Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Dyskusje ogólne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Serwer Sezonowy (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=24870)

Figovsky 01-01-22 23:44

Serwer Sezonowy
 
Rozmawiałem z większością ludzi na dc i wszystkie punkty w ankiecie są wnioskami, do których doszliśmy. Tak naprawdę to nikt nie wyraził chęci łączenia z serwerem CPVP, ze względu na przenoszenie z mniejszym expem i występujących tam h lvli. Ponadto największym minusem, którzy ludzie wymieniali to: plecaki talarów, plecaki setów, wymaxowane skille na bocie, expienie na botach. Co do botów to podobno przez kilka lat nie sprawdzano na CPVP!

Nie chcemy łączenia z takim czymś. Gdy wystartuje global, to i tak ludzie przejdą na nowy serwer, więc nie będzie ich obchodziło jakieś łączenie.

Przeważająca większość łącznie z widzami profesorka z naszego dc zgadza się z tym, żeby serwer sezenowy trwał do wystartowania globala. Oczywiście nagrody zostaną rozdane po 3 miesiącach trwania sezonowego!

P;s Bardzo dobrzę gra się i to widać nawet po nie spadającej liczbie online.
P;s2 Dłuższy sezonowy to więcej czasu na dopięcie na ostatni guzik serwera globalnego. Mam na myśli lepsze zbalansowanie go!

Maru123 02-01-22 09:17

+1 dobre propozycje. Głosuje z usunięciem wszystkiego przed startem global. Poniżej postaram się troszkę uzasadnić swój wybór.

Około dwa miesiące przed startem sezonu 2 wróciłem do gry (oczywiście na cpvp). Niestety to co tam zastałem nie przypominało mojej ulubionej gry... Server grany był przez około 20 osób, lecz pomimo małej ilości graczy postanowiłem zostać. Jednak przerosło to moje oczekiwania. Gra, dla której spora część graczy zostaje z powodu rygorystycznie przestrzeganego regulaminu, co zmniejsza do minimum możliwość oszustów, jest zdominowana przez boty. Wszystkie nielegalne do tej pory praktyki były tutaj używane:
- handel postaciami
- dzielenie kont z innymi graczami
- gdy zaproponowałem pewnemu grajkowie kupno sw setu za talary to mnie wyśmiał... Tylko przew lub paypal.
- teleporty z expa
- multi client
- sprzedawanie expa w warmode.

To obecny obraz cpvp. Jeśli ktoś chce przykłady mogę sypać nickami, ale nie mam tu na celu piętnować kogokolwiek, jednak uświadomić nieprzekonany , że ten serwer to dno. Winę za ten stan ponoszą gracze ale również administracja zostawiając wszystko bez kontroli.

Jeśli server cpvp ma zostać to prosimy o rozliczenie przeszłości, i usunięcie wszystkich kont które złamały regulamin. Jestem ciekaw czy choć jedna osoba z top 30 zostanie. Osobom z cpvp botowanie tak weszło w krew, że na starcie sezonu 2 pierwsze co to odpalili boty na scarabruszch... jednak tu administracja zadziałała (nie do końca tak jak powinna, bo main konta powinny zostać usunięte) ale przynajmniej w porę wyplewiła ten proceder. Przynajmniej zarabiamy teraz na przedmiotach które kupują po kosmicznych cenach... Bit arm za 30t xD.

W tym miejscu zaznaczę że sam używałem taskera, kupowałem talary, robiłem tpki z expa i dzieliłem konto z innym graczem, bo zaraz będzie ból w komentarzach.

Prosimy o usunięcie cpvp bo nie jest to server na którym nawet po przeniesieniu nikt z tymi oszustami nie zagra.

Figovsky 02-01-22 10:53

Warto dodać, że ów patologię z cpvp niektóre osoby przeniosły na sezonowy. Bociły na skarabeuszach, dostali bana na second kontach i nawet nie usunięto im talarów! Nie mówiąc już o tym, że dostali tylko bana, a powinien być bezwzględny delete wszystkich kont na które te talary były przerzucane. Mam nadzieję, że na globalu będziecie bardziej rygorystycznie podchodzić do oszustów.

Rahilux 02-01-22 11:18

Proszę o usunięcie SPVP.

Wszystkie nielegalne do tej pory praktyki były tutaj używane:
- handel postaciami
- dzielenie kont z innymi graczami
- sprzedaż talarów za złotówki
- teleporty z expa
- multi client


xD

Maru123 02-01-22 11:25

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 177106)
Proszę o usunięcie SPVP.

Wszystkie nielegalne do tej pory praktyki były tutaj używane:
- handel postaciami
- dzielenie kont z innymi graczami
- sprzedaż talarów za złotówki
- teleporty z expa
- multi client


xD

Pierwszy sprawiedliwy który się przyznał, ciekawe ilu jeszcze mamy tak honorowych graczy. :wąsacz:

Rahilux 02-01-22 12:25

Nie no, taki protip

piszac takie glupoty predzej czy pozniej bedziecie miec w 99% ignorowane tematy przez administracje

https://cdn.discordapp.com/emojis/86...06.png?size=96

Maru123 02-01-22 14:03

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 177108)
Nie no, taki protip

piszac takie glupoty predzej czy pozniej bedziecie miec w 99% ignorowane tematy przez administracje

https://cdn.discordapp.com/emojis/86...06.png?size=96

Twoje głupoty powinny być ignorowane, ponieważ były doradca łamiący regulamin nie jest już dla nikogo wiarygodny. Nie zauważyłeś handlu postaciami na cpvp? czy sprzedaży expa w warmode ? Czy jak grałeś na postaciach innych graczy to też jest ok {Valentine}. Nieskazitelny i przemądrzały na każdy temat, bo wszędzie musisz wtrącić swoje 5 groszy.

TaoFao 02-01-22 15:17

Pamietam Altaron kiedy powstal, wtedy zaczela sie przygoda z moja gra. Gra wygladala gorzej niz Tibia, wszechobecny bot, mc client, stawiales bota na czerwie i nie mogles tam nawet wejsc bo kilka osob non stop tam bocilo, liczne reporty nic nie dawaly. Przestalem w to grac az do momentu wyjscia tego serwera sezonowego. Powiem, ze patrzac na czas kiedy gralem wczesniej a teraz jest ogromna roznica. Gramy fair play, nie sztuka jest grac i oszukiwac, sztuka jest grac i osiagnac cos sam z siebie. Chcialbym zeby ten serwer "testowy" zistal zwyklem serwerem drugiem serwerem, a nie ze postacie beda przenoszone czy cos w tym stylu. Kiedy tak administracja zrobi, nie bedzie fair w stosunku do osob ktore poswiecily swoj czas na gre fair play do tych co bocili i sprzedawali wszystk za pieniadze realne. To sie mija z celem...

W obecnym tescie serwera potrzebna jest komunikacja, jest duzo trudniej grac i wykonywac nawet misje niz majac bota wyexpic dana postac i wtedy grac bo bot chodzil kilka dni i sobie lvl nabijal.. Zostawcie ten serwer, a zobaczycie ze nie stracicie na tym.
Osobiscie jak postacie pojda na serwer nr1 raczej nie bede w to grac, bo nie bede grac z wyboconymi postaciami, sorry..

Tyle ode mnie.

Xaderon 02-01-22 15:29

Wnosze o usuniecie postaci z spvp po zakonczeniu 2 edycji. Sezon sezonem, kazdy wiedzial czego sie spodziewac po jego wylaczeniu. Cieszcie sie ze administracja poszla wam na reke i macie ten sezonowy o ktory byly prosby od lat. Nie bedzie resetu na cpvp a co za tym idzie, nie bedzie on usuniety. Ankieta jest inwalida. Nagle jest sezon, gracze wracaja i zadaja usuniecia serverow? Hah, dobre. Gdzie byliscie przez te lata? Mogliscie grac, kiedy inni grali. A co jakby sezonu nie bylo? Dalej by byla cisza. Znowu ta sama historia co zawsze. Wracacie i tylko reset/usuniecie bo czemu niby? Bo nie graliscie i jestescie w plecy? To grajcie na nowym serverze jak kiedykolwiek wystartuje.

Plecaki setow? Wymaxowane skille na bocie? EXPIENIE NA BOTACH? Handel postaciami? Dzielenie kont z innymi graczami? Sprzedaz itemow za dobra spoza gry a nie talary? Teleporty z expa? (wgle wtf jakie teleporty?) Multi klient? Sprzedawanie expa w warmodzie?

Mnie to nie dotyczy. Jedyny podpunkt w wymienionych powyzej ktory mnie dotyczy to plecaki talarow (nie doslownie bo nie mam plecakow talarow a dokladniej to talary w itemach ktore wydropilem z huntow/bossow), gralem, poswiecilem czas, takze mam co mam. Kazdy mogl tak samo.

Dwie moje postacie na koncie pochodza z npvp i teraz probujecie przepchnac kolejna propozycje z usunieciem servera. Nie moge do tego dopuscic, dlategoz teraz trace czas zeby to naskrobac. Moje konto ze wszystkimi postaciami ma zostac wszystko 1:1 tak jak jest aktualnie.

Rahilux 02-01-22 15:37

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 177111)
Twoje głupoty powinny być ignorowane, ponieważ były doradca łamiący regulamin nie jest już dla nikogo wiarygodny. Nie zauważyłeś handlu postaciami na cpvp? czy sprzedaży expa w warmode ? Czy jak grałeś na postaciach innych graczy to też jest ok {Valentine}. Nieskazitelny i przemądrzały na każdy temat, bo wszędzie musisz wtrącić swoje 5 groszy.



Nie byłem doradcą gdy był warmode, zresztą sam z niego też zrezygnowałem.
Co miałem robić jako tutor?
Poruszany temat sprzedaży postaci na cpvp był przez wszystkich zawistnych graczy, co ja zrobię więcej jeżeli sprzedawaliście swoich i przeciwników do Pregiego na pw a on tego nie ruszał?
I co robiłem na Valentine? Expiłem go czy coś?

Piszecie głupoty jakich mało na tym forum, Ty i Levi, na temat respów na kogarze tak samo.
Jakbym nigdy się nie przyznał, że to konto na, którym piszę od dobrych 7 lat nie było wymienione :].

I co, ja mam słuchać jak na tarczy ma się 40% redukcji od obrażeń fizycznych, albo o tym jak wydaliśmy 30T na bitewną zbroję, która nam się zwróciła po 3h na normalnym respie przy normalnym expie w TH, gdzie po 10h na profanach już więcej talarów mieliśmy bez ANI JEDNEJ zbroi?

Czysta hipokryzja i zawiść Polska zżera, że ktoś może sobie na coś pozwolić w grze.
Szkoda, że wczoraj na discordzie mi takich rzeczy nie mówiłeś, albo wtedy gdy Levi głosił swoje dogmaty o sile potworów, silnych bombach i tarczach.

Ja szczerze mam wylane w moją postać na cpvp (za którą notabene chciałeś mi dać 0.001 BTC bym usunął, nadal czekam na te 200zł i to zrobie).
Ale głupoty, które piszecie o CPVP przechodzą ludzkie pojęcie, wypisujecie sobie jakieś podpunkty z regulaminu, które były łamane, ale nie bierzecie pod uwagę, że 3/4 obecnej topki nawet nie uczestniczyła w tych warmodach xD.

Zresztą najłatwiej hipokrycie wypomnieć hipokryzje komuś innemu, szczególnie biegając na czyimś koncie i codziennie namawiając wszystkich na bossy, ale gdy już ma się inną ekipę to starą trzeba zbesztać i powyzywać.


ps.
W trakcie trwania CPVP była informacja, że już nigdy nie będzie obecny serwer resetowany, albo koniec altaronu i brak CPVP albo te wasze nowe serwery, więc możecie skończyć pisać te posty o resetach.


Ciekawe czemu Tibia bez resetów postaci sobie radzi HMM.

neilran 02-01-22 15:52

+1 panowie wyżej

Ps. nie głosuje w tej ankiecie, bo porusza zbyt wiele różnych wątków. Ankieta powinna dotyczyć tylko jednego wątku, np. jaki przelicznik ekspa przy przenoszeniu postaci, i 0% (nie przenosimy), 50% etc.
A nie jednocześnie poruszać temat usuwania serwerów i warunków przenoszenia postaci.

Figovsky 02-01-22 15:58

Cytat:

Napisał Xaderon (Post 177117)
Wnosze o usuniecie postaci z spvp po zakonczeniu 2 edycji. Sezon sezonem, kazdy wiedzial czego sie spodziewac po jego wylaczeniu. Cieszcie sie ze administracja poszla wam na reke i macie ten sezonowy o ktory byly prosby od lat. Nie bedzie resetu na cpvp a co za tym idzie, nie bedzie on usuniety. Ankieta jest inwalida. Nagle jest sezon, gracze wracaja i zadaja usuniecia serverow? Hah, dobre. Gdzie byliscie przez te lata? Mogliscie grac, kiedy inni grali. A co jakby sezonu nie bylo? Dalej by byla cisza. Znowu ta sama historia co zawsze. Wracacie i tylko reset/usuniecie bo czemu niby? Bo nie graliscie i jestescie w plecy? To grajcie na nowym serverze jak kiedykolwiek wystartuje.

Plecaki setow? Wymaxowane skille na bocie? EXPIENIE NA BOTACH? Handel postaciami? Dzielenie kont z innymi graczami? Sprzedaz itemow za dobra spoza gry a nie talary? Teleporty z expa? (wgle wtf jakie teleporty?) Multi klient? Sprzedawanie expa w warmodzie?

Mnie to nie dotyczy. Jedyny podpunkt w wymienionych powyzej ktory mnie dotyczy to plecaki talarow (nie doslownie bo nie mam plecakow talarow a dokladniej to talary w itemach ktore wydropilem z huntow/bossow), gralem, poswiecilem czas, takze mam co mam. Kazdy mogl tak samo.

Dwie moje postacie na koncie pochodza z npvp i teraz probujecie przepchnac kolejna propozycje z usunieciem servera. Nie moge do tego dopuscic, dlategoz teraz trace czas zeby to naskrobac. Moje konto ze wszystkimi postaciami ma zostac wszystko 1:1 tak jak jest aktualnie.

Jak ty chyba po wojaku, że ktoś te wypociny przeczyta.

Maru123 02-01-22 16:10

WSZYSCY GRACZE SEZONU MAJA WY****NE NA CPVP I NA OBECNE POSTACI. Utkajcie sie tam niedorajdy na tym cpvp i siedzcie ogladajac swoje itemy.... przecież nikt nie zlamal tam nigdy regulaminu.... porażka luckości. Koncze wypowiadac sie na forum bo nikt nie napisze nic merytorycznego na żaden temat tylko odpowiedzi w stylu nie bo nie.

@Xaderon gratki top1 pięcioosobowego servera. I oczywiście 221 zręki ręcznie.
@Rahilux ty sam nie wierzysz w to co piszesz. Stań się mężczyzną i przynajmniej zamilcz.

neilran 02-01-22 16:12

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 177123)
WSZYSCY GRACZE SEZONU MAJA WY****NE NA CPVP I NA OBECNE POSTACI. Utkajcie sie tam niedorajdy na tym cpvp i siedzcie ogladajac swoje itemy.... przecież nikt nie zlamal tam nigdy regulaminu.... porażka luckości. Koncze wypowiadac sie na forum bo nikt nie napisze nic merytorycznego na żaden temat tylko odpowiedzi w stylu nie bo nie.

@Xaderon gratki top1 pięcioosobowego servera. I oczywiście 221 zręki ręcznie.
@Rahilux ty sam nie wierzysz w to co piszesz. Stań się mężczyzną i przynajmniej zamilcz.

Gdyby nie tacy ludzie którzy grają z pasji, zamiast dla wojennych emocji to Altaron prawdopodobnie by już dawno umarł.
Myślisz że to nic nie znaczy, że zawsze tutaj wbijała ta garstka prawdziwych polaków nie zważając na licznik online?
Myślisz że tacy co to grają do wygranej / przegranej wojny po starcie nowego serwera są więcej warci?
Oczywiście nikogo nie zadowala to że codziennie loguje ~20 osób, ale dobrze to świadczy o Altaronie że ma w sobie taki magnetyzm że zawsze ktoś w niego gra.

Rahilux 02-01-22 16:17

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 177123)
WSZYSCY GRACZE SEZONU MAJA WY****NE NA CPVP I NA OBECNE POSTACI. Utkajcie sie tam niedorajdy na tym cpvp i siedzcie ogladajac swoje itemy.... przecież nikt nie zlamal tam nigdy regulaminu.... porażka luckości. Koncze wypowiadac sie na forum bo nikt nie napisze nic merytorycznego na żaden temat tylko odpowiedzi w stylu nie bo nie.

@Xaderon gratki top1 pięcioosobowego servera. I oczywiście 221 zręki ręcznie.
@Rahilux ty sam nie wierzysz w to co piszesz. Stań się mężczyzną i przynajmniej zamilcz.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...W66ZR,w400.jpg

Czyli co, temat już można zamknąć, żeby zapobiec dalszym wysrywom i zostawić ankietę? Chociaż ją też by pasowało zmienić, najlepiej, żeby administracja sama zrobiła własną wersję.

Figovsky 03-01-22 00:14

Cytat:

Napisał Rahilux (Post 177126)
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...W66ZR,w400.jpg

Czyli co, temat już można zamknąć, żeby zapobiec dalszym wysrywom i zostawić ankietę? Chociaż ją też by pasowało zmienić, najlepiej, żeby administracja sama zrobiła własną wersję.

Czego ci w tej ankiecie brakuje?

A z dyskusji gdy jesteś obiektywny możesz wyciąnąć wnioski, które pomogą adminom lepiej zdecydować. Takżę nie widzę sensu w zaymkaniu tematu i zostawieniu ankiety.

Wicher 03-01-22 08:33

Również jestem za tym, aby aktualny sezonowy trwał możliwie najdłużej, a jego koniec był dopiero ogłoszony w momencie pewnej daty powstania nowego serwera. Każdy długo czekał na altaron i w tym momencie bardzo dobrze się bawimy.

Nie rozumiem też hejtowania serwera cpvp. Jeśli tylko serwer zarabia na siebie, niech sobie stoi. A gracze którzy tam grają noehc sobie grają dalej

Figovsky 03-01-22 10:37

Zabawa jest przednia panowie dlatego głosujcie bo ja nie wytrzymie kolejnej przerwy bez altaronuw

TaoFao 03-01-22 11:31

Dla mnie po tej kilkuletniej przerwie na sezonowym gra się rewelacyjnie. Świetnie by było gdyby ten serwer został normalnym serwerem, sądzę że przynosi on więcej zysków niż ten trup na którym gra jedna osoba. Sami pomyślcie co się opłaca bardziej...

Kac Wieden 03-01-22 13:33

Ironicznie zagłosowałem za skasowaniem bazy danych poprzez pracownika placówki z serverami (w nawiązaniu do przeszłości), oczywiste, że to nie nastąpi.
Jeżeli ktoś cokolwiek wybotował na spvp to serdeczna parówka z żabki mu w kinola.
Handel postaciami powinien zostać aktywowany przez administracje.
Sprzedaż talarów napędza gospodarkę.

Figovsky 03-01-22 14:54

Ogólnie zazwyczaj robi się drugą ankietę po pierwszej i wybiera się najbardziej głosowane podpunkty. Osobiście mi ryba czy usuną obecne serwery czy nie. Taki podpunkt jest, bo z ludźmi, z którymi gadałem na dc, taka opcja z rozmowy pojawiła się.

Jest duży hype na sezonowy i uważamy, że 3 miesiące nie wystarczą. Niedługo wojna nabierze tempa i potrwa zdecydowanie dłużej niż 2tyg.

Kac Wieden 03-01-22 15:07

Nie no, oczywista oczywistosc, ze sezonowy ma trwac az do startu (roznica 2 dni). Aktualnie server nie pelni swojej roli, kogar nie jest badany przez low lvle, a podobno jest czesciowo pod nie dostosowany. Sugeruje przygotowac mini edycje sezonowego z samym kogarem, kappa.

Bahus 03-01-22 23:45

Nie ty wydajesz pieniążki (a każdy lubi pieniążki) za mój prąd i poświęcony czas w grze żeby dyktować czy chociażby napomknąć o jakiejkolwiek ingerencji w CPVP, chyba że tyczy się to przyszłej aktualizacji, która testowana jest przez Was, by go udoskonalić, zanalizować błędy, poprawić - jednym słowem pomóc administracji przed wdrożeniem go na CPVP, jak i nowego serwera, który był obiecywany i mam nadzieję, że powstanie.

Bawcie się dobrze na SPVP, bo już 2,5 tygodnia mija, a już prawie 200 lvl.

Wnioski narzucają się same i całkowicie się zgadzam z Xaderon'em. Nie ruszać CPVP.

Pozdrawiam.

Graata 04-01-22 01:18

Sezon
 
Chyba sami już po zapominaliscie jak graliście na pvp otwarciu serwera i co robiliście czego chcieliście w zmianach że każda profesja przeważa bo biję mocniej i słabiej, Levi sam cisnąles i robiłeś handel ACC nie mówiąc o tym że na wspomagaczu leciałeś w grze , nie mówiąc jak kolega na wojnie a teamie opierdalales xd większość duperel chcieliście z expem w gildiach itp, logiczne jest to że wam nikt nie da i nie pozwoli to co wy chcecie i oczekujecie że tu gracie i się nie będzie z wami zgadzać Tutaj czy wam się to podoba czy nie , akceptujecie to co macie ze strony co wam daje Altaron , chcesz graj nie chcesz to wyjdź stąd. Nikt nie przywróci systemu starej rozgrywki bo to jest jak cofanie do przyszłości i zburzenie tego co jest.

Przenoszenie jeden do jednego nie ma sensu nawet bo to kopanie gracza na c-pvp będzie. Altaron ma problemy główny z tymi wymysłami że podczas rozgrywki coś było z czapy robione dodane bez ingerencji graczy żadnej zapowiedzi w większości zmianach wrzucane były nerfy gdy serwer grywalny był a tu pach zmiana i gracze szli w diabły, gra żeby była grywalną to byśmy musieli cofnąć się z 5 lat wstecz w pvp ze zmianami uwzględniające specyfikę systemu i zastosowania, dlatego do tego czasu to nawet nie ma co odpalać serwera nowego bo i tak zdechnie z tym systemem co macie z sezonu bo taki ma wejść, pvp będzie takie samo na c- pvp bo tylko skupienie jest na balansie expa i terenu i na redukcji respow pod względem kasy i expa.

PowerGamer 04-01-22 12:13

Oczywiście, że CPVP powinno zostać bo niema żadnych pozytywnych aspektów jego usunięcia. Po pierwsze uderza to w graczy, którzy mimo wszystko tam grali przez ostatnie lata gdy większość już była pewna, że to koniec Altaronu. Po drugie wraz z usunięciem CPVP nowy server w końcu też by stał się takim CPVP bo modyfikowanie rozgrywki na żywca na serverze tętniącym życiem niesie za sobą ryzyko, że wszystko pójdzie w diabły jak już było w przeszłości.

Zatem proponuję jak najbardziej zostawić server CPVP i zrobić z niego miejsce gdzie będą mogły być testowane różne rozwiązania (wszyscy będziemy mieli tam postacie po sezonowym więc testy będą solidne). Myślę, że ta garstka grająca na CPVP się ucieszy, że mogą sobie spokojnie grać i w jakiś sposób tworzyć altaron a reszta dostanie nowy server gdzie wchodzące zmiany będą sprawdzane i nie zrobi się sajgon.

WsT 04-01-22 17:02

Cytat:

Napisał PowerGamer (Post 177272)
Oczywiście, że CPVP powinno zostać bo niema żadnych pozytywnych aspektów jego usunięcia. Po pierwsze uderza to w graczy, którzy mimo wszystko tam grali przez ostatnie lata gdy większość już była pewna, że to koniec Altaronu. Po drugie wraz z usunięciem CPVP nowy server w końcu też by stał się takim CPVP bo modyfikowanie rozgrywki na żywca na serverze tętniącym życiem niesie za sobą ryzyko, że wszystko pójdzie w diabły jak już było w przeszłości.

Zatem proponuję jak najbardziej zostawić server CPVP i zrobić z niego miejsce gdzie będą mogły być testowane różne rozwiązania (wszyscy będziemy mieli tam postacie po sezonowym więc testy będą solidne). Myślę, że ta garstka grająca na CPVP się ucieszy, że mogą sobie spokojnie grać i w jakiś sposób tworzyć altaron a reszta dostanie nowy server gdzie wchodzące zmiany będą sprawdzane i nie zrobi się sajgon.

To chyba pierwszy rozsądny post w tym temacie 😅

Maru123 04-01-22 17:15

Uważam, że przeniesienie postaci 1:1 jest krzywdzące dla graczy servera sezonowego, ponieważ tutaj używanie bota jest karane :)

Figovsky 04-01-22 19:30

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 177289)
Uważam, że przeniesienie postaci 1:1 jest krzywdzące dla graczy servera sezonowego, ponieważ tutaj używanie bota jest karane :)

Nie tylko dlatego. Na cpvp exp był wbijany również na warmodzie. Były tam również inne zasady. Raz się lepiej expiło, a raz gorzej. Ponadto serwer sezonowy jest w wojnie, i wiele respów również jest zajętych - nie zawsze można expić. Zaś na cpvp? Sam wie każdy jak jest.

neilran 04-01-22 19:36

Zwłaszcza że nikt z tych co sie w ten sposób wypowiadają nie grał w ciągu ostatnich 4 lat xD

mexiunio 04-01-22 20:19

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 177289)
Uważam, że przeniesienie postaci 1:1 jest krzywdzące dla graczy servera sezonowego, ponieważ tutaj używanie bota jest karane :)

Odpal bota na cpvp, zobaczymy jak długo postoisz. Pregusia nie ma jak udowodnić autom stojącym na studni na nockach w pracy, że używali macro, by chary stały cały czas.

CySiO 04-01-22 22:11

Według mnie ogólne usunięcia serwerów i postawienie stałego serwera byłoby najlepsze ale to potrzebuje dużo czasu, balansu i przemyślenia. Zostawić cpvp można, ale bez dodawania nowych terenów/itemow równo z nowym serwerem. Na cpvp można to dodac jeżeli na zwykłym serwerze już będzie to sprawdzone, by nie było tak, że wchodzi coś na cpvp a na normalnym serwerze.ludzie już wszystko o tym wiedza a jeśli chcecie testować to, zrobcie test serwer w ten sposób że dajecie moby bez mapy i sprawdzajcie jak to wygląda, tak samo z nowymi broniami i tak dalej. Mapa powinna być tylko dla graczy do odkrycia żeby nie było że ktoś wie jak coś wygląda już przed dodaniem .

Figovsky 05-01-22 01:29

@Altrel

Powiedz nam, czy gdyby zagłosowało dużo osób na przedłużenie sezonowego, powiedzmy tak do 2 tygodni przed startem globalnego serwera, to czy byłoby to możliwę? Ile osób musiałoby zagłosować? Bo ludzie, mówią, że nie ma co głosować i cytuje 'i tak będziesz miał wyjebane'.

A naprawdę 3 miesiące to mało. Jeszcze jest tyle do zwiedzenia na Kogar, że to nie pojęte. Jak u nas nikt nie wie o żadnych misjach tam. No może West jedynie wie, nie wiem, nie pytałem. Myślę, że to obopólna korzyść, bo będzie więcej czasu na wychwycenie bugów i zbalansowanie gry. Prosimy o odpowiedź!

matthew293 05-01-22 05:39

Wiadomo coś jak z tymi transferami postaci będzie? Niektóry grają tu z sentymentu, wbijają raz na jakiś czas by sobie fajnie pograć ale i tak nie będą w topce.

Czy sezonowy będzie skasowany po 20 marca? Cczy postacie przejdą na nowy serv?

Altrel 05-01-22 08:21

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 177336)
@Altrel

Powiedz nam, czy gdyby zagłosowało dużo osób na przedłużenie sezonowego, powiedzmy tak do 2 tygodni przed startem globalnego serwera, to czy byłoby to możliwę? Ile osób musiałoby zagłosować? Bo ludzie, mówią, że nie ma co głosować i cytuje 'i tak będziesz miał wyjebane'.

A naprawdę 3 miesiące to mało. Jeszcze jest tyle do zwiedzenia na Kogar, że to nie pojęte. Jak u nas nikt nie wie o żadnych misjach tam. No może West jedynie wie, nie wiem, nie pytałem. Myślę, że to obopólna korzyść, bo będzie więcej czasu na wychwycenie bugów i zbalansowanie gry. Prosimy o odpowiedź!

W tym momencie, na ponad dwa miesiące do zamknięcia sezonowego, ciężko nam cokolwiek deklarować. Naszą intencją jest wystartowanie kolejnego serwera zaraz lub wkrótce po zamknięciu sezonowego, jednak nie możemy tego zagwarantować. Rozmowy o przedłużeniu serwera sezonowego są więc puste ze względu na brak niektórych danych.

Kwestia stopnia przeniesienia na CPVP również jest otwarta - nie jesteśmy w stanie zaplanować jakie błędy zostaną znalezione i jak wpłyną na rozgrywkę.
To przeniesienie jednak planujemy i stopień przeniesienia będziemy jeszcze konsultować - również z graczami z obecnego CPVP. Nie rozważamy opcji przeniesienia postaci na nowy serwer - chcemy by wszystko ruszyło od nowa, na równych zasadach dla wszystkich.

Ankieta, biorąc pod uwagę zawarte w niej opcje, jest dla nas bezużyteczna. Nigdy nie deklarowaliśmy możliwości usunięcia CPVP. Propozycja ta jest po prostu niewłaściwa w stosunku do graczy, którzy legalnie zdobyli tam doświadczenie i przedmioty, wykorzystując miesiące czy lata swojego czasu.

Figovsky 05-01-22 09:27

Cytat:

Napisał Altrel (Post 177358)
W tym momencie, na ponad dwa miesiące do zamknięcia sezonowego, ciężko nam cokolwiek deklarować. Naszą intencją jest wystartowanie kolejnego serwera zaraz lub wkrótce po zamknięciu sezonowego, jednak nie możemy tego zagwarantować. Rozmowy o przedłużeniu serwera sezonowego są więc puste ze względu na brak niektórych danych.

Kwestia stopnia przeniesienia na CPVP również jest otwarta - nie jesteśmy w stanie zaplanować jakie błędy zostaną znalezione i jak wpłyną na rozgrywkę.
To przeniesienie jednak planujemy i stopień przeniesienia będziemy jeszcze konsultować - również z graczami z obecnego CPVP. Nie rozważamy opcji przeniesienia postaci na nowy serwer - chcemy by wszystko ruszyło od nowa, na równych zasadach dla wszystkich.

Ankieta, biorąc pod uwagę zawarte w niej opcje, jest dla nas bezużyteczna. Nigdy nie deklarowaliśmy możliwości usunięcia CPVP. Propozycja ta jest po prostu niewłaściwa w stosunku do graczy, którzy legalnie zdobyli tam doświadczenie i przedmioty, wykorzystując miesiące czy lata swojego czasu.

A czy Administracja mogła by zrobić podobną ankietę, by gracze mogli głosować? Jeżeli global startuje zaraz lub wkrótce (różnica miesiąca) po zakończeniu sezonowego, to zgadzam się, że nie ma po co przedłużać sezonowy.

Natomiast co do legalnego zdobywania expa i przedmiotów, to nawet te osoby, które tego nie zdobyli legalnie, nam o tym mówili i śmiali się z tego. Tak naprawdę, nie ma gracza na aktualnym cpvp, który by nie bocił, używał macro do skillowania etc., nie kupował postaci czy nie sprzedawał setów/talarów za plny. Nie ma.

Sam Xaderon miał takiego bota, że łowił ryby, wbił na niej 241 zrękę i do tego bot jeszcze mu odnosił złowione ryby do domku za każdym razem gdy mu brakowało capa.

Altrel 05-01-22 09:46

Na CPVP istnieje wiele tysięcy postaci. Sam ranking zaczyna się od 140 poziomu. Rzucanie podobnymi argumentami jak te z Pana wypowiedzi (nie ma gracza który by nie bocił) sprowadza dyskusję do niskiego poziomu i obraża wszystkich tych, którzy poświęcili czas by legalnie zdobyć doświadczenie. Mają oni prawo zrobić sobie przerwę od gry na kilka lat i wrócić do tego samego, gdy wejdzie update czy po prostu będą mieli ochotę. Nie będziemy więcej wypowiadać się w temacie ingerencji w serwer CPVP.

Figovsky 05-01-22 09:57

Cytat:

Napisał Altrel (Post 177363)
Na CPVP istnieje wiele tysięcy postaci. Sam ranking zaczyna się od 140 poziomu. Rzucanie podobnymi argumentami jak te z Pana wypowiedzi (nie ma gracza który by nie bocił) sprowadza dyskusję do niskiego poziomu i obraża wszystkich tych, którzy poświęcili czas by legalnie zdobyć doświadczenie. Mają oni prawo zrobić sobie przerwę od gry na kilka lat i wrócić do tego samego, gdy wejdzie update czy po prostu będą mieli ochotę. Nie będziemy więcej wypowiadać się w temacie ingerencji w serwer CPVP.

Oczywiście miałem na myśli tych, co cały czas grają i powbijali te 200-400 lvle.
Możę nie każdy. Nie wiadomo. Na discordzie przewija się tyle nicków, że szkoda gadać.

Mnie to nie interesuje. Po prostu wiem jak tam jest. Nie będę tam grał, nawet jakbym dostawał pensję 5tysi miesięcznie za granie tam. Będę grał na globalu. Tak wygląda u mnie sytuacja. Ludzie nie chcą łączenia właśnie z w/w powodów. Ale na pewno wszystkich z teamów walczących, nie będzie interesował ani sezonowy ani cpvp, gdy wystartuje global. Teoretycznie, walczę tutaj na forum dla innych. Mnie interesuje jedynie przedłużony sezonowy, gdyby global miał wyjść na długo później niż planujecie

@Edit

I może ta ankieta nic dla was nie znaczy - ale jak widzimy, ludzie nie zgadzają się z wami w kwestii połączeń 1:2, w kwestii braku przedłużonego sezonowego, czy nie usuwania serwerów po starcie. Obiektywnie takie wnioski wyciągnąłem. Byłoby miło, gdybyście to Wy zrobili ankietę jaka was interesuje i wyciągneli od graczy to, czego wam potrzeba.

@Edit2

Co do połączen 1:2, wspomniałem o nich, bo już takie były.

mexiunio 05-01-22 10:03

Cytat:

Napisał Figovsky (Post 177362)
Sam Xaderon miał takiego bota, że łowił ryby, wbił na niej 241 zrękę i do tego bot jeszcze mu odnosił złowione ryby do domku za każdym razem gdy mu brakowało capa.

Jak Xaderon ma ze 180 zręki i to większość wbite na kuszy xd

Info od Łobuza z tym 241?


Cytat:

Napisał Figovsky (Post 177362)
Tak naprawdę, nie ma gracza na aktualnym cpvp, który by nie bocił, używał macro do skillowania etc., nie kupował postaci czy nie sprzedawał setów/talarów za plny. Nie ma.

Ja jestem.

Figovsky 05-01-22 10:05

Cytat:

Napisał mexiunio (Post 177367)
Jak Xaderon ma ze 180 zręki i to większość wbite na kuszy xd

Info od Łobuza z tym 241?

Nie będę wymieniał nicków, kto o tym mówił na jakimś forum. Chcesz wiedzieć, to wbij na discorda.


Chcesz mi powiedzieć, że demoniczne itemy po 20zł, a demoniczne sety po 100zł, to nie prawda? 100 talarów za 20zł? Ty grasz na altaronie czy jakimś otsie ze skopiowanymi grafikami?

Maru123 05-01-22 10:08

@Altrel

Czy w marcu jak zakończymy 2 server sezonowy, na cpvp będzie wgrana nowa zawartość która jest obecnie na sezonie? Wydaje mi się, że to zbyt wcześnie, by eksplorować nowe tereny postaciami z cpvp które budzą sporo wątpliwości.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin