Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Chcemy Altarony! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19337)

sokoskiiii 03-12-16 00:24

Proponuje dać ihy dla kazdego aby na wojnie była wieksza przeżywalność.

Mervakis 03-12-16 02:21

Nie jestem przekonany co do zmian, które w przypadku serwera pvp mogłyby znacznie ograniczyć liczbę zwiadowców duchownych na rzecz zwiadowców nekromantów. Wtedy zwiadowca duchowny straciłby to co go wyróżnia i byłby mniej atrakcyjny, wymusiłoby to konieczność dodania mu czegoś extra i tak w kółko. Przez kilka lat tak to właśnie wyglądało, podciągało się coś do góry, by czemuś innemu dorównać, a potem już nie było odwrotu. Myślę, że to dobre podzielenie się obowiązkami w drużynie (kto czym gra) powinno mieć duże znaczenie. Teraz macie czas żeby na serwerze testowym przetestować jak wygląda walka po zmianach. Jutro w dzień przydałoby się to sprawdzić bo bijąc się 4vs4 trudno sprawdzić wszystko. ;p

Kre Donau 03-12-16 08:59

Tak , proszę logować Ci , którzy tu tak dużo krzyczeli, bo na test serwie pusto :)

Katamaran 03-12-16 10:36

Może jakas godzinę ustalimy? :)

mario 03-12-16 10:50

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 151828)
Nie jestem przekonany co do zmian, które w przypadku serwera pvp mogłyby znacznie ograniczyć liczbę zwiadowców duchownych na rzecz zwiadowców nekromantów. Wtedy zwiadowca duchowny straciłby to co go wyróżnia i byłby mniej atrakcyjny, wymusiłoby to konieczność dodania mu czegoś extra i tak w kółko. Przez kilka lat tak to właśnie wyglądało, podciągało się coś do góry, by czemuś innemu dorównać, a potem już nie było odwrotu. Myślę, że to dobre podzielenie się obowiązkami w drużynie (kto czym gra) powinno mieć duże znaczenie. Teraz macie czas żeby na serwerze testowym przetestować jak wygląda walka po zmianach. Jutro w dzień przydałoby się to sprawdzić bo bijąc się 4vs4 trudno sprawdzić wszystko. ;p

Merv, ale ihy dla maga nekro powinny być. Jako Mag powinien umieć władać chociaż tym najmniejszym leczeniem.. zwiadowca nekro bez iha ale mag tak..

Obles 03-12-16 11:29

Cytat:

Napisał mario (Post 151831)
Merv, ale ihy dla maga nekro powinny być. Jako Mag powinien umieć władać chociaż tym najmniejszym leczeniem.. zwiadowca nekro bez iha ale mag tak..

Kefir - czy jedynym Twoim argumentem za tym, by ihy były dostępne dla maga nekro jest to, że jest to... mag?
Taka zmiana musi być uzasadniona i przemyślana, mi wydaje się zaś, że chcesz by tak było, bo sam grasz magiem nekro i utrwalił Ci się stary schemat maga z ihem, którego trzymasz się nie do końca wiadomo dlaczego.
Zapotrzebowanie na magów duchownych drastycznie by spadła, gdyby magowie nekro mogli leczyć ihami - czy taki kontrargument wystarczy?
Spodziewałbym się bardziej logicznego myślenia od kogoś kto ma zamiar być za niedługo inżynierem :uśmiech2:

Katamaran 03-12-16 11:55

Jak już tak narzekamy to trzeba coś zrobić z runa wysysania many, inaczej nie widzę senu grać knajtem na pvp ☺

c770832 03-12-16 12:02

To nie graj, nikt ci nie karze..

nevonsky 03-12-16 12:14

Nadal przesadze sa runy na wysysanie many, wystarczy 1-2 magow duchownych i niewiele wiecej nekromantow, by wyjasnic wysoko poziomego rycerza. Proponowalbym, zeby zmniejszyc redukowanie many o polowe, ale nadal zeby przywracaly tyle samo many jak jest obecnie, lub nawet 150%.

Katamaran 03-12-16 13:09

@Merv ogolnie czy jest mozliwosc wprowadzenia normalnych run? Czy tylko te dziwne co mane zabieraja ;/ ;/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin