnicy. pierścienie szybkości dają aż 40% co w końcu robi je użytecznymi na wielką skale! i pewnie podniesie to ich wartość :D

i czemu tak płaczesz o te mikstury :D

Kennis 11-05-14 23:56

boli mnie jak mam kupowac 60 bp na miksturki zeby isc expic

Uiop 11-05-14 23:59

Cytat:

Napisał Kennis (Post 96334)
boli mnie jak mam kupowac 60 bp na miksturki zeby isc expic

Zawsze możesz zatrudnić sobie ludzi od kupowania mikstur

tomakeo 12-05-14 00:10

Kupienie 60 bp mikstur to jest kwestia 30-60 sekund (mi to zajęłoby jakieś może 10sec). Ba, będą one nawet poukładane :P
Póki nie można wprowadzić możliwości stackowania, to niech pozostanie tak jak jest.

Mcree 12-05-14 00:25

Uwaga spoil jak kupować mikstury!
Jak masz domek i odpowiednią ilość capa ściągasz wszystko z siebie, zakładasz w wolne miejsca (tam gdzie tarcza, miecz, bełty, zwykły bp) 4 MULTIBP (1 multibp=20 bp w środku).
W 1 bp w miejscu na pierwotny bp wkładasz najlepiej odliczoną ilość talarków (np. dla mikstur maga to 28 talarków)
Ot cała filozofia.
Ja chodzę do Rojena się obkupić raz na miesiąc, bo poświęcam godzinę miesięcznie na jednorazowe kupienie Multibp'ka multibp'ków.
Po co domek? Żebyś miał gdzie to składować.
Co bym zmienił? SPRZEDAWANIE pustych powtarzam SPRZEDAWANIE wszystkich pustych butli, żeby za jednym zamachem się śmieci pozbyć. I tyle.

Tron 12-05-14 01:23

Cytat:

Napisał pregusia (Post 96299)
Dlatego wszyscy Ci, którzy chcą zachować bonusy w swojej broni proszeni są o wysyłanie ich paczkami do MG Altrel na serwerze pvp oraz MG Altrel II na serwerze npvp do miasta Neolith.
Po aktualizacji bronie te zostaną odesłane adresatowi paczki.

Tylko drodzy gracze, nie bierzcie przykładu z niego! Bo jeszcze popsujecie depo mistrzowi i potracicie bronie!

To się Altrelowi trafiła robota z odsyłaniem tego wszystkiego :uśmiech7:

sebastianix 12-05-14 13:49

Byłoby miło jakby ktoś jeszcze raz wypisał zmiany jakie zajdą. Nie było mnie jakiś czas, a chciałbym wiedzieć jak to teraz będzie wyglądać. Ile będę miał tego udźwigu na lvl, jak mi to poprzelicza itd. Tabelkę ze skilami o której ktoś wspomniał. W ogóle ile teraz będzie many i punktów życia na lvl w każdej profesji?

Ezreal 12-05-14 14:48

Wejdz na forum serwera testowego

cewix 12-05-14 15:33

Cytat:

Napisał Ezreal (Post 96356)
Wejdz na forum serwera testowego

Jak ma wejść bez linku? Ja osobiście takim linkiem nie dysponuje więc nie pomoge.

Mervakis 12-05-14 15:47

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10479

Veliothe 12-05-14 16:39

Czy skille podczas śmierci będą spadały?

Wyrosuaw 12-05-14 16:44

Czyli jak w końcu mam rozdysponować PN'y na Licorze żeby być w stanie expić normalnie a jednocześnie zabić młodego smoka..?

sebastianix 12-05-14 18:34

Dziękuję,
a tak pyzatym dziwi mnie, że martwisz się o licor. W sumie magiem nie masz co sie zastanawiac. MGLVL, MGLVL i MGLVL.

Ja np. nie mam pojęcia co maksowac. Mam do wyboru zręczność, dystans i sile. Od wszystkich zależy dmg, ale co najlepiej max'owac to nie mam pojęcia. Nie znam przeliczników dmg. A pozatym zostaje ta nieszczęsna alchemia która chyba pójdzie jednak w odstawkę u wszystkich rycerzy i zwiadowców.

Z resztą balans i tak nie wyszedł. Mag alchemik nadal jest gówniany. A dream team na expa to i tak zwiad nekro 3x + ewentualnie zwiad duchowny, a na mocniejsze potwory + kina i sichocher. Reszta w odstawkę. Wasz ultra suport taki jak Lai nadal jest ssie. Ultra suport? Super manasowanie? Walić to, kasa na lvl 150+ i tak się nie liczy. Lepiej iść z kimś kto ma dmg. Wszyscy co nie mają elementalisty ssą. Jedynie w wojnie mają bomby. A i tak z tej bomby tyle walniesz co nekro.

Nawet sondy pokazują, że większość graczy tego nie chce. Dużo osób gra bez elemenatlisty, myślę, że w tej sondzie to oni przede wszystkim opowiedzieli się, że nie chcą tych zmian. I mają o co się czepiać. Wszyscy alchemicy narzekają. Bo nie dość, że muszą pny wydawać na tą alchemie, to za dużo z tego nie mają.

Wspomnę jeszcze raz o moim koledze Lai'u (Duch-alchemik). Dużo osób nadal twierdzi, że to najgorszy wybór. Chłopak próbował coś wywalczyć, to mu nawet nie odpisano. Z resztą wiele osób olano. Najlepiej zamknąć testy.

Alchemik profesja dla noba!


Game over. Moje zdanie wyraziłem. Bez komentarza plx.

begar321 12-05-14 18:50

Jestę Tankę i wezmę Sis Roya na Bagienne (Solo)
@Mustafa
Exoreniuss uczy się na błędach ^^

sebastianix 12-05-14 19:02

Cytat:

Napisał begar321 (Post 96371)
Jestę Tankę i wezmę Sis Roya na Bagienne (Solo)

Ty to jesteś :)

:uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8:

begar321 12-05-14 19:24

XD (znaki)

Catthon 12-05-14 19:47

Cóż, jeśli masz góry talarów w depo, to owszem, alchemik jest nieprzydatny. Z tym tylko, że góry talarów powstały dawno - ktoś się dorobił na bugu, inny na przepakowanych rekinach i wodnikach, innemu zwrócono 40kk zamiast 400k. Teraz tak fajnie nie jest i moim zdaniem alchemik jest obecnie (i będzie w przyszłości) jedną z najlepszych subek. Gdybym miał obecnie wybierać subki, to celowałbym w alchemika elementalistę.
Mag... no cóż. Mag alchemik ma swoje plusy. To, że na tle innych subek dają one mało, to inna sprawa.

Spójrzcie jednak na to:
Nekromanta - magia śmierci
Elementalista - magia żywiołów
Duchowny - magia życia
Alchemik - wiedza (całkiem przyziemna)

Wybierając subkę alchemika pozbywasz się 1/3 potencjalnej magii, a zdobywasz 1/3 wiedzy.

tomakeo 12-05-14 19:48

Cytat:

Napisał sebastianix (Post 96369)
Alchemik profesja dla noba!

Alchemik jest subką do zarabiania. Nie dość, że robi sobie mikstury tańszym (nieraz dwukrotnie) kosztem, to jeszcze po aktualizacji będzie robił je bardziej efektywne i dodatkowo będzie miał bonus do efektywności mikstur.

cinkiwonsz 12-05-14 21:04

Uiop, masz pecha, tak mi się to widzi. Miałeś wyszkolonego alchemika, miałeś prawo walić wszystkie PNy w alchemię, bo nikt Ci nie bronił trzymać chara do tego właśnie. Ograniczy Ci się to teraz poziomem. Wyszkolisz tego swojego rycerza = będzie wprawnym alchemikiem. Rób nim dalej exp, misje, w tym dzienne, to nadrobi ten char w końcu swój skill alchemii.

sebastianix 13-05-14 01:21

Ej tam gadacie. Ma małe mikstury, które może ci zrobić każdy kolega. Średnich i większych nikt Ci nie zrobi, kto niby spędzi tyle czasu żeby pozbierać składniki. Żeby na godzinnego hunta nazbierać piórek to na tym respie kolo neolith (respi się tam 6 czy 7 kur) chyba by trzeba było z godzinę spędzić.

Catthon 13-05-14 09:03

Można kupować składniki a i tak wyjdzie dużo taniej.
Poza tym - jak się bierze alchemika, to chyba po to, by się bawić w alchemię.

Uiop 13-05-14 10:05

Cytat:

Napisał cinkiwonsz (Post 96387)
Uiop, masz pecha, tak mi się to widzi. Miałeś wyszkolonego alchemika, miałeś prawo walić wszystkie PNy w alchemię, bo nikt Ci nie bronił trzymać chara do tego właśnie. Ograniczy Ci się to teraz poziomem. Wyszkolisz tego swojego rycerza = będzie wprawnym alchemikiem. Rób nim dalej exp, misje, w tym dzienne, to nadrobi ten char w końcu swój skill alchemii.

No trochę 'penis', bo żeby odblokować moją alchemie będę musiał wbić 180 poziom postacią, ze słabym skillem, bo chciałem alchemie. Ale co tam, dam rade.

cewix 13-05-14 14:00

Ja nie ważne kim bym grał to wybrałbym na 100% alchemie, bo jak już nie masz ochoty na exp, czy cokolwiek, to wtedy przychodzi pora na alchemie, idziesz wtedy zbierasz skłądniki, przy okazji wbijasz troche lvla. Nie zawsze exp na którym masz duży exp/h jest najlepszy, bo możesz się tam kurewsko nudzić przez co pograsz 2 godzinki i już ci sie odechciewa, idziesz na resp na którym dobrze się czujesz, możesz mieć nawet exp/h po połowe mniejszy, ale siedzenie tam sprawia ci przyjemność.

Mervakis 13-05-14 14:04

Cewix na prezydenta!
Exp Loverzy na raty pod Thais!

sebastianix 13-05-14 15:43

Cytat:

Napisał cewix (Post 96456)
Ja nie ważne kim bym grał to wybrałbym na 100% alchemie, bo jak już nie masz ochoty na exp, czy cokolwiek, to wtedy przychodzi pora na alchemie, idziesz wtedy zbierasz skłądniki, przy okazji wbijasz troche lvla. Nie zawsze exp na którym masz duży exp/h jest najlepszy, bo możesz się tam kurewsko nudzić przez co pograsz 2 godzinki i już ci sie odechciewa, idziesz na resp na którym dobrze się czujesz, możesz mieć nawet exp/h po połowe mniejszy, ale siedzenie tam sprawia ci przyjemność.

Na kurczakach na pewno wbijesz dużo expa (przy okazji), albo na niedźwiedziach. Świetna zabawa.

tomakeo 13-05-14 16:07

Spoko, o ile na kurczakach i niedźwiedziach expa nie wbijesz, ale ile jest mobów które zrzucają przedmioty alchemiczne, a przy okazji dają expa? Multum. Praojce, rekinołaki, mysmenie, abitańce, smoki. Mógłbym wymieniać i wymieniać.

@dół
http://wiki.altaron.pl/index.php/Potwory
You're welcome.

Catthon 13-05-14 17:34

Jeśli ktoś nie chce się bawić w alchemię, bo jest nudna, to dlaczego wybiera alchemika?

Obles 13-05-14 18:24

Wybór sub-profesji alchemika jest wyborem świadomym.
Bycie uczonym posiadającym wiedzę na temat tworzenia mikstur (i nie tylko!) ciągnie za sobą szereg korzyści. W szczególności finansowych.

Jeśli jedynym kontrargumentem jest "nuda" w pracy alchemika to cóż... Sam Altaron nie jest z gatunku gier, które dostarczają nam na okrągło multum wrażeń.
To jak praca - zazwyczaj jest nudna i jej nie lubimy ale przynosi nam $.

Można rozważać rozwijanie tej jak i innych sub-profesji, ale na pewno nie powiedziałbym, że alchemik jest sub-profesją nieopłacalną i zapomnianą. Co to to nie.

Szkoda jednak, że jak zawsze zamiast konkretnych propozycji jest czcze gadanie o dupie Maryny.

Buhajek 13-05-14 18:44

Selbo nie przesadzaj !


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin