Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Start Sezonowy II (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=24237)

ObIes 01-04-20 12:07

Start Sezonowy II
 
Uczniowie powoli wpadają w rutynę edukacji, studenci cieszą się ostatnimi chwilami wakacji a pracujący... biorą zwolnienia lekarskie, by móc grać!

Serwer Sezonowy II został właśnie otwarty!

Ostatnie dni i tygodnie przed tą chwilą były na prawdę ekscytujące! Pracowaliśmy nieustannie, by doszlifować elementy rozgrywki oraz wprowadzić ostatnie zmiany, które wpłyną korzystnie na świat gry. Uważnie czytaliśmy wasze wypowiedzi i sugestie na forum, Discordzie oraz Facebooku - wiele z nich zostało rozpatrzonych pozytywnie. Nie udałoby się jednak wprowadzić tak wielu zmian, w tak krótkim czasie, gdyby nie pomoc kilkorga graczy, którzy spędzili dziesiątki godzin ku chwale Altaronu testując, tworzac lub pracując nad reklamą! Chciałbym więc podziękować graczom: Zurvy, Eremce, Astorethi, WsT, Catthon, Raffard oraz Dark Shooter - bez nich obecny stan rzeczy byłby niemożliwy! Czworo z nich zostało również doradcami; będą pilnować porządku na serwerze oraz forum.


No dobrze, wszyscy jesteśmy wygłodniali rozgrywki, przejdę więc już do listy zmian, które zostały wprowadzone:


Zmiany ogłoszone w ostatniej aktualności:
Ukryty tekst:
  • Zwiększenie o 50% ilości punktów życia potworom,
  • Dodanie roślin oraz stworzeń potrzebnych do wykonania misji na Archipelagu Licor,
  • Dodanie czaru magicznej tarczy,
  • Możliwość używania run leczenia przez nekromantów,
  • Zwiększenie siły ofensywnych czarów obszarowych maga elementalisty,
  • Zmiana wysysania życia u Abitańskich Monstrów - od teraz zasięg jednej kratki,
  • Zmiana łupów w: Diceros, Minotaur Kusznik, Minotaur Mag, Krasnale, Trolle, Elfy (przeszłość), Wiwerny, Drzewce,
  • Zmiana cen mikstur regenerujących manę,
  • Zmiana ataku rozrywających bełtów,
  • Zmiana kosztu many czaru kaleczące sztylety (yase unar) oraz szybkostrzelność (odes kpiro),
  • Zmiana obrażeń czaru kaleczące sztylety (yase unar),
  • Zmiana ilości strzałów w czarze precyzyjna szybkostrzelność (hape odes kpiro),
  • Zmiana obrażeń magicznego cięcia (odes rago),
  • Zmiana wymagań siły przy wykopywaniu rud żelaza,
  • Teleport prowadzący na terytorium Profanów od teraz nie dezaktywuje się po wkroczeniu w niego,
  • Przywołańce nie pozostawiają po sobie truchła,
  • Zmiana systemu tworzenia run. Od teraz kamień runiczny nie trzeba trzymać w ręce - wystarczy mieć go w "plecaku",
  • Smoki rzadziej tworzą ogniste pola,
  • Usunięto wyczerpanie po użyciu runy magicznej ściany na kratkę, w której owa ściana powstać nie mogła.

Archipelag Licor:
  • Gracz po pierwszym zalogowaniu do gry dostaje 2 poziom umiejętności (ominięcie błędu na pierwszej umiejętności),
  • Poszerzenie przejść na Anan oraz Lewanie,
  • Wprowadzenie systemu, dającego 100% szansę na zerwanie potrzebnej rośliny oraz oskórowania zwierza, przy danym etapie misji na Archipelagu Licor,
  • Zmiana ilości wymaganych jagód u Zielarki Lidii i Cecylii,
  • Zmniejszono obronę oraz szybkość żaby oraz zwiększenie ich ilości na Anan oraz Lewanie,
  • Zmniejszcie czasu odrastania roślin na Archipelagu Licor,
  • Zmiana rozstawienia niedźwiedzi w ich jamie na Anan,
  • Misje, polegające na zabiciu stworów na Archipelagu Licor od teraz można wykonywać w drużynie.

Inne zmiany:
  • Zwiększono ilość otrzymywanego doświadczenia za zadania,
  • Misję u Trakoba można wykonać mając przynajmniej 13 poziom,
  • Pierwsza misja polegająca na zabijaniu krasnali zalicza od teraz wszystkie ich rodzaje, ponadto zmniejszono liczbę wymaganych zabójstw szeregowców do 300,
  • Zmniejszono czas odradzania się szeregowców, zwiększono ilość generałów oraz mędrców,
  • Zmiana czasu przesunięcia gracza "z miejsca" i "rozbiegu" na 1 sekundę,
  • Zmiana czasu działania pierścienia leczenia z 7,5 na 8 minut,
  • Zmiana czasu działania czaru magicznej tarczy (hoxe como) na 180 sekund,
  • Zwiększenie mocy czaru wysysania życia (taiw fomes),
  • Zwiększenie siły działania runy absorbującej manę,
  • Zbalansowanie działania runy większego leczenia (uh),
  • Aura polepszająca jebac rmca nie-umarlaków w nocy działa na każdych poziomach, również w podziemiach,
  • Zwiadowca, rycerz i mag tak samo szybko zdobywają zręczność (szybkość na poziomie zwiadowcy),
  • Zwiększono ilość szczurów w kanałach Neolithu,
  • Utrudniono wejście na legowisko piaskowych hydr,
  • Zaktualizowano ilość punktów życia stworów na stronie,
  • Wiele pomniejszych zmian.

Mimo, iż w naszym przekonaniu jeszcze nigdy nie było tak dobrze zbalansowanej rozgrywki, jeśli zajdzie taka potrzeba - będziemy wprowadzać kolejne, małe korekty, by każda z klas posiadała swoje plusy oraz minusy.

Pamiętajcie, by pomagać nowym graczom - mieć otwarte kanały pomocy i czatu gry, oraz stworzyć podwalinę do powstawania nowych historii, które będziemy dobrze wspominać za lata. To Wy tworzycie Altaron!


Administracja Altaron.pl

Exoreniuss 01-04-20 13:48

Kiedy 1 kwietnia wejdzie za mocno ����������

ObIes 01-04-20 13:54

Z przyczyn technicznych, start odbedzie sie o 19:00.
Punkty na gildie rozdawac bedzie Catthon.

Grael 01-04-20 15:11

Nigdy nie lubiłem takiego typu rozrywki, gdzie wszystko co osiągnąłem znika po jakimś czasie. Może spróbuję. Wiadomo ile będzie trwać 2 edycja? Ile ludzi gra? Czy można tworzyć już postacie?(bo w kreatorze jest podany sezonowy 1). jest tu ktoś doświadczony i odpowie na moje pytania?

ObIes 01-04-20 15:13

Opcja tworzenia postaci na sezonowym jest zablokowana i pojawi sie na kilka minut przed startem. Ma to zwiazek z nowa wersja silnika gry.
Nauczeni doswiadczeniem zobaczymy ktora ekipa dluzej wytrzyma, a postacie wraz z dobytkiem zostana przeniesione na community (a raczej pewien %z nich, zalezny od czasu trwania edycji).

Grael 01-04-20 15:22

Cytat:

Napisał ObIes (Post 174777)
Opcja tworzenia postaci na sezonowym jest zablokowana i pojawi sie na kilka minut przed startem. Ma to zwiazek z nowa wersja silnika gry.
Nauczeni doswiadczeniem zobaczymy ktora ekipa dluzej wytrzyma, a postacie wraz z dobytkiem zostana przeniesione na community (a raczej pewien %z nich, zalezny od czasu trwania edycji).

Za głupi jestem żeby to zrozumieć xD
Która ekipa dłużej wytrzyma? To jakieś wojny klanów? czy chodzi o to że topowi gracze zostaną przeniesieni. Jest gdzieś jakiś temat na forum który opisuje zasady sezonowego, co się tam robi i do czego dąży?
Byłbym wdzięczny za link lub wyjaśnienie.

ObIes 01-04-20 15:26

Przeniesione zostana wszystkie postacie wraz z czescia dobytku.
Sezonowy to wyscig, wyscig o zdobycie najwyzszego poziomu.

Na poprzedniej edycji 2 ekipy konkurowaly ze soba, az do momentu, gdy jedna z nich wyszla. Tak dlugo jak na sezonowym bedzie jako taka populacja - nie dojdzie do fuzji z community PVP.
Z koncem sezonowego przyznawane sa nagrody materialne dla najlepszych (pokroju myszek gammingowych czy sluchawek).

Figovsky 01-04-20 15:52

Prima Aprillis????

ObIes 01-04-20 15:56

Fakt, data zartobliwabjednak z przyczyn rozliczeniowych rozpoczynamy od pelnego miesiaca, a aktywnosc graczy na forum i poruszany temat sezonowego, sklonil Nas do dzialania.

Debolek 01-04-20 16:52

gdy nawet żartu nie potrafią zrobic

mexiunio 01-04-20 17:56

halo czemu nie mozna zakladac charow ;///

Grael 01-04-20 18:25

Tworzyć na tym Sezonowy 1?

Pewnie jakiś buond sie wdarł i mószom naprawić

Już jest 19:25, to był żart 1 kwietnia?

mexiunio 01-04-20 18:33

Cytat:

Napisał Grael (Post 174786)
Tworzyć na tym Sezonowy 1?

Pewnie jakiś buond sie wdarł i mószom naprawić

Już jest 19:25, to był żart 1 kwietnia?

nie, ze względu na problemy techniczne serwer wystartuje około 7 minut po 21.30

przepraszamy za utrudnienia

Grael 01-04-20 18:41

Teraz ogarnąłem tego trola xD. Podszyłeś sie pod GMa a ja dałem sie nabrać xDDD
szacuneczek

ObIes 01-04-20 19:40

Pod GMa podszyła się najbardziej toksyczna jaszczurka świat aaltaronu. Sezonowy chcieliście? fix lagów? taki penis, wesołego dnia błazna.

Btw. Krawat też dał się nabrać, bo zwracał się do mnie per 'Pan Selbo', ale skasował post, bo tak mu wstyd jak wtedy gdy stał na strychu przy depozycie, gdy turlaliśmy plecak Artezona.

Hektor tez sie dał nabrać.

SIythia 01-04-20 20:59

Update z pewnością będzie, ale nie dzisiaj.

mexiunio 01-04-20 21:33

szacuneczek za b8, brakuje jeszcze AItrela

Tron 02-04-20 00:17

Dobre, przyznam że się nabrałem :)

Grael 02-04-20 00:56

A już miałem nadzieję, że przestanie lażdżyć :v

ObIes 02-04-20 01:10

Start to byl prawdziwy sukces! Wykorzystalismy sto procent potencjalu! Catthon zorganizowal event na mlode smoki w neolith i bylo w deche!

Prosze o niekasowanie twmatu jezeli juz jakis moderator sie nawinie. Na fonie L wyglada jak I i bajt byl w deche jak drewno w wyrze przez x lat.
Warto to zachowac.

909794 06-04-20 14:28

Lol już chciałem zakładać chara xD tylko jakoś mi nie pasowało tamto "jebac rmca" czy jakos tak, ukryte w tekscie xD

Obles 09-04-20 13:59

Kurczę, też się nabrałem!

Rahilux 09-04-20 14:18

Tak jak my na grudzień 2k17 ;/

mexiunio 09-04-20 14:19

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 174816)
Tak jak my na grudzień 2k17 ;/

bez kappy <znaki>

michu94 16-04-20 09:13

bez kitu, kwarantanna, dzieciaki w domu,lepszeo czasu na start sezonowego juz nie bedzie. Administracja spi?

mexiunio 16-04-20 10:02

Cytat:

Napisał michu94 (Post 174837)
bez kitu, kwarantanna, dzieciaki w domu,lepszeo czasu na start sezonowego juz nie bedzie. Administracja spi?

w rzeczy samej

Figovsky 16-04-20 17:25

https://www.youtube.com/watch?v=5OLB...-qbQwQ&index=3

Walant 17-04-20 16:21

No odpalcie sezon plzzz

Maru123 20-04-20 16:12

Tibiantis jest odpalony i Realesta.... odpalą altaron to im upadna te serwetki :) poczekajcie jeszcze chwile.

mexiunio 20-04-20 16:39

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 174847)
odpalą altaron to im upadna te serwetki :)

Sądzisz, że te serwery będą stały wiecznie? :zdziwiony:

Maru123 22-04-20 01:28

Altaron będzie stał wiecznie ... wiecznie z dziesiątką wspaniałej społeczności....

Figovsky 26-04-20 22:50

Nie no szkoda nie zrobić nowej i ostatniej edycji. Teraz kiedy grałoby dużo typa altarony by wypaliły. Halo to jest odpowiedni czas na resureccion altaronowego gwałćenia exorituf proszę mi tu zaraz otworzyć serwidor bo ja dawno nie gwałciłem i ostrzegam, jak nie spełnicie moich warunków to wychodze na ulice i gwałce ludzi z hape odes kpiro, zostane seryjnym zwiadoffcom, będzie mnie poszukiwać fbi cia interpol i pszedewsztdkim muj stary żebym mu pożyczył dwa złote na żubra

Ewentualnie jak altarony nie wypalą bo widzę że wyjebane mają to co powiecie na altaroński regroup i stworzenie jeden team i pokazanie tym dziewicom z Epoci jak się gwałci ludzi po altarońsku? Odrazu mówię, wymagane jest kupno conajmniej 300 levelka, posiadanie rzułtych papieruw oraz conajmniej 30cm kutasa żeby ded lajnom spuchła dupa
Jakbyśmy zebrali z 30 altaronowych gwałcicieli to bym do Fryca zagadał i od niego by wjechało ponad 50 typa

sebcio12 26-04-20 23:55

To moze ja sie wypowiem.
Jako ze covid event wszedl to mamy wolne, wiec mozna by bylo cos pograc.

zoozol 27-04-20 13:55

Oj pograliby :D

1906 27-04-20 18:43

to będzie ten sezon czy nie

mexiunio 28-04-20 14:00

Cytat:

Napisał 1906 (Post 174862)
to będzie ten sezon czy nie

Przewidujemy start w grudniu 2137

bodziu 28-04-20 19:02

Administracja musi najpierw zrozumieć, że ludzie już nawet mają wyjebane w wasz ten grudniowy "Srograr" i nawet go nie chcą na sezonowym.

Po prostu chcą pograć poczuć tak jak kiedyś od nowa ten altaroński klimat, tą rywalizację jeszcze raz kiedy każdy startuje od zera i się przepycha o wszystko, nawet jeśli mielibyście wyłączyć sezonowy po miesiącu :oczko:

a teraz każdy ma czas :)

sebastianix 30-04-20 14:40

https://www.youtube.com/watch?v=WRl_vSZJz-Y

paaaprikos96 03-05-20 13:45

kurła kiedyś to było

hejhop 08-05-20 14:43

Dobrze jest!!! Oby tak dalej!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin